-
Posts
1454 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iwa-R
-
[quote name='Asiaczek']Jakaś Ty elegancka! [URL]http://img26.imageshack.us/img26/9805/bild0047f.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] No czasem mi się nawet uda :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
-
[URL=http://img44.imageshack.us/i/bild0084.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2153/bild0084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/bild0089.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/73/bild0089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/bild0091k.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8491/bild0091k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/bild0097i.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6212/bild0097i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/bild0098.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9358/bild0098.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='jamnicze']mówisz, że się szykujecie na wystawę :evil_lol: [URL]http://img44.imageshack.us/img44/1875/bild0006m.jpg[/URL][/quote] Jak najbardziej. Żeby się umyć, trzeba najpierw się pobrudzić :eviltong: A skoro pieski miały taaaaką frajdę, jak można im było w tym przeszkodzić? :evil_lol: A tak wyglądały już dzień później [URL="http://img38.imageshack.us/i/bild0027.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9757/bild0027.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img177.imageshack.us/i/bild0043.jpg/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4585/bild0043.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/bild0045s.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9265/bild0045s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img26.imageshack.us/i/bild0047f.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9805/bild0047f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img406.imageshack.us/i/bild0048.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2007/bild0048.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/bild0049l.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4913/bild0049l.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
Ależ Ty Asiu niecierpliwa :evil_lol: Nie korzystam ze swojego komputera, więc za dużo nie będę się na nim rządzić :evil_lol: W najbliższym czasie pojawią się i zdjęcia z wystawy. Pozdrawiam Iwa
-
Mała niespodzianka.... Tak nasze psiaczki (tzn. Esio z córcią Lamcią) odpoczywały przed wystawami w Oberwart oraz Szombathely :) Zdjęcia z przepięknej miejscowości o nazwie Rust. [URL="http://img208.imageshack.us/i/bild0004m.jpg/"][/URL][URL="http://img91.imageshack.us/i/bild0003m.jpg/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3776/bild0003m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img5.imageshack.us/i/bild0004ml.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/7939/bild0004ml.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img44.imageshack.us/i/bild0006m.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1875/bild0006m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img403.imageshack.us/i/bild0008m.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7032/bild0008m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img140.imageshack.us/i/bild0009m.jpg/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/541/bild0009m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img529.imageshack.us/i/bild0015m.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5310/bild0015m.jpg[/IMG][/URL] Następne zdjęcia będą już z wystawy w Oberwarcie :) Pozdrawiam Iwa
-
Ech.... Na temat mojej reanimacji mogę napisać tylko tyle.... "Operacja się udała, pacjent zmarł" :mad: Kolega musi przyjść jeszcze raz zerknąć co mu dolega, ale w tej chwili nie za bardzo ma czas... A ja... już wkrótce nasz mały urlopik, nie będzie nas kilka dni :multi: Pozdrawiam Iwa
-
Dobry wieczór :razz: Nie wierzyłam, że jeszcze się to uda, a tu proszę.... mój komputer został zreanimowany :multi: Jutro chyba będą fotki :cool3: :multi: Pozdrawiam Iwa
-
Nawet bardzo szczęśliwa :loveu: Będę się odzywać, jeśli jutro będę miała tego kompa to postaram się mimo wszystko wrzucić kilka zdjęć :) Basiu... poproszę o adresik, i w następną sobotę wpadamy do Ciebie :cool3: Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Asiaczek']A ja nie dość, że postraszyłam, to nawet zadzwoniłam! Cieszę się, że komp jako działa... Pzdr.[/quote] Zadzwoniłam? :razz: Dostałam smsa "zadzwoń do mnie", więc myślałam, że coś się stało, więc zadzwoniłam :evil_lol: A na nowości trochę będzie trzeba poczekać. Nie mam teraz zupełnie czasu ani głowy do tego. Większość wolnego czasu spędzam teraz poza domem, ale dobrze mi z tym :loveu: Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Iwa, bo zadzwonię..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No i proszę... tak straszyła, i co? Ani nie zadzwoniła, ani nawet nie odpisuje jak do niej pisze :mad: :eviltong: :evil_lol:. Pozdrawiam Iwa
-
Dzień Dobry Wszystkim!! Ach... leci jakoś ten czas. Laptopa na razie nie ma, bo czekam na promocje, które wkrótce mają być (nie ma to jak mieć znajomych, którzy conieco podpowiedzą). Póki co bujam się z tym moim padłem, ale już wkrótce zastosuję format, więc może coś jeszcze z tego będzie. Basiu... niedługo wybieramy się (oczywiście z psem) do Arleny, później do Iwonki do Łeby. Masz ochotę na małe spotkanko 22 sierpnia? :razz: Pozdrawiam Iwa
