[url]http://www.hundewelt.at/purina1014.htm[/url] a co sądzicie o tym, ostatnio kupiłam dwie pałeczki(?) psiaki wszamały szybciutko, miętowy zapach z buzi
ale co z ząbkami ;)
i jeszcze pytanie, małej czyszcze ząbki szczoteczką i pastą (petosan)
moge od czasu do czasu podawać te gryzaki greeniesa ?