-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Zofia Mrzewinska ja sie z Pania w 100% zgadzam jestem za a jesli zapragne miec PITBULA sprowadze sobie z USA z papierkiem po testach z odpowiedzialnej hodowli bo juz dosc mam ogladania nieszczesc w TV tych biednych psow serce peka przeciez to nie one sie wyhodowaly do walk i nie jest ich wiana ze sie urodzily pitbulem
-
sa godne polecenia sa drogie ale i wytrzymale i inwestycja sie oplaca
-
[quote]Tylko o ile ja mam czym ludziom gębę zapchać to Ty z pitowatym psem nie... a tak z ciekawości, chociaż reszta Twoich psów jest rasowa? [/quote] tak dobek ma papierek niestety ON i PIT nie bo sa to psy odkupione za duza kase od zwyrodnialca ktory naogladal sie TV moje psiury nie daja potomstwa bo sa wysterylizowane niewazne czy pies ma "papier" ludzi to g... obchodzi wazne ze mowia w TV a ja nie mam juz ochoty tlumaczyc owym osiedlowym 'specjalista" kto chce to zrozumie a kto nie to jego problem Sama masz Dobcia i wiesz o czym mowie "przyokazji wyglaskaj ja odemnie" bo o dobermanach tez jest mase mitow ale narazie TV dala im spokoj . Moja Picia tez jest po przejsciach ...........
-
ot taki przyklad z dzisiejszego dnia: przyszedl do mnie pan spisujacy liczniki ogladal program i jest strasznie zainteresowany kupnem PITBULA bo juz go raz okradli a majac takiego psa nikt nie wejdzie do niego na posesje pytal mnie czy ja czasem nie mam jakiegos szczeniaka hahahahahahahahahaha tak mu odpowiedzialam RECE OPADAJA :evil: :evil: :evil: :evil: wiec my tu sobie dyskutujemy na temat wypowiedzi w tym programie kto mowil dobrze a kto zle a liczba amatorow posiadania psa "mordercy" rosnie
-
[quote]Większość ludzi a raczej pseudo-właścicieli kupuję ASTY i BULE dla mody lub dla pilnowania domu.[/quote] no ja bardzo nad tym ubolewam ale reklama dzwignia handlu i jakos po tych programach nie ubywa bulowatych a ich liczba wzrasta
-
czyli wg opini co tu niektorych wyeliminowanie PITBULA nastapila (ja sie wynioslam z osiedla) a problem nadal jest bo nadal sa pogryzienia , ataki, ale tlumaczenie tym ze wlasciciela ze pieska trzeba na smyczke bo zebiska pokazuje nie skutkuje bo to przeciez nie PIT i onim nie mowia w TV przeciez taki ladny i maly i nikomu nic nie zrobi a jak ugryzie to nie zagryzie bo nie ma kilku ton uscisku w szczekach i naprawde wymowki ktore stosuja ci owi wlasciciele sa ................ brak mi slow
-
To wiec ja jako normaly wlasciciel i moje spokojne psy ras uznawanych za niebezpieczne spakowalismy jakis czas temu walizki i wynieslismy sie na peryferie stolicy mamy swiety spokoj nikt nam nie dokucza i ja i moje psy zyjemy sobie z daleka od tego "dzikiego zachodu" a na osiedlu na ktorym mieszkalam sytuacja sie nie zmienila nadal lataja psy luzem tzw ras "mokotowsie mieszance lewoskretne ogoniaste" i mnoza sie i atakuja nadal no ale one w genach PITBULA nie maja wiec prawo ich nie obowiazuje POZDRAWIAM
-
a ile mamy w PL pitow???? 99% to astopodobne kundle a AST jest zarejestrowany w naszym zwiazku kynologicznym tylko malo kto o tym wie wiec teraz podzial jest taki ze AST "zly" nazywany jest PITEM a AST spokojny ASTEM to rozumiem ze ASTY tez trzeba zlikwidowac???