-
Ja niestety nadal mam problemy, żeby się zalogować. Mój domowy komputer niestety do zbyt wielu rzeczy się już nie nadaje, a reanimacja byłaby dość pracochłonna i dość kosztowna, tak więc postanowiłam..... Jutro jadę kupić laptopa :evil_lol: Mam nadzieję, że już niedługo pojawię się już normalnie na dogo z nowymi fotkami i informacjami :cool3: Pozdrawiam Iwa
-
Czy tylko ja mam ostatnio takie problemy, żeby dostać się na forum? Normalnie nie wiem co jest grane, ale ani w domu, ani w pracy. Nic! Może po weekendzie uda mi się podać stawki z lokatami. Pozdrawiam Iwa
-
Jak uda mi się wejść na stronę w domu to napiszę, jeśli nie... zrobię to w pracy :) Tylko ze zdjęciami może być troszeczkę gorzej. Chyba, że wykorzystam jeszcze inny komputer w tym celu :evil_lol: Normalnie stęskniłam się troszkę za Wami! :D Pozdrawiam Iwa
-
Ufff..... w końcu udało mi się tu dostać :multi: Nie wiem dlaczego ale od poniedziałku mam problemy, żeby w ogóle wejść na forum, cały czas mi pokazywało jakiś błąd. Wystawki były super. Mieszkaliśmy sobie w Austrii w miejscowości o nazwie Rust. Nad samym jeziorkiem, jakieś 100 km od obu wystaw. Nam nie zależało na CACIBach, dlatego cieszymy się, że plan wykonaliśmy w 100% a nawet troszkę więcej. Najbardziej cieszy fakt, że nasze dziecko jest już w 3/4 Interchampionem a nie ma jeszcze nawet 18 miesięcy! Wyjazd był bardziej dla Arleny z Lamcią niż dla nas. To się nam udało i z tego jestem najbardziej zadowolona! Zdjęcia z wyjazdu może będą troszeczkę później. Dla Asiaczkowej, Bety i Sparkowej mam małe niespodzianki ;) (interesuje was rozpiska psów wraz z lokatami i ocenami? :razz: - tylko z Austrii, na Węgrzech nie podawali oficjalnie ocen). Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Iwa w przyszłości MAM możliwość przenocowania 2 osób ale biletem wstępu do mnie jest piesek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I w nosie mam piękne wnętrza samochodu :angryy: Teraz buduję tą ,,możliwość'':razz: Miłego dnia :lol:[/quote] Ach..... myślałam o jakiejś bardzo bliższej przyszłości ;) Piesek? Nie ma sprawy, następnym razem wybieramy się moim samochodem, więc z tym akurat nie będzie najmniejszego problemu ;) [quote name='Maks i Spark']Cześć Iwa, dobrego dnia głaski dla futer :), jak się czuje Vega ? A.[/quote] Cześć Aniu! Vega... myślę, że bez zmian. Esiek też zaczyna mieć problem z łapą, przez wbjające się źdźbła traw.... Coś kiepsko widzę najbliższy weekend :roll: Jutro wyjeżdżam... nie będzie mnie 5 dni.... Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Doberek. Jeden ptaszek:cool3::cool3::cool3:. I niestety byłaś tak blisko Pobierowa i na kawkę nie wjechałaś :mad::mad::mad:. Na spacerk nie poszłyśmy :mad::mad::mad: Miśki nie mogły się pobawić :roll::roll::roll: Jest mi przykro :-(:-(:-([/quote] No wiesz... nie byłam sama, nie swoim samochodem, w związku z tym nie byłam pilotem tej wycieczki :razz:. Esiek też mi jakoś tak nie pasował do czyściusieńkiego, czarnego wnętrza samochodu, więc został w domu (choć była chęć zabrania go z nami :cool3:). Ale wiesz.... jeżeli masz możliwość przenocowania dwóch osób kiedyś z soboty na niedzielę, to bardzo chętnie Was odwiedzimy :roll:. Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Russellka']Przyszłyśmy powiedzieć dobranoc :loveu:[/quote] Dobranoc i Dzień Dobry! :cool3: Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Wszystkim którzy się martwią i nie wiedzą co się dzieje z Iwą, spieszę uprzejmie donieść, że opala się na plaży w Międzyzdrojach:evil_lol::evil_lol:[/quote] A jakie ptaszki, Ci o tym doniosły? :razz: Weekend był co prawda bardzo męczący, ale i bardzo ciekawy :cool3: W domu niestety nie wejdę już wcale na stronę, stąd moje milczenie. W pracy też już zaczyna brakować pamięci i czasem mam problemy z logowaniem, ale od czasu do czasu będę się pojawiać :cool3: Pozdrawiam Iwa
-
Nie można jej za mocno dotykać bo ją boli, więc staram się za dużo z łapką nie kombinować. Pozdrawiam Iwa
-
Oj Asiu, dopiero weszłam i przeczytałam o Olsztynie. GRATULACJE! Szkoda, że wcześniej, nie mogłam tu wejść... Pozdrawiam Iwa
-
Witam! Przepraszam, że milczę, ale mój komputer ostatnio przechodzi sam siebie. Jak działa poczta to nie działa mozilla, jak działa mozilla, to net nie działa. I tak w kółko, a ja po prostu dostaję tu białej gorączki. Nie ma to jak poprosić brata, żeby zajrzał kontrolnie do komputera :mad: Odpowiadając.... Chowek kremowy to chłopak. A Vega... niby jest ciut lepiej, niby zaczyna delikatnie opierać się o chorą łapkę, ale nadal na niej nie staje. Niby lekka poprawa jest, ale cały czas jest na tabletkach przeciwbólowych. Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fotki będą na forum chow chow, przeca możesz podkraść :razz::razz::razz:[/quote] No to jeśli mogę, to pewnie, że podkradnę :razz: Myślałam, że może Arlena jakieś foty wklei, ale nie koniecznie z wystawy... Jeszcze czekają moje foty z Łotwy do wstawienia. Pozdrawiam Iwa
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']niedzielne dobranoc :-(:-(:-( jutro poniedziałek:placz: Kolorowych snów ;)[/quote] A czego beczy? Jutro też jest dzień! Czekam na nowe foty ;) Pozdrawiam Iwa
-
Uuuu... widzę nagła zmiana nazwy tematu :cool3: Pozdrawiam Iwa