Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Tak, to są chipy które nie są zgodne z wytycznymi. Jest chyba tylko 4 firmy które mają "dobre" chipy i nimi się powinno znakować psy.
  2. [quote name='furciaczek']A pytam bo 27 o 10 rano wyjezdzam wlasnie z Wloclawka do Anglii:p i tak sobie pomyslalam ze moze udaloby nam sie poranna kawke gdzies wypic:cool3:[/quote]Jak się nie wybiorę do Torunia na giełdę to też chcę na kawkę!!
  3. Co tam u Was? Wpadniecie kiedyś jeszcze na torek?:razz:
  4. Widzę że forum BF praktycznie nie żyje, ale mam nadzieję ze to minie. Można głosować na rasy które pojawią się w kalendarzu który będzie dodany do grudniowego numeru Przyjaciel Pies. [URL]http://www.pies.pl/index.php?strona=wybierz_kalendarz[/URL] Buldożki jeszcze się nie kwalifikują, potrzebuja naszych głosów. Można głosować raz dziennie.
  5. Klara - 2,5 roku. Smycz + obroża w kolorach - black - red - white ;) z adresówką czarną w kształcie łapki. Smycz + obroża w kolorze bordo-róż z różową adresówką w kształcie łapki. Smycz + obroża czarna z paskiem odblaskowym z adresówką metalową "tuba" Obroża preventic ;) Smycz - taśma 10 m treningowa. Butelka z miską w jednym - na spacerkowe pitku.( były już trzy, jedną ukradziono:crazyeye: druga się zepsuła..) Dwa kocyki w psie łapki - trixie. Jeden czarny w beżowe, drugi beżowy w czarne. Kocyk w paski z tesco, polarowy. Miska na wodę duża, metalowa. Miska na jedzonko średnia, czerwona. Od czasu do czasu miska metalowa mała na lekarstwa, siemię lniane itp. Ręczniczek pod miski. Zabawki - Kiełbasa pojedyńcza. 4 kiełbasy na sznurku. Misiosłoń ( miś przerobiony przez Klarę na słona - już po operacji plastycznej u dr.Viris).Ośmiornica. Szczurzysław bartłomiej ( szczur z Ikea).Pan tygrys czechosłowacki. Pan smok z pchlego targu. Kula - smakula. Dinozaur. Zając. Pan Wiewiór. Piszcząca kaczka. Kula na sznurku. Kość wędzona. Witaminki. Karma. Pasta i szczoteczki - 3 sztuki. Dwie na palec i jedna z długą rączką i dwiema główkami. Płyn do czyszczenia uszu. Płyn do czyszczenia oczu. Gaziki jałowe. Posłanie - nie używane, lepiej spać w łóżeczku.... Pewnie o połowie rzeczy zapomniałam, ale ilość i tak mnie przeraża.
  6. Te tabletki o których pisałam są zielone - więc chyba z chlorofilem właśnie. Aaa o wodzie z octem zapomniałam - do brze zmywa i maskuje zapachy np jak pies się wytarza w padlinie jakiejś - to i na zapachy cieczkowe pomaga ;) O tu są te tablety : [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=5345[/URL]
  7. Ja ostatnio miałam strasznie przykre zdarzenie. I to pod naszym blokiem. Jakich bachor - sory ale tego dzieckiem nie nazwę- szedł do szkoły, był już pod klatką schodową i czekał na swą jak mniemam rodzicielkę. Schował się w pobliskim krzaku i zaczął wołać do mojego psa - świniak, świnia, świńska morda. W ten deseń. Zanim nie zeszła mamusia. Potem prawie aniołek.:angryy: Szczerze to bym nogi z dupy powyrywała a z buziulki zrobiła istną świńską mordę - żeby wiedział jak to jest. Wiem że mój pies to nie prześliczny labek czy golden który się bachorom podoba ( i dzięki bogu - mam je raczej z głowy ). Ale to mój pies i mi się ma podobać a nie jakiejś hołocie. Starałam się opanować ale na prawdę ledwo ledwo....
  8. Ja mam na przedpokoju i w kuchni płytki, ale zanim się wprowadziłam i zanim pojawił się pies, były już na tyle zniszczone że na szczęście pies się nie ślizga ( gorzej wygląda - ale to nie moja chata więc się nie wtrącam). W pokojach jest linoleum na które są rzucone dywany - u nas w pokoju dywan zamienił się w dywan z sierści Klary mimo codziennego odkurzania i szczotkowania dywanu :angryy: U mnie w domu, gdzie pojawiam się od święta są płytki i panele. Panele całkowicie się nie sprawdzają, nawet bez pomocy psów i mimo tego że te kilka lat temu były to panele najwyższej jakości są już zniszczone, a pies się na nich ślizga. I jeszcze ten dźwięk pazurków na panelach - na krótką metę zabawny, ale całe życie bym nie zniosła, już chyba wolę to szczotkowanie dywanów....
  9. Ulka18 - a jak wygląda sprawa z budami? Bo pisaliście że kierownik zamówił jakąś sporą ilość ostatnio. Czy zbierać kasę na budy ( będzie jakiś stolarz który to zrobi za rozsądną cenę??) czy może kilka sterylek dla kotek?
  10. Viris

    filmiki

    [quote name='Kasia z Demonem']ooo nawet Klarcia jest :) jak miło :) ale na żywo i tak jest lepsza niz na filmiku :)[/quote] A jest jest, bo miałam nadzieję że ktoś coś napiszę na temat filmiku. Ale coś nie baudzo.