-
hmmmmm to znaczy co ja majac w domu PITTA DOBERMANA I ON jestem gorsza??? tak wlasnie to odczowam na kazdym kroku dlaczego ja jakos odpowiedzialny wlasciciel nie mam miec prawa do trzymania w domu ras psow ktore kocham??? to ja mam propozycje likwidacji wszystkich malych kundli ktore sa bardzo agresywne ktore nie podlegaja zadnemu prawu bo nie sa na liscie ras agresywnych i moga ganiac bez smyczy i kaganca atakowac mnie i moje psy a i tak ja zostaje oskarzana ze ja mam "morderece" a te kundle z wyszczozenymi klami tylko sie go boja i dlatego atakuja chyba nadal malo kto rozumie problem mamy demokracje i rownouprawnienie wiec nie tylko moje psy maja chodzic na smyczy ale wszystkie i nie bedzie problemow az takich i KARY DUZE KARY za nieprzestrzeganie tego
-
A(leksand)ra&Ar(i)a u nas w kraju nie znam i szczeze to mamy 99% Astow a raczej astopodobnych najczesciej gryzacego ASTA okresla sie PITEM ja jestem zdecydowanie za ukruceniu procederu rozmnazania na sile jakies rasy teraz na fali sa bulowate zlikwidujemy je i co uzazasz ze problem zniknie??? raczej chyba nie beda inne rasy i zostanie problem nadal wlasnie przegladam ogloszenia i co widze??? taki kwiatek oferta z zeszlego tygodnia: ON bez rodowodu duze dobrze zbudowane szczenieta po BARDZO AGRESYWNYCH rodzicach
-
kalinaM ja ma PITKE sunie po przejsciach nie znam rodzicow jej niewiem jacy byli moja suka bala sie wszystkiego bo byla katowana (bo owy poprzedni wlasciciel naogladal sie TV i wiezyl ze tak sie ta rase wychowuje wrrrrr) wlozylam duzo pracy w jej wychowanie , socjalizacje, efekt jest i to bardzo duzy pies nie jest agresywny moze to wyjatek niewiem ale mi sie udalo i bardzo sie ciesze ze mam PITBULLA nie morderce a normalnego kochanego slodkiego pieszczocha zyjacego pod jednym dachem w ZGODZIE z innymi psami...
-
My milosnicy psow rozumiemy ten problem i staramamy sie go rozwiazywac ale... popatrzcie oczami przeciatnych ludzi , dresow , pselodo wloscicielow, i lusdzi ktorzy psow nie cierpia oni ten problem widza kazdy inaczej wiec dopuki nie bedzie NAKAZANA STERYLKA ,OBOWIAZKOWE SZKOLENIE , ZEZWOLEN NA RASY AGRESYWNE , EGZEKEOWANIA PRZEZ KARY I TO DUZE PROWADZANIA PSOW NA SMYCZY (wszystkich) bedziemy miec nadal dziki zachod na ulicach naszych miast
-
Slowa takie jak STERYLIZACJA KASTRAJCA WYCHOWANIE SZKOLENIE sa w naszym kraju traktowane jak jakies okrucienstwo ..........i wiekszosc posiadaczy psowatych omija te tematy szerokim lukiem , argymentujac hmmmmm no smiac mi sie chce poprostu
-
Gabari Bo mamy malo kulturalnych ludzi w naszym kraju , kazdy patrzy tylko na czubek wlasnego nosa
-
[quote]Ja jezdem za Jak wszystkie niehodowlane zwierzęta będą obowiązkowo sterylizowane świat uwolni się od pitów [/quote] a czemu Pity??? to co innych psow to nie dotyczy??
-
no wlasnie brednie mity szkoda slow rece opadaja ja staram sie przekonywac ludzi do sterylki kastracji ale to nie jest takie proste sa owszem ludzie ktorzy po obsypaniu przezemnie tysiacami argumentow wykonuja zabiegi ale wiekszosc nadal wiezy tylko w mity a moze wniosek do ustawy o STERYLCE z URZEDU????
-
Tylko jeszcze przydalo by sie troche uswiadomic ludzi ze strerylizowanie nie unieszczesliwia suni i ze wcale nic jej nie bedzie jesli nie bedzie miala choc jeden raz szczeniczkow to nie zwariuje i inne mity krazace dotyczace strerylizacji i kastracji bo niestety przecietny zjadacz chleba takimi mitami nakarmiony wiezy w nie i stosuje je!!!!!!!!!!
