-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
[quote name='dog193'] Czym jest zatem boomer ball? Bo biedne pieski też złapać nie potrafią, to też seks bez orgazmu? :([/QUOTE] boomer ball to jest orgia ..... a serio , ten cymbał który pisał ten artykuł , to nawet nie wie co to jest seks. Pewno puka się po kątach ma czas , nie ma innej definicji dla porównania czym śnieżka jest dla psa.
-
Przekaz jak z sekty [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arimo]Owo „szczęście” to w tym przypadku najczęściej nic więcej jak jałowe pobudzenie. Dlaczego jałowe? Otóż dlatego, że nie może ono znaleźć spełnienia[/FONT][/COLOR][/QUOTE] dramat normalnie :diabloti: [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arimo]Jeśli braknie tej ostatniej, zostaje jedynie frustracja. To tak, jakby uprawiać seks i nigdy nie móc osiągnąć orgazmu.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] a ta wiosna tej zimy , to strasznie frustrująca jest dla psów, co ? :evil_lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']wiesz, to co zwykle :siara:[/QUOTE] antykoncepcje dla kotków ? :diabloti: -
Fiksacje to miał Ivan , na myszkę na wędce :diabloti: tak szalał , że leżał i ziajał :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[video=youtube;Qkiw6AWKYC4]http://www.youtube.com/watch?v=Qkiw6AWKYC4&feature=youtu.be[/video] -
[quote name='motyleqq']o to: [URL]https://www.facebook.com/evel.mazurek/posts/137188829796764?comment_id=142880&offset=0&total_comments=77¬if_t=share_reply[/URL] :cool3:[/QUOTE] [h=2]Przepraszamy, ta strona jest niedostępna[/h][h=3]Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.[/h]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Melduje się po dłuzszej nieobecności. Wierze, że ten brak czasu i dodatkowe zajęcia juz mam za sobą i znowu będę aktywnie działać na polu DGM;) pzdr.[/QUOTE] Jesteś rozgrzeszona ;) [quote name='Alicja']:roflt::roflt:[/QUOTE] nie śmiej się , to straszna trauma :diabloti: żebyś widziała , jaką traumę miał wujcio , jak Mieczyk ruszył z boomerem :mdleje: bo przecież się cały poobija :mdleje: za batem będzie skakał ? przecież się połamie. Zabawa z Hanką i Emilą ? no przecież te dwie rude idiotki , zniszczą mu ubranko :shake: Niestety wujcio wchodzi , w okres wieku średniego i mu wali na dekiel :evil_lol: -
a czemu rzucanie śnieżkami jest złe i gdzie można o tym poczytać ? :diabloti:
-
rewela kocur. ale da się te trudne umysły uczyć , mój kot świetnie aportował , przybijał piątkę i na hasło , robił samolot w TZ szafkach :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:lol: biedny wujcio , a tak niuniał Pamiętam ile musiało minąć czasu aby Miecio podszedł do mnie ...masakra[/QUOTE] sama wiesz , ile wojen w wujem stoczyłam , by przestał być nadopiekuńczą mamusią :angryy: dobrze że Terrierka szybko przeciw wujowi obróciłam :evil_lol: Teraz Terrier słyszy w komplemencie , że wujek nosił na rączkach od maleńkości , a ty wuja już nie lubisz :mdleje: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Miecio to ewenement[/QUOTE] Teraz byś się sama zdziwiła , jak odrobinka moich macek ... pieska wyprostowała przeciw swojemu wujciowi :diabloti: Rafał popełnił z nimi klasyczny błąd , bronił i chronił przez złem tego świata. Nie dawał podejmować samodzielnych decyzji. Wprowadzał w poczucie , że jak sie czegoś boję i nie chce .. przycupne do ziemi i wujo zaraz przytuli i wywali wroga. Nie uczył że coś trzeba , że coś można , że trzeba dokonywać wyborów. Teraz z Miecia pierdoły , który tylko siedział na kolankach u wuja i nie chciał z nikim mieć nic wspólnego. Zrobił się wojownik z boomer ballem , który zjadł wujowi laptopa , naszczał mu na głowę i absolutnie nie życzy sobie kołysania i tulania jak pies chce poznać coś nowego. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Na temat charakteru , to można serio gadać latami .... co ma wpływ. Tak serio najprościej .... predyspozycja w głowie + warunki życia , dodatkowo bodźce i stymulacja w okresie kojcowym ;) Ja mam bardzo dużo swoich spostrzeżeń , przemyśleń .... ale niestety na podstawie 4 miotów - ciężko tak na 200% to określić. Bardzo mi pomaga w tym , możliwość kontaktu z nowymi domami i szczegółowe opisy - reakcji , zachowań i serio też prowadzenia tych psów. Komfort że poznam ojca dzieci też dużo daje. Na pewno pies musi mieć predyspozycje by być mniej pewnym siebie , spieprzone prowadzenie , doświadczenia , obserwacja .. mogą tylko to pogłębić. Pies który nie wykazuje braku pewności siebie , czyli jest mega śmiały i zuchwały - są nikłe szanse , by zburzyć jego pewność. Ale gdy szczenie jest mniej śmiałe , bo są takie i też takie miałam. Takie się , że tak powiem uczy pokonywać tą barierę i powiem , że z fajnym skutkiem. Z miotu Rekina najmniej śmiała była Gafa ... czego na dzień dzisiejszy nikt by nie zauważył. Myślę że charakter Marioli , która jako szczeniak była przebojowa , ale do tego bardzo stabilna , dał to że po przeżyciu łańcucha bardzo szybko buduje relacje prawidłowe i nie zamyka się na nowe. Urszula była mistrzem kompromisu we wszystkim i serio to ułatwia jej życie mega i życie świata dookoła niej. Nie była typem który był wszędzie pierwszy , ale nie miała braku pewności siebie. To samo miała Andzia - odnajdywała się w chwil kilka w nowych sytuacjach , nie robiąc z niczego fety. A największym dowodem na to , jak można spieprzyć psa , to są Terrier i Miecio. Rafał na nich dwojgu popełnił mega tysiące błędów. A fajnie że jak mu się kora mózgowa otworzyła i zaczął inaczej prowadzić już Miecia i sam widzi jak pies optymistyczniej żyje. Dlatego nigdy w życiu już u Rafała nie urodzi się żadne szczenie :) Bo rola człowieka w procesie prowadzenia szczeniąt , jest taka dość szczególna i odwrotnie proporcjonalna od człowieczego serca. Szczenięcia nie chroni się przed światem , szczenie się rzuca w ten świat. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Vectra replied to evel's topic in Foto Blogi
ale moje psy są wyedukowane , jak skutecznie zniechęcić mowę kosmitów u ludzi :diabloti: serio , doprowadza mnie do pasji takie tiutanie do piececzków , mamusiowanie i tatuniowanie. Dlatego już nie jeden gość , z zapędem cukiereczka bardzo się oszukał w moim domu z moimi psami :evil_lol: szczególnie Terrierek jest wypielęgnowany wychowawczo. Jak tiutacz słodzi , to warczy i szczeka. I cud się zdarza , za chwile gość zaczyna mówić poprawnym tonem w języku polskim i Terrierek daje buzi :grins: Uwielbiam to zdziwko na mordach człowieczych. kotecek [url]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/952_563007850392976_93573719_n.jpg[/url] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']Vectra, a jesteś w stanie po takich maluszkach mniej więcej prognozować, jakie one będą w przyszłości? Czy bardziej zwarte, czy większe, czy mniejsze, jak im łeb urośnie itd.? Domyślam się, że to co prawda trochę loteria i tryb prowadzenia psa w nowym domu też ma trochę do gadania, ale zdumiewało mnie zawsze jak starzy wyjadacze określali po szczeniaku, że będzie taki i siaki, i rzeczywiście taki rósł. Chociaż nigdy się jakoś nie skupiałam, w jakim konkretnie momencie oceniali szczenię, w sensie w jakim wieku.