:oops:
Jka wyjade z Wawy tdzież zpPolski na studia to pewnie też przygarne jakąś bide sze schronu. Z tym, że wole psy ;) I oczywiście wymarzony szczurek :loveu:
Już jestem po testach, humanistyczny poszedł mi dobrze(jak to humanistce :cool3: ), ale mat.-przyr. traaaagedia :angryy: ok 37-39/50 pkt :|
Nie było tak źle. A pewnie lepiej niż Ci się wydaje :) przed egzaminem twierdziła, że więcej ak 40 punktów (przy najśmielszych założeniach) mieć nie będę, a miałam 43 :)