Jump to content
Dogomania

Iwa-R

Members
  • Posts

    1454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwa-R

  1. Fajnie popatrzeć na coś nowego :evil_lol: pozdrawiam Iwa
  2. A co to? :evil_lol: [url]http://img150.imageshack.us/img150/8086/spacer029.jpg[/url] Wygibasy widać niezłe były :lol: Piękne zdjęcia, piękne psiaczki! :loveu: A jak psiaczki tak przy wodzie biegały... żaden się nie skąpał? Pozdrawiam Iwa
  3. Jaki tam sztorm.... Tyle ponoć fotek masz... Podsyłaj biegusiem następne, nie obijaj się :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  4. Hahaha.... To mi się z konikiem kojarzy, jak na zawodach robią różne sztuczki :) [url]http://img198.imageshack.us/img198/7265/resizeofimg0340.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/9996/resizeofimg0341.jpg[/url] Hiro... fajowy :loveu: [url]http://img146.imageshack.us/img146/2415/resizeofimg0304jpga.jpg[/url] W Ciałach taki kolorek nazywa się błękitny :cool3: Pozdrawiam Iwa
  5. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    A usiąść sobie mogę? :evil_lol: [URL="http://img37.imageshack.us/i/dsc04978male.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9615/dsc04978male.jpg[/IMG][/URL] To ja :razz: [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04982male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6953/dsc04982male.jpg[/IMG][/URL] Chmurki, wcale nie zapowiadające burzę :roll: [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04980male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1161/dsc04980male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04981male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5308/dsc04981male.jpg[/IMG][/URL] A jednak :cool3: [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04987male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4886/dsc04987male.jpg[/IMG][/URL] KONIEC Pozdrawiam Iwa
  6. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Cześć kotki :razz: [URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc04964male.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1831/dsc04964male.jpg[/IMG][/URL] Truskawki... gdzie jesteście? :evil_lol: [URL="http://img14.imageshack.us/i/dsc04974male.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8466/dsc04974male.jpg[/IMG][/URL] I wbrew temu, jak niektórzy myślą, że nic nie widzę i potykam się o własne nogi...... ja jednak biegnę...... [URL="http://img199.imageshack.us/i/dsc04972male.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3636/dsc04972male.jpg[/IMG][/URL] Pancia woła to idę... [URL="http://img141.imageshack.us/i/dsc04975male.jpg/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6981/dsc04975male.jpg[/IMG][/URL] Wypchaj się, sobie zrób zdjęcia :diabloti: [URL="http://img44.imageshack.us/i/dsc04976male.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2721/dsc04976male.jpg[/IMG][/URL] No dobra.... taka poza wystarczy? :cool3: [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc04977male.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9796/dsc04977male.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  7. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    No to zaczynamy naszą wycieczkę :) Trochę ogródka [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc04965male.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4882/dsc04965male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img530.imageshack.us/i/dsc04967male.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5936/dsc04967male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img3.imageshack.us/i/dsc04968male.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8020/dsc04968male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/dsc04969male.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5148/dsc04969male.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc04970male.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7693/dsc04970male.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  8. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Wyjechała, ale na chwilkę. I już wróciłam :) Jeszcze tylko muszę zaliczyć spacerek z pieskami i może jeszcze dzisiaj uda mi się wkleić nowe zdjęcia. Pozdrawiam Iwa
  9. My rok temu niestety nie dojechaliśmy. Może w tym się uda. Pozdrawiam Iwa
  10. Hmmm.... zaczynam dumać. Ktoś chętny na wspólny wyjazd? Termin mija już niedługo. Pozdrawiam Iwa
  11. Śliczne zdjęcia, ale od czasu do czasu trochę zwierzyńca też by się przydało :razz: Pozdrawiam Iwa
  12. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='madeleine'][URL]http://enchou.republika.pl/index_polski/EN-CHOUvonMien-Shan.jpg[/URL] misiooo :loveu:[/quote] [quote name='Asiaczek']A gdzie ta fotka została zrobiona? W Lesznie? Pzdr.[/quote] Tak, wiele osób mówi tak właśnie na niego. Fotka.... może na to nie wskazywać, ale zrobiona została w lutym w Lesznie. Asiu, brawo za spostrzegawczość! A wkrótce powklejam nowe, dzisiejsze fotki :razz: Pozdrawiam Iwa
  13. Witam! Przyszłam tak sobie w gości :razz: Maja wygląda na taką niepozorną.... ciekawe co z niej wyrośnie :evil_lol: [url]http://img242.imageshack.us/img242/3046/dsc08217f.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