-
PATKA SWIETE SLOWA POPIERAM W 100%
-
Ja rozumiem ze ludzie sie boja bo maja czego mowie uczciwie te psy sa niebywale silne i bardzo oddane wlascicielowi wykonuja i ucza sie polecen w moment .Nie jest to pies dla kazdego zaden pies nie jest dla kazdego nawet ratlerek potrzebuje wychowania ....... A kazdy pies puszczony samopas bedzie szukal rozrywek bo jest znudzony i mamy pogryzienia nieszczescia napasci etc etc A poicja nie ukara dresa a dlaczego?? bo sie ich boja lepiej babcine z sedziwym kundelkiem ukarac bo prosciej a i statystyki wzrastaja u moich rodzicow na osiedlu jest pies hmmm BYDLE ze 100kg wazy krzyzowka niewiem czego chyba krokodyla z tygrysem napada wszystko na oczach mojego ojca zagryzal malego psa zadzwonil na policje owszem przyhechali szybko ale co z tego jak ow wlasciciel bestii smial sie im w oczy ze moga mu........ mandatu nie przyjol nadal pies gania bez smyczy i kaganca atakuje inne psy i nic mu nikt zrobic nie moze
-
Ja kocham i szanuje wszystkie psy bezwzgledu na to jakiej rasy sa bo to nie ich wina ze trafily w rece jakiegos mediochlonnego debila, wszystko w rekach wlasciciela CZLOWIEKA pies sam sie nie zapnie na smycz , za malo edukacji jest w tym kierunku , przepisy sa ale jak by ich nie bylo puste ustawy ,winimy RASY ze tak taka a ta inna a kto te rasy wyprodukowal??? CZLOWIEK!!!! Odpwiedzialny czlowiek nie dopusci do nieszczescia , pogryzienia trzeba dobrac sie do tylkow pseudo wlasciciela i tu juz powiem szezej nie tylko bulowatych bo jamnik tez zrobi krzywde zwlaszcza dziecku , przepelnione schroniska , watachy psow szwedajacych sie po ulicach problem jest bardzo duzy rozlegly , teraz nagonaka na bulowate zaraz bedzie na inne KARY i jeszcze raz KARY dla nieodpoweidzialnych ludzi przepisy jasne i przejrzyste i wykonywalnosc co z tego ze mamy ustawe o 11 rasach agresywnych???? ktos to przestrzega??? kiedys zapytalam w urzedzie o zezwolenie i ciekawe nikt nic nie wie Sama mam pita bez papierow ale ja go swiadomie nie kupowlalam z wytworni psiej odebralam go kretynowi ktory naogladal sie TV i kupil psa morderce , katowal go bo tak mu polecili wychowywanie tego psa , jest czarna a to dlatego ze pasowala do koloru samochodu i argumenty ktore przemawialy za kupnem tej suni byly zenujace Ja ja zabralam nie dlatego ze to pit tylko dlatego ze to biedne malenstwo bylo katowane glodzone DLA TEGO BANDZIORA KARY NIE MA wiec czym zasluzyl na kare ten pies???
-
a wogole to ile w Polsce mamy rasowych psow??? a ile psow bez rodowodu mamy przewaznie rozmnazalnie bezpapierkowych psow nastawionych na ZYSK a produkuja to na co jest popyt wystarczy popatrzec w jakakolwiek gazete z ogloszeniami !!!!!!
-
to wlasnie dlatego zeby owi goscie nie mogli miec takiego psa potrzeba ZEZWOLEN!!!!!!!! i nie szufladkuj ludzi wg tego jakiego psa posiadaja bo nie winny pies i rasa tylko CZLOWIEK i reklama
-
Nie kloce sie bo nie ma o co
-
tylko ciekawe dlaczego o kazdym nowym ciekawym programie w TV i rownie interesujacym artykulem w prasie pojawiaja sie kolejne psy tych wlasnie ras??? nie odstrasza a zecheca do nabycia "pasa mordercy" Duzo sie gada a malo robi ale to u nas w kraju niestety norma ..............
-
wiec chyba slusznie by tu dodac by wprowadzic ZEZWOLENIE na posiadanie psy ras uwazanych za agresywne ..Zeby owe pieki nie wpadaly w nieodpowiednie raczki zeby byl utrudniony dostep do tycg psow a nie jak teraz na kazdym bazarze,gieldzie jest pelno szczeniat bulopodobnych,rotko podobnych......inne rasy jakos na wyginieciu ??? Bo np w warszawie co drugi pies to Asto podobny , u moich rodzicow na osiedlu kazdy "dres " ma takiego psa "PITBULLA MORDERCE" bo modne , bo jest o nich tysiace mitow ,bo budza repekt ..... Z tego co sie orientuje i chyba jednak mam racje to PITBULL byl wyhodowany do walk z PSMAI a nie z LUDZMI wiec agresja w stosunku do ludzi powinna byc mu obca a madry wlasciciel tez nigdy nie dopusci zeby jego Pit czy Ast atakaowal co sie rusza a jesli sien wlozy troche pracy w takiego pieska to naprawde i z innymi pieskami tez ma swietny kontakt i owe geny mozna uspac tylko to trzeba CHCIEC WIEC STERYLIZACJA , KASTRACJA WSZYSTKICH PSOW NIE HODOWLANYCH I ZEZWOLENIA NA RASY AGRESYWNE