  11. Widzę że mamy coś wspólnego. Po avatarku - agility, a po zdjęciach zabieranie psiaków gdzie się da :evil_lol:
  12. Zdjęcia są straszne :placz: Zwykle nie jestem w stanie takich nawet oglądać. Jak widzę takie nieszczęście to wstyd mi że jestem człowiekiem:-(
  13. Dzięki Murka :loveu:
  14. Ulka18. Jaki jest koszt sterylki kotki? Wolałabym jednak aby były to wpłaty co miesiąc 20 zł, nie ma to po co zalegać na koncie żeby wpłacać co kwartał. A tak to po prostu zamiast 100 zł bym przelewała 120 na kotkę i nasze psiaki. Gdybym nie zbierała teraz na budę przed zimą to pewnie byłoby na sterylkę ( zależy jaki jest koszt). Sama nie wiem jak to rozwiązać, jednak ogólnie miałam spore obawy czy podołam dalej w zbieraniu kasy od wizażanek i pilnowaniu wszystkiego związanego z wizażankowymi adopcjami wirtualnymi. Trochę jednak roboty i pilnowania z tym jest, a ja teraz mam sporo na głowie. I muszę sobie to jakoś ułatwiać i wpłata co miesięczna byłaby[U] dla mnie[/U] najdogodniejsza...
  15. Byłam się dokształcić u mojej wetki w sprawie chipów. No więc tak. Teoria głosi że czytnik odczyta każdy chip niezależnie od tego jakiej jest firmy. A w praktyce jest tak że niektóre chipy są "nielegalne", w sensie nie zgodne z jakimiś tam wytycznymi itp. Tak więc nie powinno być akcji że jak mój pies ma chip zgodny z wytycznymi, ktoś czytnikiem innej firmy go nie odczyta.
  16. Jak się ładnie pielęgnuje sukę to na pewno nie "zostanie paszteciarą":diabloti: Ale coś w tym jest np w buldożkach psy mają piękne duże głowy ( chociaż widuje się takie z "babskimi" łepetynami - które są mniejsze i mniej kwadratowe ). Przynajmniej z moich obserwacji tak wynika. No i szczerze przyznam że jak patrzę na ocenę BF to jeśli idą suki to szukam jednak takich które mają " samczą " głowę.
  17. To my poprosimy tą koteczkę. Nie chcemy ani nie wymagamy specjalnej karmy tylko dla niej. Wiemy że tak się nie da i nie do końca o to chodzi w adopcjach wirtualnych. Jak możesz przekaż zatem że te 20 zł więcej przy kolejnych wpłatach jest na sterylkę tej kotki, a jak będzie już miała sterylkę to coś się dla niej jeszcze wymyśli. Dodatkowo można przecież z wirtualnych " dla kotów" zakupić jakieś witaminy, albo kocie wyposażenie typy drapaki itp.
  18. [IMG]http://images22.fotosik.pl/182/58be3822933d1bd9.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/182/3a6bf2e9b7ae9677.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/bd79ce7f4231fbad.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/101/f96055cf722751ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/182/9bd75e56e177cbbf.jpg[/IMG] Jesienna Klaryska we Włocławskim parku ;)
  19. Ten psiak koło nas to Cerber ( jest na dogo ). To mix który przypomina bardzo malinoisa z klapniętymi uszami. A palisada, kładka i hustawka ( strefki) to wielka miłość Klary. Pokonuje je błyskawicznie i z wielką radością. Śmiejemy się że jest strefkoholikiem :loveu::evil_lol::loveu:
  20. No przecież, wychowana w świetle fleszy :loveu::diabloti::loveu:
  21. Pływanie pływaniem, Klara akurat umie. Ale raczej skoku z 10 metrowego mostu do rzeczki "po kolana" by nie przeżyła.. Dalej mam serce w gardle... A gdyby pociąg jechał 3 minuty wcześniej to na pewno by się go wystraszyła i by spadła...
  22. A mam, a raczej z powodu 10 zawałów serca i kontuzji nogi. Noga boli i staram się czymś zająć bo jak siedzę przy kompie to jakoś o tym nie myślę. A zawały to Klara mi zafundowała jak chciała popełnić samobójstwo skacząc z mostu do rzeki, a potem stwierdziła że fajniej się rzucić pod pociąg, a dokładnie rzecz ujmując pod dwa jadące naprzeciw siebie..... Adrenalinki mi wystarczy chyba na rok....
  23. Wizażanki proszą o wybranie kotka/kotki do wirtualnej adopcji. Zwiększymy naszą comiesięczną wpłatę o 20 zł ( czyli będzie 120 zł ). Oczywiście wiemy o symbolice adopcji wirtualnej, ale w razie jakby nasz kotek potrzebował leków czy coś będzie miał " sponsora ". Nie mamy żadnych wymagań. Może być każdy schroniskowy bidak. Czy młodziak czy staruszek.
  24. Ten wątek może Cię zainteresować. Dużo tego nie ma ale kilka informacji da się wyłapać. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18792[/URL]
  25. [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/8335c508398a2da1.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/101/f75b0b57774790a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/101/e1ef91327c23a218.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/180/c1004bfe23de9c64.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/180/b2c465e8a2b61832.jpg[/IMG] Bawimy się coraz lepiej na torku i suuuuper spędzamy czas:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...