-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mi się nie pieprzy , to jest najważniejsze :diabloti: ja nawet jak ktoś ma dwa psy , to nie wiem kto jest kto ... jak poznam osobiście na żywca psy , jestem w stanie wtedy wiedzieć , który jak się nazywa ... a po fotach , to szczerze większości psów z dogo nie mam pojęcia jak mają na imię :evil_lol: to nie jest zatem kwestia ilości zwierząt ;) bo znam domy gdzie jest psów i 20 i wiem którego jak wołać ;) teraz nawet w Staffjoy's już kumam koligacje rodzinne ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kiedyś wrzuciłam legende , to dogo zdechło , baze danych zjadło więcej nie zrobie na mojej www są psy :grins: tam widać hu is hu -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
poranek :diabloti: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375129_653789587980756_1398167502_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310089_653789511314097_1356854483_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
a to nie wspominałam , że Roger to mój wymysł ? :diabloti: i już tak zostanie ;) szczęśliwych w nazwie nie mam :) może i dobry pomysł - trzy , to sobie właściciele wymyślili , a ja muszę dwa wymyślić. Asiu , to jest ONA :diabloti: po jakiś 30 minutach pościgów za piłką ... czy się z Frankiem dogada , zobaczymy .... jaki będzie Roger. Na razie , to jest kopiuj/wklej mały Franio. Z pomysłami , wokalnością , wszędobyciem i prześladowaniem mnie :grins: Byle w domu się dogadywały .... nie wymagam by wspólnie ganiali za boomerem ;) Bardziej z Mieczysławem się obawiam ;) ale Franio z Mieciem dogadują się super. W hodowli Rogera jest 5 samców i 4 suczki :grins: jakoś dają radę ;) i serio psy nie mieszkają w komórce ani obórce , tylko w domku. HA , mała rozmowa z Hanią i proszę jaka uprzejma do maluszków :loveu: :diabloti: będzie z niej jeszcze niańka , może ona do końca o tym jeszcze nie wie , ale ja już jej to wklepie w mózg. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']bałwanek aż się prosi o Holiday snowlady :grins: jak snowman[/QUOTE] pasi biere :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś']ktoś tu był, wyedytowal post i sobie poszedł :diabloti:[/QUOTE] o to tyle kropek , a można góra trzy :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
potrzebuje dwóch imion do rodowodu na H :modla: dla bałwanka i dla tej najbardziej łaciatej :cool3: poproszę o propozycje i pomoc :loveu: -
Chrapiący masochista czyli 4- letni pitbull Dibo :) i reszta bandy
Vectra replied to wedara's topic in Foto Blogi
[quote name='Becia23']Dzięki :) Wręcz uwielbia. No to zamawiamy! :diabloti:[/QUOTE] tylko dużą :diabloti: 10' czyli 25cm ... mniejszą rozwali , bo będzie w stanie wziąć w kły ;) -
tam gdzie duże skupiska psów , kleszcze się uodporniają na preparaty ;) dlatego warto podpytać kto i co stosuje i kupić zupełnie obcy środek.
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
skoro Franca nie zniszczył , znaczy że boomer jest nie dopokonania :diabloti: -
do weta idź ... serio to nie żarty ..... pies nie musi mieć widocznego kleszcza , a te mendy co rok są gorsze
-
koka kola kolor ?
-
jak ja zawsze dziękuje losowi , że nie mam alergii .... od ukąszenia pszczół i szerszeni da się uciec ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941212_653275064698875_119434143_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600944_653279601365088_189031496_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941887_653311094695272_1973034911_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/922917_653337114692670_1115962000_n.jpg[/IMG] i w bonusie Ula i Tosia [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944125_653349858024729_1112130127_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/923004_653268588032856_222488023_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
eee no bez takich mi , ja jestem bardzo wdzięczna , inaczej ... wiem że mogę sobie mieć szczyle , ma kto zamęczyć :evil_lol: ona kocha zabawy z piraniami :grins: z tymi Emilkowymi jeszcze frajdy takiej nie ma .... co to tam po 2 kilo psa :diabloti: Roger doskonale się nadaje do zabawy ;) Papisy dziś debiutują w nocy spędzonej bez mamy :placz: czyli teraz mnie czeka gówniana robota od rana :placz: a tak było pięknie przez tyle tygodni :placz: Przynajmniej Hania zadowolona , odzyskała worek treningowy :diabloti: niestety przyszła smutna chwila , że muszą zacząć żegnać się z cysiem , bo po cysiu już kupy mało fajne ;) i Emila może zacznie niebawem , przypominać mojego staffika , a nie prawdziwego staffika. Nie mogę na nią patrzeć jak jest taka tłusta i biega jak guziec z podwiązanymi racicami :evilbat: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
jest tłuściutki :loveu: ale taki ma być szczeniaczek - pulpecik ;) w końcu padł :evil_lol: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485478_653028161390232_1457727993_n.jpg[/IMG] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
u Kano to była jazda bez trzymanki :evil_lol: standardowo mu zupełnie nie krzepła krew , a przy pobieraniu była gęsta jak budyń .. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Najpierw trzeba znaleźć ofiarę:diabloti:[/QUOTE] skąd taką teraz gwiazdę znaleźć :shake: nikt nie chce być popularny :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Vectra replied to Amber's topic in Foto Blogi
robienie zastrzyków czysta frajda :diabloti: jedynie pobieranie krwi kundlowi mi nie idzie :roll: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Terrierek jest najszczęśliwsza :) w końcu ma się z kim bawić , na tym samym poziomie intelektualnym :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
on będzie miał takie uszy , coś jak Emila i Rekin ;) na pewno nie takie jak Franek czy Terrier i inne niż Hania i Miecio :diabloti: a się okaże jak mu się złożą ;) póki co mam powtórkę , słodkiego chłopca z przed 7 lat :diabloti: który półtorej godziny śpi i półtorej biegnie :grins: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/602560_652888638070851_578489213_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/21091_652884408071274_967833525_n.jpg[/IMG] Marysia 10 nieszczęść świata :evil_lol: już bez drenów ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/225600_652968381396210_272709182_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/482597_652894041403644_1395125494_n.jpg[/IMG] Niestety z maluchami , to muszę bardzo uważać go puszczać , bo znęca się nad nimi podły gad :mad: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
w tym wieku , te uszy tak lubią mieć :diabloti: a Wy nie wiecie , a ja wiem :loveu: że Egon jest ojcem ostatnich dzieci Marysi :evil_lol: i to nie jest żart !!! tak wieść się niesie ... że Egon jest samcem :grins: :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fantastyczny klimat , w Holandii mimo podróży , braku snu .. to wypoczęłam mega. mogę tam mieszkać jak wspominałam :loveu: jak widać na foto , zmontowałam dziś płotek :diabloti: i kurde ku mojemu zdziwieniu , nie rozbroiły go :crazyeye: nikt nie wyszedł , nikt nie uciekł. Poprzedni miot Emilki , mieszkał w takim kojcu dosłownie 10 minut , moment wylazły :angryy: Foty mam tylko z Lalką , bo ona się w przeciwnieństwie do Klementyny interesuje nowościami :grins: Klamka nawet nie spojrzała w stronę Rogera :) jakoś nie jestem zdziwiona :) [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/248196_652869368072778_2116879108_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/603751_652869218072793_1776857978_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Roger jest 4 tygodnie starszy ;) [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/163506_652790271414021_1813409937_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/936284_652791234747258_860902876_n.jpg[/IMG] na niemieckiej ziemi :grins: [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315933_652779231415125_196211266_n.jpg[/IMG]