[/QUOTE] 3 pierwsze doby są najbardziej miarodajne , jak będzie wyglądał maluch z wyrazu :) a reszta to powiedzmy , można celować dopiero jak dobrze staną na łapy. To co zostawiłam w domu , to się nie myliłam jakie będzie :diabloti: z tego miotu mistrz, to będzie pies :) łeb będzie miał , oj będzie miał. kolejne to suczka pół na pół i suczka z białą głową. potem najbardziej łaciata , a ruda będzie tatusiowa z głowy , ale dużo lepszym ciałem. Nie będą to malutkie stafficzki , raczej oscyluje ok 40 cm ... to już wynika i z rodowodu. a przedpiersia , kąty , linie grzbietu .. to jak staną na nóżkach. W przypadku Uli pisałam , że jak nie przeskoczy jej zgryz , to będzie cud :) niestety cud się nie zdarzył. Tu też są krótkie kufy , w 2 przypadkach takie dość ekstremalne i szczerze mówiąc , też będziemy czekać czy coś nie przeleci. A jak serio się rozwiną i czy celne są diagnozy ... to dowiemy się za jakieś 2 lata :diabloti: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Vectra replied to evel's topic in Foto Blogi
Mojej siostry kot , powsinoga i dzikus na maksa. Odkąd zamieszkał tybetan na podwórku , nie chodzi na wycieczki , wchodzi do domu , śpi z nimi w łóżku , siedzi na kolanach , mruczy , cieszy się. A to miauczące bydle , nie dawało się przez 6 lat nikomu pogłaskać. I proszę szczeniaczek jak odmienił kotka :diabloti: nawet śpi z psem [url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/8352_634709806556113_1900205576_n.jpg[/url] co było nie do pomyślenia. Mają drugiego kota , import przemytniczy ze szwecji :evil_lol: temu w drugą stronę .... jak był milusim , domowym kotkiem. Teraz jest wiejskim dzikusem. Koty nie dla mnie , nie umiem do końca tolerować jak ktoś próbuje mną rządzić :evilbat: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Żyje , ma się świetnie ... bez jajek w brzuchu :lol: zapewne w tym tygodniu , spojrzymy sobie ze szczeniakami w oczy :diabloti: za dwa tygodnie , będziemy przestawać się lubić :evil_lol: szczególnie o 5 rano , miłość nie będzie kwitła. Ale chyba wiosna się decyduje wrócić co ? bo dziś serio cudnie i ciepło i można było w samej bluzie śmigać ... fakt że chodzi się po sorbecie ... pół roku to będzie topniało , ale słoneczko bardzo fajnie nastraja do życia. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Vectra replied to evel's topic in Foto Blogi
a może w końcu Twój mózg przestał wydobywać z siebie fale - chcę z kotkiem się przyjaźnić , mam go w dupie ? Wtedy kotki potrafią nagle chcieć się przyjaźnić - bo skoro Ty nie chcesz , to kot nie może się z Tobą zgadzać w tej kwestii. Ja mam tak zawsze z kotami , najgorsze dzikuny nie dają mi żyć .... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Czyli bawisz się teraz w stróża moralności matki Marii :lol:[/QUOTE] Człowiek się uczy nie ? no więc mam takie w domu kryjówki , że nie tyknie Franca Marii , a Maria nie ma szans nadstawić zadu :diabloti: Jednak cieczkowa klatka metr nad ziemią , czyni cuda i była rewelacyjnym pomysłem :grins: Potwory kończą dziś 12 dni :mdleje: [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555979_638596959500019_304214502_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/482751_638598022833246_357396360_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528475_638602966166085_1903601265_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/560191_638606129499102_1286285717_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536904_638600152833033_1477092485_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Raczej dlatego pseudo nie mają problemu , by suczki miały co cieczkę szczeniaczki.Bo suczki są bardzo chętne , jak mają swoje samczyki :) Większy problem jest z kryciami , z wybranymi kawalerami z poza domu. Tu marzenia mogą być inne , by suczki chciały się tak samo gzić z dobranym świadomie samcem , a nie tym co ona sobie upatrzy. Zapewniam , że obcego kawalera , Marysia by posłała na drzewo :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak przybywa jeden więcej , tego się nie odczuwa wcale. Ale jak idzie jeden , to jest masakra. Już nie wspomnę o tym , jak się gówniarze rozjeżdżają , to jest dopiero mogiła w domu. Człowiek bluzga ten harmider który robią , ale taka nagła cisza ... sobie miejsca nie można znaleźć. I ciągle coś brakuje i ile razy był pusty kojec szczenięcy , a ja szłam z automatu tam zajrzeć i sprawdzić ile zniszczeń i strat i kup ;) a tam NIC. I dziko tak. Marysia ma cieczkę :mdleje: i bardzo chce mieć z Franiem dzieci. Jednak przywykłam już do tego , że on nie interesował się pannami.A teraz wrócił do tego nawyku. Więc w poniedziałek zamawiamy zaczarowany implant :diabloti: Mam nadzieje, że Maria nie wyimaginuje sobie dzieci w brzuszki :evilbat: Ma ku temu warunki , bo jest mega wścibska do szczeniaków i wybitnie zalotna do Franciszka ... mała zdzira :mad: I nie że Franio ją zaczepia , o nie nie , to ona z dupą dookoła niego lata. -
on to jest cukierek , bardzo go lubię :loveu:
-
przez karabińczyk , to miałam 2 miesiące nogę w gipsie ... bardzo poważnie pęknięte kolano. Do dziś mi się przypomina jak są zmiany pogody. znam uroki , co potrafi smyczka dla pieska :shake: :evil_lol: Póki co z moich obserwacji , doświadczeń ... do najważniejsze chwile nauk podążania za człowiekiem , to już tak od 6 tygodnia. I trzeba to konsekwentnie pielęgnować i ładnie psu w mózgu zaznaczać. Szczeniaki nie mają w zwyczaju zwiewać ;) raczej matka natura im co innego wprogramowała i wystarczy z tego korzystać starannie. schody mogą być jak mamy psa już skądś tam starszego. Wiele frajdy jest z takimi pulpetami zabawa w "chodź do mnie" i potem każdy nowy człek , dostaje instruktarz obycia i moje staffiki nie muszą być lonżowane. W rasach których się nie lubi , takie zachowania posłuszeństwa , są ważniejsze niż amen w pacierzu. I serio , pies przychodzić na wołanie ma temu , bo tak trzeba , a nie temu bo mamy coś smacznego ;) Bo może nie mieć ochoty na jedzenie , ale psy durne nie są i potrafią uszanować wolę i potrzebę człowieka. Ja wychwyciłam kiedy i jak popełniłam błąd w sztuce z Lalką , ale wtedy miałam inne narzędzie które powodowało że ona wracała zawsze. I nie była to lonża ani OE. Człowiek uczy się na błędach , dlatego już się nie bawię w takie rozrywki by pies prowadzał psa ;)
-
Mamucha wciąga forza10 jeleń z kartoflami :) ona i poprzednio i teraz jest tak mleczna , że by wykarmiła wszystkie tu pokazane mioty i jeszcze by zostało. Emila to fabryka mleka. Natalia to czekamy i jak coś to wsparcie też jest.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Budujące jest jedno ... szczęście ludzi którzy wchodzą w posiadanie psiaka ... A że Ula jest genialna , no to szczęście jest w jej nowym domu mega. Po 3 godzinnej relacji telefonicznej , powiedzmy że wrócił mi optymizm. To nie jest tak , że są nowe szczeniaczki i wszystko mija co było. To są nowe szczeniaczki , znowu inne i inna więź i relacje się buduje z nimi. Fakt że dają dużo radości , ale nie zastępują poprzednich , to kolejne głodomory do kochania. Rozstania są trudne , ale dużo łatwiej się to przechodzi , gdy od początku wiadomo że ten szczeniak ma swoich ludzi i czekają na niego. Strasznie dziwny poranek był , bo ten mały gamoń był taki specyficznie fantastyczny , że największy gniew zamieniał w śmiech. I Terrierek bardzo szuka Uli. Teraz to już serce pisze , bo rozum swoje wie i wie że dobrze zrobił. -
Gratki Kasia :loveu: to się Demona postarała idealnie !!!! Natalia , trzymam kciuki za Szu , te ostatnie godziny są najgorsze a my mamy 10 dni :) [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/480038_637716109588104_480792731_n.jpg[/IMG]