Jump to content
Dogomania

Polna

Members
  • Posts

    1782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Polna

  1. Polna

    Beagle pobudka!

    Agasia, a nie znasz moze jeszcze jakis właścicieli beagle'i w Łodzi ? Wystarczy e-mali :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8122/ogloszeniebq0.jpg[/IMG][/URL]
  2. Folka ja myślałam podobnie o Fancie, ale teraz wiem, ze się bardzo pomyliłam. Chyba nie było tak źle z Franią w grupie co Flaire? :oops:
  3. Jak w Łagiewnikach to moze ja tez (nie wiem co wtedy z naszą grupą hmm..?)
  4. Musze kupic i przekonac rodziców :/
  5. uscislając nie ma czegos takiego jak toller bez rodowodu ;)
  6. Kto nas przygarnie do autka, jedna osoba plus mały pies :-) Jeszcze jedno jakby ktos załatwiał noclegi to ja tez juz się piszę bo potem zostane jak taka sierotka hehe
  7. Polna

    FORT Cup

    Dzięki :-)
  8. Polna

    FORT Cup

    Teraz to nas w ogóle nie ma hehe ;) Wysłałam jeszcze raz :) [COLOR="Red"]OlaAB wykasuj moje zgłosznie z agility small (bo to chodziło 0 medium, juz wysłałam zgłoszenie) [/COLOR] Sorry za pomyłkę :P
  9. Polna

    Franiowa galeria

    w photoshopie ;)
  10. fajnie bylo :-)
  11. Polna

    FORT Cup

    Folka, widzisz i masz team :-)
  12. Polna

    FORT Cup

    [quote name='Magda i Saga']Polna bierz do druzyny swoja parę z Pucharu Ras czyli Fionkę[/QUOTE] Przyjeli nas chociaz na ten puchar ras? :evil_lol: Tylko jaka nazwa :eviltong: powiem, ze ładny burdel się robi na liście ;)
  13. Polna

    FORT Cup

    jeszcze druzyna mi potrzebna :-)
  14. Polna

    FORT Cup

    Jak na razie zgłaszamy się do 0, ale moze potem się przeniesiemy ;) Jak mozna editować zgłoszenie ? przez pomylke do small wrzuciłam !
  15. Polna

    Franiowa galeria

    [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/9840/zajacedsc08640vy3.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/1058/gdziedsc08644qw8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/4999/hahadt1.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img158.imageshack.us/img158/1153/kukudsc08675py2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/8691/aaaaaaady2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/2846/franiaok2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/9451/gfaaadsc08629qd0.jpg[/img][/URL] zagadka na koniec ? 8) [URL=http://imageshack.us][img]http://img454.imageshack.us/img454/5915/fraaadsc08695ib6.jpg[/img][/URL]
  16. Polna

    Katowice 2007

    Czy jakis Łodziak mnie "przygarnie" bez psa jadę ? :)
  17. Mnie wkurzaja takie sprawy gdzie rodzina składa się z matki, ojca, babki do tego jeszcze 8 dzieci i brak im kasy, mieszkaja w jednym pokoju, tacy biedni i w ogóle. Trzeba im pomagać bla, bla, bla... moze łatwiej byłoby wydac 5zł no wiecie na co ;) Niestety ludzie sa straszni. Obojętne jaki artykuł o zwierzętach i juz leca komentarze, ze trzeba pomagać ludziom bo głodują
  18. [quote name='Klaudia :-)']Kasia szkoda,bo to bardzo fajne zawody.My jedziemy,Kasia od Holki też.[/QUOTE] Mam nadzieje, ze Kasia nas weźmie, zaraz się muszę z nią skontaktować ;)
  19. moge fotki pozyczyc na beagle forum ? POdpytam moze się właściciel ujawni? "D
  20. [quote name='mila_2']my wylądowaliśmy w Łagiewnikach:)[/QUOTE] trzeba było dzwonić :eviltong:
  21. 11.03.2007 ;)
  22. Polna

    Beagle pobudka!

    Zaraz biorę się za ulotki :-)
  23. Czy ktos nas zabierze !?
  24. [quote name='chicken']Tak, wlasnie! To moja sasiadka (doslownie) :evil_lol::evil_lol: Polna! Chodzisz z nia na zajecia i nawet nie wiesz jak sie nazywa :mad: Nieladnie...[/QUOTE] Teraz to juz wiem, wybacznie ale mi ten psiuk na laba nie wygląda ;)
  25. Kurcze to nie wiem ;)
×
×
  • Create New...