Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. no i znowu radocha bo MAM MAM MAM MAM :multi: przyjechała , cała i zdrowa :multi: nowa lufa dla aparata :multi: trzeba się cieszyć , bo nie będę już zrzędzić :cool3: spoko , spoko bez przepychu i nadmiernych wydatków ;) bo kupiłam używaną :grins: niestety żal było mi wydać prawie 5 koła , by mi coś w to łbem przywaliło - moje szczęście proszę wziąć pod uwagę :evil_lol: jutro sie pobawię ustrojstwem , bo dziś las wszystko zasłonił
  2. Merlaki nie są jakieś częste w narodzinach i raczej laik to tak łatwo do tego nie doleci. W Polsce merle jesio nie było., ale widziałam w świecie ;) Ja tam nie kręce się dookoła takich kolorów , ale pewno trzeba by dobrze niebieskim rządzić , żeby takie coś wypadło z którejś macicy. Z białym to żart ;) biały musi się rodzić , tak wynika z rodowodów i skojarzeń ... ale nie w przypadku Marysi. Powiem tak , naj niech zajdzie , donosi , urodzi ... wypiorę szmaty , posprzątam kojec , wypije kawę i usiądę - potem jest orgazm na kolory ;)
  3. nie od dziś wiadomo , że najlepszą kasę się robi , na niewiedzy ludzkiej :cool3: to nie można kolczatki nazwać , obroża behawioralna z manualnymi sensorami do sterowania psem :diabloti:
  4. na takie wynalazki , to nie ma szans :grins:
  5. N&N , możesz zostać moją sąsiadką :loveu: nadasz się i jest duża szansa , że nie opiszesz mnie na wątku o chamach :evil_lol: mnie przeraża jedno , bezmózgowie ... jak słyszę , proszę się nie bać , bo mój nic nie zrobić ... a ten "mój" kilo wagi , a ego jak u lamparta ..... a ja na smyczy z 5 staffików , w sumie to ja czuje się bezpiecznie :cooldevi: i muszę się bać jedynie , by kilo nie zechciało pojeździć na siekaczach np Frania i jak nie być chamem , skoro kulturalnie nie słychać
  6. to to to to [URL]http://allegro.pl/xanto-wax-shine-lawendowa-pianka-do-mebli-500ml-i3684431963.html[/URL]
  7. no w sumie najpopularniejsze są czarne w pręgi i pożądane błękity akurat nie moja bajka :grins: bo ja wielbię rude i mahoniowe , wypadki przy pracy w postaci bieli ... rodzą się też czarne, ale to pojedyncze sztuki teraz nie wiem co się wykluje , dmuchana była na rudo ;) ale ona może rudego nie dać , to da jasne pręgutki :loveu: Niech zajdzie w ciążę , potem będą zakłady bukmacherskie dot kolorów i znów będę bogata :diabloti: wezmę fusy , z kawy rozpuszczalnej i będziem wróżyć takie fusy się nie mylą Motylek , ale to jest takie dość powszechne pytanie = oooo sceniacek ? nie , to pies dorosły ... oooo co taki mały , chorował ? :cooldevi: Ja daje w wyprawce , milion najdurniejszych pytań jakie możesz napotkać i jak sobie z tym radzić Emila jest bokserem , a Ludka labradorem ... tu też mamy dość nową teorie Tosia była JTR , bo przecież nie ma białych staffików w czarne łatki - no pewno że nie , bo niby skąd ? :evil_lol: to że pierwsze staffiki głównie były białe w czarne łatki , to jest tam drobiazg i kto by się przejmował ... jakimiś starymi psami.
  8. Motylek , pokaż mi badania na temat kolczatki :mdleje: człowiek ma problem za zus , zrobić podstawowe badania krwi , a Ty tu o badaniach szmatki chcesz :diabloti: kantarek przestanie być modny , jak wymyślą jakieś zapinki do uszu czy inne cudo.
  9. Penn jest emerytem , a Rosy została tydzień temu wysterylizowana :) w moich rodowodach , pozostaje zawsze odrobina adrenaliny ... jak się ułożą kolory. Oczywiście że jest ojciec ..... taki cienki był , biały , długi i na końcu miał pompkę :diabloti: o drugim ojcu nie piszę , bo on ten palec był w lateksie ;) więc udział w rozrodzie miał bierny
  10. serio chciała kupić jakiegoś grata , co u nas kosztował 4 kafle ... a tam takie samo cudo , w przeliczeniu , bo nikt tego nie chciał - kosztowało połowę z rok temu to było .... Asiu , jak się sturlam potem do kuchni , to wezmę opakowanie i napiszę jak się to nazywa.
  11. dlatego wymyślono tyle różnych metod wychowawczych , by ten co pluje parówką w twarz , miał szansę się dobrze wyedukować.
  12. widać wyraźnie tu duży wpływ Barbie i Kena
  13. Łaciate to mają po 7 miesięcy ;) Planuje , a co trzeba coś planować ;) Rodzicem zostanie Marysia , o ile zostanie :cool3: eee no takie te pseudo karki , to chcą staffiki - najlepiej duże , z wielkim łbem ważące ze 30 kilo :diabloti: jeden taki "klyent" był wstrząśnięty i niemieszany ... jak mu oświadczyłam , że u mnie to dwa staffiki nie ważą 30 kilo. No może Terrierek , jak by wzięła worek cebuli i dwa kilo cukru - będzie równe 30 kilo
  14. szczerze , to dawno temu przestałam przenikać , przez tajemnice dziwnych umysłów - ciężko się brodzi w nicości. staffik dla karka ? no co Ty , taki nie może mieć psa , który szerszy ma uśmiech niż on długość tego tam w majtach ;)
  15. aaaa widzisz , bo to trzeba przerobić w życiu , takie cwane bydle , co mózg ma i go nadużywa. Wtedy się myślenie otwiera szerzej. ja mam psy dla których żarcie nie stanowi żadnej atrakcji , mało to potrafi prawie pawia puścić , jak mu smak nie podpasuje .... parówki na ten przykład mam też psy z wariantem naiwności ;) z takimi faktycznie można pozytywnie o parówkach pogadać ;)
  16. ale kantar nie kuje , temu jest ekologiczny :cool3: a że można tam psu kark skręcić , no ale nie kuje :grins:
  17. u moich rodziców na osiedlu , było inne zjawisko w pewnej chwili , każdy gimnazjalista , lansił się ze szczylem piczulla ale może ze 2 czy 3 zostały do wieku dorosłego i jaki można nakręcić piękny film HA moi gimnazjaliści odchowują szczyle , by Twoi mogli mieć dorosłe osobniki piękna symbioza , powiem więcej PRZEPIĘKNA :loveu: PS ale Wacuś nigdy nie był pitbullem , bo on jest staffikiem ;)
  18. a po co im niby taki piczbull bez wzrostu i nie rzucający się nawet na wiatr ? przecież oszukany , mały taki , cherlawy i wacuś się nazywa ;) spoko loko , bez już takich filmów proszę
  19. już nie , znaczy gdzieniegdzie poprószyło :diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , no właśnie , bo ja dziś z wypiekami na twarzy !!!! [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Nastała wiekopomna chwiła , Roger podczas ceremonii oddawania moczu , podniósł kończynę tylną HA [/B][/SIZE][/COLOR]a Franio jutro kończy 7 lat :grins:
  20. Żeby naprawić psa , najpierw naprawia się człowieka. Więc nic byś nie zdziałała , mając lepsze warunki :grins: skoro ciocia jak nasz NFZ
  21. krytyka to była , tylko taka mocno przekolorowana w działaniach Cezarka wywijał psami , dusił do nieprzytomności kładł siłą i łamał ;) może mamy różne telewizje i różne warianty odcinków nam pokazują ? ;)
  22. plus taki , że człowiek może sam z siebie się pośmiać :evil_lol: bo nie nie , ja się nie użalam absolutnie - sama podziwiam te wyczyny bo żeby tak człowiek chciał , to nigdy by mu nie wyszło a Ci co rysują kółka na czułkach , to tak z zazdrości , bo tak im fajnie nie wychodzi :diabloti:
  23. może z prostej przyczyny nie ma takich testów , bo każdy debil zdał by je z pocałowaniem rączki ja znam ludzi , co mają testy różne i psychiczne , bo odpowiedzialni za wiele rzeczy ale wariat , zawsze się z wariatem dogada - a by to zrozumieć , proszę raz położyć się na kozetkę :diabloti:
×
×
  • Create New...