-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Tak, to są chipy które nie są zgodne z wytycznymi. Jest chyba tylko 4 firmy które mają "dobre" chipy i nimi się powinno znakować psy.
-
[quote name='furciaczek']A pytam bo 27 o 10 rano wyjezdzam wlasnie z Wloclawka do Anglii:p i tak sobie pomyslalam ze moze udaloby nam sie poranna kawke gdzies wypic:cool3:[/quote]Jak się nie wybiorę do Torunia na giełdę to też chcę na kawkę!!
-
Co tam u Was? Wpadniecie kiedyś jeszcze na torek?:razz:
-
Widzę że forum BF praktycznie nie żyje, ale mam nadzieję ze to minie. Można głosować na rasy które pojawią się w kalendarzu który będzie dodany do grudniowego numeru Przyjaciel Pies. [URL]http://www.pies.pl/index.php?strona=wybierz_kalendarz[/URL] Buldożki jeszcze się nie kwalifikują, potrzebuja naszych głosów. Można głosować raz dziennie.
-
Klara - 2,5 roku. Smycz + obroża w kolorach - black - red - white ;) z adresówką czarną w kształcie łapki. Smycz + obroża w kolorze bordo-róż z różową adresówką w kształcie łapki. Smycz + obroża czarna z paskiem odblaskowym z adresówką metalową "tuba" Obroża preventic ;) Smycz - taśma 10 m treningowa. Butelka z miską w jednym - na spacerkowe pitku.( były już trzy, jedną ukradziono:crazyeye: druga się zepsuła..) Dwa kocyki w psie łapki - trixie. Jeden czarny w beżowe, drugi beżowy w czarne. Kocyk w paski z tesco, polarowy. Miska na wodę duża, metalowa. Miska na jedzonko średnia, czerwona. Od czasu do czasu miska metalowa mała na lekarstwa, siemię lniane itp. Ręczniczek pod miski. Zabawki - Kiełbasa pojedyńcza. 4 kiełbasy na sznurku. Misiosłoń ( miś przerobiony przez Klarę na słona - już po operacji plastycznej u dr.Viris).Ośmiornica. Szczurzysław bartłomiej ( szczur z Ikea).Pan tygrys czechosłowacki. Pan smok z pchlego targu. Kula - smakula. Dinozaur. Zając. Pan Wiewiór. Piszcząca kaczka. Kula na sznurku. Kość wędzona. Witaminki. Karma. Pasta i szczoteczki - 3 sztuki. Dwie na palec i jedna z długą rączką i dwiema główkami. Płyn do czyszczenia uszu. Płyn do czyszczenia oczu. Gaziki jałowe. Posłanie - nie używane, lepiej spać w łóżeczku.... Pewnie o połowie rzeczy zapomniałam, ale ilość i tak mnie przeraża.
-
Te tabletki o których pisałam są zielone - więc chyba z chlorofilem właśnie. Aaa o wodzie z octem zapomniałam - do brze zmywa i maskuje zapachy np jak pies się wytarza w padlinie jakiejś - to i na zapachy cieczkowe pomaga ;) O tu są te tablety : [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=5345[/URL]
-
Ja ostatnio miałam strasznie przykre zdarzenie. I to pod naszym blokiem. Jakich bachor - sory ale tego dzieckiem nie nazwę- szedł do szkoły, był już pod klatką schodową i czekał na swą jak mniemam rodzicielkę. Schował się w pobliskim krzaku i zaczął wołać do mojego psa - świniak, świnia, świńska morda. W ten deseń. Zanim nie zeszła mamusia. Potem prawie aniołek.:angryy: Szczerze to bym nogi z dupy powyrywała a z buziulki zrobiła istną świńską mordę - żeby wiedział jak to jest. Wiem że mój pies to nie prześliczny labek czy golden który się bachorom podoba ( i dzięki bogu - mam je raczej z głowy ). Ale to mój pies i mi się ma podobać a nie jakiejś hołocie. Starałam się opanować ale na prawdę ledwo ledwo....
-
Ja mam na przedpokoju i w kuchni płytki, ale zanim się wprowadziłam i zanim pojawił się pies, były już na tyle zniszczone że na szczęście pies się nie ślizga ( gorzej wygląda - ale to nie moja chata więc się nie wtrącam). W pokojach jest linoleum na które są rzucone dywany - u nas w pokoju dywan zamienił się w dywan z sierści Klary mimo codziennego odkurzania i szczotkowania dywanu :angryy: U mnie w domu, gdzie pojawiam się od święta są płytki i panele. Panele całkowicie się nie sprawdzają, nawet bez pomocy psów i mimo tego że te kilka lat temu były to panele najwyższej jakości są już zniszczone, a pies się na nich ślizga. I jeszcze ten dźwięk pazurków na panelach - na krótką metę zabawny, ale całe życie bym nie zniosła, już chyba wolę to szczotkowanie dywanów....
-
Ulka18 - a jak wygląda sprawa z budami? Bo pisaliście że kierownik zamówił jakąś sporą ilość ostatnio. Czy zbierać kasę na budy ( będzie jakiś stolarz który to zrobi za rozsądną cenę??) czy może kilka sterylek dla kotek?
-
[quote name='Kasia z Demonem']ooo nawet Klarcia jest :) jak miło :) ale na żywo i tak jest lepsza niz na filmiku :)[/quote] A jest jest, bo miałam nadzieję że ktoś coś napiszę na temat filmiku. Ale coś nie baudzo.
