Jump to content
Dogomania

Iwa-R

Members
  • Posts

    1454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwa-R

  1. Odstęp roku, sędzia raz chyba może się powtórzyć. Pozdrawiam Iwa
  2. Asiu.... gratulacje!! Ty to Kobieto masz ale zdrowie, ale i piękne psiaki :) Co do bucików.... miałam bardzo podobną sytuację rok temu w Marijampole, więc wiem co przeżyłaś :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  3. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='bonia']Gratulacje dla tatuśka :multi:[/quote] [quote name='bety']Gratulacje dla Eśka. :multi: Mam jego córcię ze Szczecina na fotce, chcesz? :cool3: Pzdr[/quote] [quote name='Maks i Spark']Super, GRATULACJE !!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: A.[/quote] Dzięki bardzo !! Oczywiście, że chcę zdjęcia córci, Bonia pewnie się ucieszy, że Lamcia została zauważona :) Pozdrawiam Iwa
  4. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Dzień dobry wszystkim :) W Szczecinie nie byłam (ale słyszałam co się działo), byłam za to w Marijampole, skąd Esio Przywiózł CAC i BOS. Teraz brakuje już tylko jeden CAC do Championatu litewskiego :multi: Pozdrawiam Iwa
  5. [quote name='Asiaczek'] No, juz bliżej prawdy... Pzdr.[/quote] Bliżej już się chyba nie da :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  6. [quote name='Mudik']Jaka tajemnicza:p:evil_lol:[/quote] Bo szpiegi są wszędzie :evil_lol::evil_lol: [quote name='Asiaczek'] Naprawde Was tamjeszcze nie było?:evil_lol: Pzdr.[/quote] No dobra... byliśmy, ale się nie wystawialiśmy :D Pozdrawiam Iwa
  7. [quote name='Maks i Spark']a jedziesz się wystawiać...? A.[/quote] Ma się rozumieć, że tak :cool3: Jadę w obce kraje.... gdzieś, gdzie nas jeszcze nie było :razz: :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  8. Witam! Nic jeszcze nie dostałam. Za to co mam zabiorę się może po troszeczku dzisiaj (o ile jeszcze komp mi pozwoli :evil_lol:) Pozdrawiam Iwa
  9. [quote name='Asiaczek'] Ja to jadę "wypoczywać" w weekendy na wystawy...:diabloti: Pzdr.[/quote] Hahaha, skądś to znam. Tylko nie zawsze jestem zadowolona, kiedy wracam po takiej wystawie (zwykle w godzinach nocnych), zamykam na chwilę oko.... A w poniedziałek na 7 do pracy... mało tego... trzeba poprowadzić kilkugodzinne szkolenie :evil_lol:. Chyba będę musiała dwie kawy od razu na pobudkę wypić. A tak w ogóle, to nie mogę się już doczekać przyszłego weekendu :multi: Pozdrawiam Iwa
  10. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Pięknie książka :loveu::loveu::loveu:. Iwa, co do zapaleńca to masz rację. Ja podziwiam. Ale jak będę na emeryturze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a zdrowie pozwoli ....[/quote] Pewnie, że piękna, bo są w niej "nasze" miśki" :loveu: Ale ja tam korzystam z życia póki jestem młoda :razz: [quote name='Patisa']jej, gratuluję! Po pierwsze zapału i tego, ze masz takie możliwości, ze możesz się spełniać! Oby tak dalej! :multi: Po drugie, pięknego Esia, wspaniałego chowka i tego,z e Was dostrzegli :cool3: a co to za książka? są takie o innych rasach? Co w niej jest?[/quote] Dziękuję. Esio piękny wystawowo nie jest, ale dla mnie jest najśliczniejszym i najkochańszym psem pod słońcem :lol: Książka wydawana jest od wielu lat (zawsze raz na dwa lata). Jestem w posiadaniu również poprzedniego egzemplarza za 2005 i 2006, w której jest również Esio, ale jako "dodatek", ponieważ co prawda dorosły championat skończył w 2006 roku, ale wydany został 07.01.2007 więc z pełnym rodowodem i osiągnięciami umieszczony został dopiero w tym wydaniu. Nie wiem czy są o innych rasach. Tak na dobrą sprawę do wydawania tej książki przyczyniają się miłośnicy Chow-Chow'ów zgłaszając swoje psy do tej właśnie księgi. Jedna osoba w całym kraju zbiera zgłoszenia i przekazuje do Holandii, i tam wydawana jest książka. Są w niej oczywiście Chowki :loveu: wyniki niektórych wystaw CACIBowych oraz klubowych, troche rekram hodowli, troche ciekawostek na temat rasy, i głównie prezentacja psów z poszczególnych krai wraz z tytułami :) [quote name='Asiaczek'][B]Iwa[/B] - nawet nie wiesz, jak się cieszę...:multi::lol::loveu: Pzdr.[/quote] Ja też :loveu: Może w ten sposób choć troche zostaniemy zapamiętani w historii rasy Chow-Chow w Polsce :) [quote name='Maks i Spark']Ooooo kurka, ale super Iwa GRATULUJĘ super publikacja :multi::multi::multi: A. szkoda, że w wilczych takiej nie ma :-([/quote] Dziękuję! Może czas zacząć działać :cool3: [quote name='Russellka']Ale piękne zdjęcie! :loveu: Gratuluję!!!!!!! :multi::multi::loveu:[/quote] To zdjęcie Eśka jest do obejrzenia w całej okazałości na 1 stronie galerii lub na stronie Eśka [URL="http://www.en-chou.prv.pl"]Strona pieska Chow-Chow En-Chou[/URL] :cool3: Zapraszam do oglądania :evil_lol: Wczoraj niestety nic nie mogłam odpisać, ale korzystam, że dziś komputerkowi lepiej, więc choć trochę nadrabiam zaległości :) Pozdrawiam Iwa
  11. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Dobry wieczór, nareszcie troszkę pogody :lol:. Aż przyjemnie wyjść z psami na spacer :lol::lol::lol:[/quote] Dzień Dobry? Może u Was jest jeszcze dzień, u nas bynajmniej już noc :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z kompem co prawda dziś lepiej, ale za zdjęcia zabiorę się jutro. Możesz już słać następne zdjęcia, ale pamiętaj..... DOGS....... bo inaczej uduszę :diabloti: Pozdrawiam Iwa
  12. Łeee.... ja też chce nowy aparacik :cry: Fajne zdjęcia [url]http://i40.tinypic.com/e6oj15.png[/url] Pozdrawiam Iwa
  13. Kiedyś patrząc na mojego miśka ktoś nazwał go Chihuahuą :evil_lol: No cóż.... co za różnica czy 2 kg czy 36 kg.... ? :roll: Wszystko więc przed Wami :cool3: Mała ciałem, ale wielka duchem :loveu: Pozdrawiam Iwa
  14. [quote name='Asiaczek']o, matko...:cool1: o czym ona pisze...? Pzdr.[/quote] :roll::roll::roll: Też tak się właśnie nad tym zastanawiam :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  15. Skoro chwilowo komp działa, przyszłam zerknąć co u Was :razz: Widać spacerek był bardzo udany. Tyle fajnych psiaczków na zdjęciach. I nawet pokazy uzębienia były :evil_lol: [url]http://img30.imageshack.us/img30/5179/resizeofimg0431jpga.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
  16. [quote name='Asiaczek']Dopiero dzisiaj oglądnęłam sobie foteczki. Są - jak zwykle - super!:multi::lol: Czy mogę kilka skraść na moją www? Pzdr.[/quote] Asia tylko kradnie i kradnie, ale jakoś żadnego Ciałka ukraść ode mnie nie chce :diabloti: A te chmurki...... to nie są ani smoki ani westy.... przecież to Big Milki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  17. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    OK.... udało się.... oto drugi punkt programu :cool3: Wczoraj na poczcie sodebrałam taką oto księgę: [URL="http://img10.imageshack.us/i/dsc04997c.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/20/dsc04997c.jpg[/IMG][/URL] A w środku Ciał-Ciałki z baaaaardzo wielu krai. Zgadnijcie kogo nie mogło w księdze zabraknąć? :razz: [URL="http://img23.imageshack.us/i/dsc05000l.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6474/dsc05000l.jpg[/IMG][/URL] Na 21 pokazanych Ciałków z Polski.... Esio ma opis zajmujący najwięcej miejsca, ponieważ wpisane ma najwięcej tytułów. Dumna jestem z mojego miśka, że hej :loveu: Chyba tylko ja jestem takim zapaleńcem i ciągam psa po szerokim świecie :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  18. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='bety']Pewnie Iwa-R ma nowego miśka w domu i nas tu czaruje?! :roll: Pzdr[/quote] Miśka?? Skanerem?? No wiesz.... chcesz, żebym TOZ na Ciebie nasłała? :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  19. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Będzie wieczorkiem. Skaner skanuje pół tego co bym chciała (czas na duuuuże zmiany), więc trzeba posłużyć się aparatem, ale żeby to zrobić trzeba podładować baterie :razz:. Więc numer dwa będzie trochę później, ale będzie :cool3: Pozdrawiam Iwa
  20. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Chwilowo komp chodzi... byle jak, ale chodzi :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  21. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Asiu... to pierwsze jest wykonywane dość regularnie, a pamięć.... o nią to już od dawna komputer się upomina :evil_lol: Dobrze, że w pracy można trochę poczytać i popisać :evil_lol: (tylko, że tutaj mam drobne problemy z logowaniem). Pozdrawiam Iwa
  22. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Jestem na chwilunię, ale w każdej chwili mogę zniknąć. Komp domaga się pamięci i niewiele mogę zrobić. Druga niespodziewajka musi odrobinkę poczekać. Pozdrawiam Iwa
  23. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Skaner niestety jest padnięty, więc posłużyłam się aparatem, bo muszę się tym podzielić. Zaraz tam jakiś..... nie jakiś, tylko ten najbardziej istotny, czyli z kraju pochodzenia miśka :loveu: Tym bardziej jestem zdziwiona, ponieważ za dyplom jeszcze nie zapłaciłam, a oni i tak go wystawili! To jest dla mnie naprawdę ogromna niespodzianka! Podziękowania dla Niemców !!! Teraz jesteśmy oficjalnie [SIZE=3][COLOR=Red][B]CHAMPIONEM NIEMIEC[/B][/COLOR][/SIZE] !! :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img194.imageshack.us/i/dyplom.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2466/dyplom.jpg[/IMG][/URL] Ale to jeszcze nie koniec niespodziewajek na dziś :eviltong: Pozdrawiam Iwa
  24. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Dziękuję za miłe komentarze. Byłam sobie u rodzinki na wsi :) A dzisiaj..... dzisiaj jest dzień niespodzianek.... jak uda mi się uruchomić skaner to podzielę się z Wami moją dzisiejsza radością :) Pozdrawiam Iwa
  25. A gdzie obecnie drogo nie jest? Nie ma co się przejmować, tylko cieszyć się tym co się ma! Pozdrawiam Iwa
×
×
  • Create New...