  14. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark']Oooooo, coś nowego...?! A.[/quote] [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Iwa, nowego misia.......... :roll::roll::roll: Chyba jak Esio będzie już na emeryturze???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='Asiaczek']Noooo, co ja słyszę...?!?!?!:crazyeye: To kiedy i co bedzie nowego w domku? Pzdr.[/quote] Póki co nie mówię ani tak ani nie..... Pożyjemy, zobaczymy :evil_lol: [quote name='jamnicze']Ale mieliście paskudną pogodę w Kownie :shake:. My na Słupsk tez przygotowaliśmy się na deszcz, a z nieba lał się taki żar, że później skóra mi schodziła :diabloti:, bo oczywiście kremu z filtrem nie wzięłam :evil_lol:[/quote] Niestety, było paskudnie. Teraz zastanawiam się czy w każdej litewskiej miejscowości pogoda jest taka przewidywalna? Wybieram się za tydzień do Marijampole. Rok temu był straszny upał, jak myślicie, czy tym razem też lepiej się za grubo nie ubierać? :roll: Pozdrawiam Iwa
  15. Dzień dobry! A do Lublina się może wybieracie? :razz: Pozdrawiam Iwa
  16. Ja, kiedy wypisywałam wszystkie przyznane nam Res. CACIBy (na mocy CACIBa), wypisywałam także który pies na danej wystawie zdobył CACIBa. Nigdy nie było z tym najmniejszego problemu. Problem natomiast miałam z jednym CACIBem, ponieważ twierdzili, że karta oceny jest jakoś źle, czy nieczytelnie wypisana, w związku z tym tego akurat CACIBa nie mogą mi zaliczyć. Mimo tego po dłuższym czasie przysłana została do mnie kartka z potwierdzeniem CACIBa. Widocznie wyjaśnili sprawę. Pozdrawiam Iwa
  17. [quote name='Asiaczek']Jak M&S nie krzyczą, to znaczy można offowac.:lol: Fotki możesz też porobić w domu, jak psiaki spią, idą, jedza... No, postaraj się i wracamy do Twojej Galerii i czekamy na fotki.:lol: Pzdr.[/quote] Hahaha... Teraz długi weekend, prawdopodobnie gdzieś się wyjedzie, to i fotki nowe mam nadzieję się znajdą. Trzeba tylko ciutkę poczekać :) [quote name='Maks i Spark']pewnie, że można:lol: lubię pogaduchy;) A.[/quote] No to mi ulżyło. Zdjęcia z rejsu..... Przepiękne! Pozdrawiam Iwa
  18. Przyszłam powiedzieć dzień dobry :) Co tu tak cicho? pozdrawiam Iwa
  19. Trzeba przyznać, że Mańka robi wrażenie. Pięknie stoi :) Pozdrawiam Iwa
  20. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Błyskotka']Szkoda że nie masz zdjęcia jak oceny przebiegały :lol:. Masakra :shake:.[/quote] Nie, nie ma.... już po tych wszystkich przebojach wszystkiego nam się odechciało, a my wchodziliśmy na ring około 13, więc do tej pory to już tyle napadało, że naprawdę miałyśmy dość! [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: namiocik stanął czy odleciał??? GRATULUJEMY :multi::multi::multi::multi:[/quote] Dzięki! A co do namiotu.... co by tu odpowiedzieć. W sumie ani jedno ani drugie. To co się przewróciło na samochód, tak już zostało, sekretariat przeniósł się do tego samochodu, i Pani sędzina krzyczała co mają pisać do kart ocen :eviltong: [quote name='Maks i Spark']...no fajne klimaty:evil_lol: A.[/quote] Taaa..... Chyba nikomu takich nie życzę :roll: [quote name='Asiaczek'] Esio:loveu: [URL]http://img192.imageshack.us/img192/3486/kowno09028.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Tu już Esio był padnięty, i spał prawie że na stojąco :evil_lol: [quote name='bety']Genialne te fotki - pogoda w sam raz na wystawę. :evil_lol: To jakiś sztorm na morzu czy jak? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to razem z Esiem przeżyliscie "szkołę przetrwania" ;) - gratuluję samozaparcie. :lol: Pzdr[/quote] Jak to wszystkie czasem widzę, to sama się czasem podziwiam, że jeszcze mi się chce :evil_lol: Ale już niedługo i koniec z wystawami........ Esia, później przyjdzie czas na pokazywanie nowego miśka :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  21. [quote name='Asiaczek']D A dzisiejsze kicie widziałas? Pzdr.[/quote] Oj Asiu..... za kogo Ty mnie masz :razz: Pewnie, że widziałam, dlatego pisze, że śliczne maluszki tu dzisiaj można oglądać :cool3: "Tygrysek" podoba mi się najbardziej :evil_lol: [url]http://images47.fotosik.pl/141/d91be2329dcb6d52.jpg[/url] Pozdrawiam Iwa
  22. [quote name='Asiaczek']Jaaaaasne... A jak tam Twoje dziewczyny? Może im porób jutro troszkę domowych, co? Dawno ich nie było w Twojej Galerii...:cool3: Pzdr.[/quote] A nie robimy tu przypadkiem małego offa? :cool3: Dziewczyny już nie pierwszej młodości, więc i ciężko gdzieś dalej wyjść z nimi, żeby jakieś fajne foty porobić. Vega dzisiaj spadła z murka (około 60 cm). Oczy już nie te, i po prostu nie zauważyła, że skończyła się droga i zaryła mordką w beton. Na szczęście się nie połamała, ale z brody trochę krwi poleciało. Pozdrawiam Iwa
  23. [quote name='Asiaczek']Wtrącam się, bo istnieje pewna zależność, moja droga Iwo. A mianowicie im więcej fotek w Galerii, tym więcej odwiedzających! I jeszcze jedno. Zdjęć nie daje się "na zmarnowanie", tylko "do oglądania"... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pzdr.[/quote] Hahahahaha. Zrobi się ładnie, to i zdjęcia się zrobi :razz: :eviltong: Póki co to tylko burzowo-deszczowe mogą być :evil_lol: No i widzę, nie tylko mnie się czasem zbiera na wspominki :razz: Piękne [URL]http://img229.imageshack.us/img229/653/img0442.jpg[/URL] Pozdrawiam Iwa
  24. [quote name='bety']A mi krasnoludki powiedziały, że w Szczecinie będzie Eśkowa córcia. ;) Pzdr[/quote] Do mnie te krasnoludki też dotarły :cool3: [quote name='jamnicze'][SIZE=4] i od dzisiaj mogę już oficjalnie powiedzieć, że [COLOR=Red]Saidi jest [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red]MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI [/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu:[/quote] Gratulki dla SZAMPONA !!! :multi::multi::multi: Pozdrawiam Iwa
  25. Dobry wieczór! Wpadłam zapytać co tam u Sarki? Pozdrawiam Iwa
×
×
  • Create New...