Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. Mi się październikowy numer bardzo podoba. Bo w "jak wam się podobam" jest zdjęcie mojej Klarki. Aż kupiłam prenumeratę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Ja dzisiaj właśnie się dowiedziałam że w październikowym numerze jest zdjęcie mojej Klarki. Wysłałam jakoś przed wyjazdem z Polski, tak od niechcenia. Na konkurs kilka razy wysyłałam mailowo, ale jakoś straciłam już nadzieję. W mailu poza zdjęciem podałam tylko imię i nazwisko oraz adres więc samo zgłoszenie jest zgodą na publikację danych itp.
  3. Myślę że jeszcze będzie okazja. Ze zdjęć nie jestem do końca zadowolona, ale malutki wypadek miałam na zlocie i nie do końca byłam w formie. Testowałam nowy obiektyw który może zdecydowanie więcej niż toto co zrobiłam, ale miejmy nadzieję że na kolejnym zlocie to naprawię i zdjęcia powalą wszystkich ( w tym mnie - o to jest ciężko ). No i trzeba się oficjalnie poznać, szkoda że się nie udało :)
  4. Na razie proszę o nie wpisywanie na listę, wolę to wyjaśnić "normalnie". Pianka - gdyby mnie czas nie gonił to bym pewnie tak zrobiła, ale już machnęłam ręką. Przelew poleciał do Lavinii jeszcze zanim wiedziałam ile dołożę do wysyłki itp. Chodziło o spory dług i każdy chciał jak najszybciej przelewać zebrane pieniążki. [quote name='eliza_sk']A czy nie służy temu funkcja "dodaj użytkownika do listy ignorowanych". Ktoś z Dog mi kiedyś powiedział, że po dodaniu takiego użytkownika na rzeczoną listę - nie może on nic pisać na wątku założonym przez Ciebie - albo może za Twoją zgodą. Nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, ale może ktoś mnie wyprostuje jak piszę głupoty :evil_lol:[/quote]A mi się wydawało że nie będę widziała po prostu postów tego użytkownika - więc to nie byłoby za dobre.
  5. Lavinia - proszę o potwierdzenie przelewu z bazarku "męskie kosmetyki ". Chodzi o przelew z 29 lipca na kwotę 372 zł. Potrzebuję tego do zamknięcia bazarku.
  6. Chciałabym tutaj wyjaśnić sprawę ponieważ jeden stary bazarek "wisi" nie "zamknięty". Chodzi o bazarek z męskimi kosmetykami które zostały mi podarowane na ten cel, więc tym bardziej zależy mi na zakończeniu tej sprawy. Chodzi o ten wątek : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116759[/URL] A konkretnie o przedmiot nr. 2 i użytkownika - [B]grallinka.[/B] 25 lipca na PW wysłałam dane do przelewu. Zależało mi na jak najszybszym pokończeniu bazarków ponieważ od sierpnia do w sumie zeszłego tygodnia miałabym spory problem z wysłaniem paczek itp. Na początku sierpnia jeszcze gdy byłam w miarę czasowa napisałam PW: [quote]Witam serdecznie, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wpłaty za męski balsam. Jutro o świcie wyjeżdżam z kraju i niestety nie będę mogła wysłać wysyłki. Nie wiem ile mnie nie będzie, ale w jeśli pieniążki zostały już wpłacone i na dniach znajdą się na moim koncie to powinnam się odezwać ( gdy już będę mieć internet ponownie ). Liczyłam że uda się zakończyć sprawy bazarkowe do wyjazdu, pozostałe wpłaty już doszły, paczki powysyłałam. Pozdrawiam.[/quote]9 sierpnia dostałam odpowiedź że pieniążki zostaną wpłacone w poniedziałek. W sumie bardziej by mnie urządzało odstąpienie od licytacji bo i tak nie byłabym w stanie wysłać balsamu ( a już na pewno nie wchodziło w grę wożenie go po Europie i czekanie na wpłatę ). No ale machnęłam ręką. Wpłata nie dotarła do dziś. Nie wiem zatem czy przelew został zlecony czy nie. Proszę o informacje, jeśli został zlecony trzeba to będzie wyjaśniać w banku. Jeśli nie[U][B] proszę o nie wpłacanie pieniędzy [/B][/U]- balsam zostanie wystawiony ponownie, na inny cel. Pieniądze za pozostałe kosmetyki zostały przelane na cel bazarku. Poszukam potwierdzenia ( jeśli Lavinia potwierdziła przelew ) w wątku może jeszcze dziś. Dodatkowo chciałabym zapytać czy można zakładając bazarek wykluczyć jakiegoś użytkownika z licytacji i zakupów u siebie? Miałam spore problemy z jedną użytkowniczką i w sumie wolałabym już nie mieć styczności :shake: Koszty wysyłki były podane na bazarku, ona zakupiła, a potem nagle nie podobało jej się że są wysokie i przelała kilka zł mniej a ja koniec końców musiałam z własnej kieszeni dopłacać do jej wysyłki... Można odmówić komuś zakupu? Ja wiem że chodzi o pomoc bezdomnym zwierzętom, ale moje nerwy też są dla mnie odrobinę ważne :cool1:
  7. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0231.jpg[/IMG] Zdjęcia mi się zmiksowały i są w jakiejś dziwnej kolejności.
  8. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0207.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0209.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0212.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0213.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0225.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0193.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0197.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0205.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0161.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0162.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0164.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0165.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0166.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0151.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0152.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0156.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0157.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0158.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0277.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0279.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0143.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0147.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0253.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0255.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0256.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0267.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0273.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0237.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0240.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0242.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0244.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0251.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0218.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0219.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0220.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0232.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0235.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0182.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0215.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0335.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0339.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0171.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0173.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0303.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0305.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0319.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0322.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0333.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0289.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0292.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0293.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0294.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0295.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0136.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0140.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0141.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0142.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0285.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0127.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0129.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0132.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0134.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0135.jpg[/IMG]
  22. No w końcu mnie tu przywiało. Super zdjęcia, najbardziej z ostatnich podoba mi się to w metrze :cool1:
  23. I ponoszę Rudzię na pierwszą stronę!
  24. Ja też dotarłam już do domu. Trochę zmęczone obie, ja po dodatkowych atrakcjach itp. Było bardzo fajnie, mimo pogody impreza udana. Jestem winna 5 zł za loterię fantową. Miałam donieść pieniążki, poszłam po nie do auta i wyleciało mi z głowy. Zdjęcia postaram się zaraz wrzucić tylko się ogarnę, Klara już chrapie ;)
×
×
  • Create New...