-
Widzę że mamy coś wspólnego. Po avatarku - agility, a po zdjęciach zabieranie psiaków gdzie się da :evil_lol:
-
Zdjęcia są straszne :placz: Zwykle nie jestem w stanie takich nawet oglądać. Jak widzę takie nieszczęście to wstyd mi że jestem człowiekiem:-(
-
Dzięki Murka :loveu:
-
Ulka18. Jaki jest koszt sterylki kotki? Wolałabym jednak aby były to wpłaty co miesiąc 20 zł, nie ma to po co zalegać na koncie żeby wpłacać co kwartał. A tak to po prostu zamiast 100 zł bym przelewała 120 na kotkę i nasze psiaki. Gdybym nie zbierała teraz na budę przed zimą to pewnie byłoby na sterylkę ( zależy jaki jest koszt). Sama nie wiem jak to rozwiązać, jednak ogólnie miałam spore obawy czy podołam dalej w zbieraniu kasy od wizażanek i pilnowaniu wszystkiego związanego z wizażankowymi adopcjami wirtualnymi. Trochę jednak roboty i pilnowania z tym jest, a ja teraz mam sporo na głowie. I muszę sobie to jakoś ułatwiać i wpłata co miesięczna byłaby[U] dla mnie[/U] najdogodniejsza...
-
Byłam się dokształcić u mojej wetki w sprawie chipów. No więc tak. Teoria głosi że czytnik odczyta każdy chip niezależnie od tego jakiej jest firmy. A w praktyce jest tak że niektóre chipy są "nielegalne", w sensie nie zgodne z jakimiś tam wytycznymi itp. Tak więc nie powinno być akcji że jak mój pies ma chip zgodny z wytycznymi, ktoś czytnikiem innej firmy go nie odczyta.
-
Jak się ładnie pielęgnuje sukę to na pewno nie "zostanie paszteciarą":diabloti: Ale coś w tym jest np w buldożkach psy mają piękne duże głowy ( chociaż widuje się takie z "babskimi" łepetynami - które są mniejsze i mniej kwadratowe ). Przynajmniej z moich obserwacji tak wynika. No i szczerze przyznam że jak patrzę na ocenę BF to jeśli idą suki to szukam jednak takich które mają " samczą " głowę.
-
To my poprosimy tą koteczkę. Nie chcemy ani nie wymagamy specjalnej karmy tylko dla niej. Wiemy że tak się nie da i nie do końca o to chodzi w adopcjach wirtualnych. Jak możesz przekaż zatem że te 20 zł więcej przy kolejnych wpłatach jest na sterylkę tej kotki, a jak będzie już miała sterylkę to coś się dla niej jeszcze wymyśli. Dodatkowo można przecież z wirtualnych " dla kotów" zakupić jakieś witaminy, albo kocie wyposażenie typy drapaki itp.
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/182/58be3822933d1bd9.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/182/3a6bf2e9b7ae9677.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/bd79ce7f4231fbad.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/101/f96055cf722751ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/182/9bd75e56e177cbbf.jpg[/IMG] Jesienna Klaryska we Włocławskim parku ;)
-
Sport i inne aktywne formy spędzania wolnego czasu z buldożkiem
Viris replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
Ten psiak koło nas to Cerber ( jest na dogo ). To mix który przypomina bardzo malinoisa z klapniętymi uszami. A palisada, kładka i hustawka ( strefki) to wielka miłość Klary. Pokonuje je błyskawicznie i z wielką radością. Śmiejemy się że jest strefkoholikiem :loveu::evil_lol::loveu: -
Sport i inne aktywne formy spędzania wolnego czasu z buldożkiem
Viris replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
No przecież, wychowana w świetle fleszy :loveu::diabloti::loveu: -
Pływanie pływaniem, Klara akurat umie. Ale raczej skoku z 10 metrowego mostu do rzeczki "po kolana" by nie przeżyła.. Dalej mam serce w gardle... A gdyby pociąg jechał 3 minuty wcześniej to na pewno by się go wystraszyła i by spadła...
-
A mam, a raczej z powodu 10 zawałów serca i kontuzji nogi. Noga boli i staram się czymś zająć bo jak siedzę przy kompie to jakoś o tym nie myślę. A zawały to Klara mi zafundowała jak chciała popełnić samobójstwo skacząc z mostu do rzeki, a potem stwierdziła że fajniej się rzucić pod pociąg, a dokładnie rzecz ujmując pod dwa jadące naprzeciw siebie..... Adrenalinki mi wystarczy chyba na rok....
-
Wizażanki proszą o wybranie kotka/kotki do wirtualnej adopcji. Zwiększymy naszą comiesięczną wpłatę o 20 zł ( czyli będzie 120 zł ). Oczywiście wiemy o symbolice adopcji wirtualnej, ale w razie jakby nasz kotek potrzebował leków czy coś będzie miał " sponsora ". Nie mamy żadnych wymagań. Może być każdy schroniskowy bidak. Czy młodziak czy staruszek.
-
Ten wątek może Cię zainteresować. Dużo tego nie ma ale kilka informacji da się wyłapać. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18792[/URL]
-
Sport i inne aktywne formy spędzania wolnego czasu z buldożkiem
Viris replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
[IMG]http://images11.fotosik.pl/97/8335c508398a2da1.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/101/f75b0b57774790a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/101/e1ef91327c23a218.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/180/c1004bfe23de9c64.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/180/b2c465e8a2b61832.jpg[/IMG] Bawimy się coraz lepiej na torku i suuuuper spędzamy czas:multi::multi::multi: