-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Mi się październikowy numer bardzo podoba. Bo w "jak wam się podobam" jest zdjęcie mojej Klarki. Aż kupiłam prenumeratę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ja dzisiaj właśnie się dowiedziałam że w październikowym numerze jest zdjęcie mojej Klarki. Wysłałam jakoś przed wyjazdem z Polski, tak od niechcenia. Na konkurs kilka razy wysyłałam mailowo, ale jakoś straciłam już nadzieję. W mailu poza zdjęciem podałam tylko imię i nazwisko oraz adres więc samo zgłoszenie jest zgodą na publikację danych itp.
-
Myślę że jeszcze będzie okazja. Ze zdjęć nie jestem do końca zadowolona, ale malutki wypadek miałam na zlocie i nie do końca byłam w formie. Testowałam nowy obiektyw który może zdecydowanie więcej niż toto co zrobiłam, ale miejmy nadzieję że na kolejnym zlocie to naprawię i zdjęcia powalą wszystkich ( w tym mnie - o to jest ciężko ). No i trzeba się oficjalnie poznać, szkoda że się nie udało :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Na razie proszę o nie wpisywanie na listę, wolę to wyjaśnić "normalnie". Pianka - gdyby mnie czas nie gonił to bym pewnie tak zrobiła, ale już machnęłam ręką. Przelew poleciał do Lavinii jeszcze zanim wiedziałam ile dołożę do wysyłki itp. Chodziło o spory dług i każdy chciał jak najszybciej przelewać zebrane pieniążki. [quote name='eliza_sk']A czy nie służy temu funkcja "dodaj użytkownika do listy ignorowanych". Ktoś z Dog mi kiedyś powiedział, że po dodaniu takiego użytkownika na rzeczoną listę - nie może on nic pisać na wątku założonym przez Ciebie - albo może za Twoją zgodą. Nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, ale może ktoś mnie wyprostuje jak piszę głupoty :evil_lol:[/quote]A mi się wydawało że nie będę widziała po prostu postów tego użytkownika - więc to nie byłoby za dobre. -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Viris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Lavinia - proszę o potwierdzenie przelewu z bazarku "męskie kosmetyki ". Chodzi o przelew z 29 lipca na kwotę 372 zł. Potrzebuję tego do zamknięcia bazarku. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Viris replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Chciałabym tutaj wyjaśnić sprawę ponieważ jeden stary bazarek "wisi" nie "zamknięty". Chodzi o bazarek z męskimi kosmetykami które zostały mi podarowane na ten cel, więc tym bardziej zależy mi na zakończeniu tej sprawy. Chodzi o ten wątek : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116759[/URL] A konkretnie o przedmiot nr. 2 i użytkownika - [B]grallinka.[/B] 25 lipca na PW wysłałam dane do przelewu. Zależało mi na jak najszybszym pokończeniu bazarków ponieważ od sierpnia do w sumie zeszłego tygodnia miałabym spory problem z wysłaniem paczek itp. Na początku sierpnia jeszcze gdy byłam w miarę czasowa napisałam PW: [quote]Witam serdecznie, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wpłaty za męski balsam. Jutro o świcie wyjeżdżam z kraju i niestety nie będę mogła wysłać wysyłki. Nie wiem ile mnie nie będzie, ale w jeśli pieniążki zostały już wpłacone i na dniach znajdą się na moim koncie to powinnam się odezwać ( gdy już będę mieć internet ponownie ). Liczyłam że uda się zakończyć sprawy bazarkowe do wyjazdu, pozostałe wpłaty już doszły, paczki powysyłałam. Pozdrawiam.[/quote]9 sierpnia dostałam odpowiedź że pieniążki zostaną wpłacone w poniedziałek. W sumie bardziej by mnie urządzało odstąpienie od licytacji bo i tak nie byłabym w stanie wysłać balsamu ( a już na pewno nie wchodziło w grę wożenie go po Europie i czekanie na wpłatę ). No ale machnęłam ręką. Wpłata nie dotarła do dziś. Nie wiem zatem czy przelew został zlecony czy nie. Proszę o informacje, jeśli został zlecony trzeba to będzie wyjaśniać w banku. Jeśli nie[U][B] proszę o nie wpłacanie pieniędzy [/B][/U]- balsam zostanie wystawiony ponownie, na inny cel. Pieniądze za pozostałe kosmetyki zostały przelane na cel bazarku. Poszukam potwierdzenia ( jeśli Lavinia potwierdziła przelew ) w wątku może jeszcze dziś. Dodatkowo chciałabym zapytać czy można zakładając bazarek wykluczyć jakiegoś użytkownika z licytacji i zakupów u siebie? Miałam spore problemy z jedną użytkowniczką i w sumie wolałabym już nie mieć styczności :shake: Koszty wysyłki były podane na bazarku, ona zakupiła, a potem nagle nie podobało jej się że są wysokie i przelała kilka zł mniej a ja koniec końców musiałam z własnej kieszeni dopłacać do jej wysyłki... Można odmówić komuś zakupu? Ja wiem że chodzi o pomoc bezdomnym zwierzętom, ale moje nerwy też są dla mnie odrobinę ważne :cool1: -
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0231.jpg[/IMG] Zdjęcia mi się zmiksowały i są w jakiejś dziwnej kolejności.
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0207.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0209.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0212.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0213.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0225.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0193.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0197.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0205.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0161.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0162.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0164.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0165.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0166.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0151.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0152.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0156.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0157.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0158.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0277.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0279.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0143.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0147.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0253.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0255.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0256.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0267.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0273.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0237.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0240.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0242.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0244.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0251.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0218.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0219.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0220.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0232.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0235.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0182.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0215.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0335.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0339.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0171.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0173.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0303.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0305.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0319.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0322.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0333.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0289.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0292.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0293.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0294.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0295.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0136.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0140.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0141.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0142.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0285.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0127.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0129.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0132.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0134.jpg[/IMG] [IMG]http://i286.photobucket.com/albums/ll112/Viriska/zlot%20bf%202008/DSC_0135.jpg[/IMG]
-
No w końcu mnie tu przywiało. Super zdjęcia, najbardziej z ostatnich podoba mi się to w metrze :cool1:
-
I ponoszę Rudzię na pierwszą stronę!
-
Ja też dotarłam już do domu. Trochę zmęczone obie, ja po dodatkowych atrakcjach itp. Było bardzo fajnie, mimo pogody impreza udana. Jestem winna 5 zł za loterię fantową. Miałam donieść pieniążki, poszłam po nie do auta i wyleciało mi z głowy. Zdjęcia postaram się zaraz wrzucić tylko się ogarnę, Klara już chrapie ;)