Jump to content
Dogomania

Iwa-R

Members
  • Posts

    1454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwa-R

  1. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Kochani.... Właśnie wróciliśmy z Panevezys, skąd przywieźliśmy... [SIZE=3][COLOR=red][B]CAC, SHOW WINNER, BOB - ukończony Championat Lit[COLOR=red]w[/COLOR]y !![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Czas na dobranoc.....[/COLOR] Pozdrawiam Iwa
  2. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Asiaczek']Dobrze, że DT się znalazł... Oby tez tak szybko znalazła DS, prawda? pzdr.[/quote] Asiu... jest mała nadzieja, że z DT zrobi się DS :cool3: Pozdrawiam Iwa
  3. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Za godzinkę dziewczynka będzie już ze mną jechała do domku tymczasowego. Pozdrawiam Iwa
  4. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Trzymajcie kciuki.... Dzisiaj jadę do schroniska, może uda się pomóc kolejnej chowkowej bidulce. [url=http://club-chow.pl/viewtopic.php?f=27&t=414]Klub Chow Chow • Zobacz wątek - Kolejna Bidula - schronisko w Poznaniu...[/url] Pozdrawiam Iwa
  5. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark']Dzięki raz jeszcze ;):p A.[/quote] Proszę bardzo :) [quote name='Asiaczek']Dzięki! Pzdr.[/quote] Proszę bardzo :) [quote name='bety']No teraz to rozumiem :lol:, wybaczam Ci tą zwłokę ;):evil_lol: DZIĘKI WIELKIE :lol::lol::lol: Pzdr[/quote] Uff.... Ulżyło mi ;) Pozdrawiam Iwa
  6. Tak to już jest Basiu, że czas ucieka nie wiadomo gdzie i kiedy :) Wszystkiego naj naj i od nas! Pozdrawiam Iwa
  7. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    No dobra.... to jedziemy.... Przypominam, że są to stawki z Austrii, z Oberwart - 18.07.2009 [B]Szpic wilczy[/B] Psy klasa championów BARKO VOM HADEMARKT - V1, CAC, CACIB Suki klasa młodzieży CHIONE VON DER STEINBRUCH-MAUT - V1, JB Suki klasa otwarta DESNA VOM HADEMARKT - V1, CAC, CACIB, BOB [B] Akita Amerykańska[/B] Psy klasa szczeniąt MYSTIK SPIRIT OF ST.LOUIS @ GABRITHO - VV Psy klasa otpośrednia TORAZOS SECOND TO NONE - V1, CAC Psy klasa otwarta REGALIAS MEAN TO BE - V2, Res.CAC, Res.CACIB SZABADSZELI BOX AMIGO - V1, CAC, CACIB, BOB Suki klasa szczeniąt HOTTER THAN HELL DE GABRITHO - VV Suki klasa młodzieży GEMS DELIGHT DE GABRITHO - V2 AMERICAN TRIUMPH HOLLYWOOD - V1, JB Suki klasa championów ANAKONDA AKITA VILLA - V1, CAC, CACIB [B]Basenji[/B] Psy klasa otwarta OLD LEGENDS CRONOS - OBW (ale nie pytaj mnie co to znaczy, bo już nie pamiętam) ABULUKA FULIRU - V1, CAC, Res.CACIB Psy klasa championów BI BAHATICA LOANGO - V1, CAC, CACIB, BOB Suki klasa szczeniąt ABULUKA HEHE - VV1 MUTABARUGAS JAMMING WITH ME - VV2 Suki klasa pośrednia KLASSICS ABULUKA LELE - V1, CAC, CACIB MUTABARUGAS IRIC RECORDS - V2, Res.CAC, Res. CACIB Suki klasa otwarta OLD LEGENDS ENYA - V1, CAC Przepraszam za zwłokę i pozdrawiam Iwa
  8. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='bety']No dobra wszystko fajnie ładnie, :roll: super Iwa wróciła :multi: nawet fotki daje :multi: ale jakiś czas temu coś nam obiecała :mad: i tej obiecanki nie spełniła (przynajmniej w moim przypadku) :shake: Jestem rozczarowana. :obrazic: Pzdr[/quote] :oops::oops::oops: A tak czekałam która się pierwsza o to upomni :eviltong: Dzisiaj mam po pracy wyjątkowo caaaaały dzień dla siebie (co naprawdę ostatnio jest bardzo rzadko spotykane), więc poszukam katalog, i jeszcze dzisiaj wszystko nadrobię! Obiecuję! :roll: Pozdrawiam Iwa
  9. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    A tu szefunio pilnuje budowy :evil_lol: [URL="http://img22.imageshack.us/i/dsc00599rz.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7657/dsc00599rz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img89.imageshack.us/i/dsc00596dk.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9498/dsc00596dk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img525.imageshack.us/i/dsc00597m.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/347/dsc00597m.jpg[/IMG][/URL] Sprawdzone.... wszystko się zgadza... [URL="http://img525.imageshack.us/i/dsc00600p.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1825/dsc00600p.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam Iwa
  10. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    To na początek.... Tak śpimy [URL="http://img338.imageshack.us/i/dsc05077.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9015/dsc05077.jpg[/IMG][/URL] A to Esio w kuchni :) [URL="http://img178.imageshack.us/i/dsc05080.jpg/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/372/dsc05080.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
  11. Asiu... wysłałam już maila z gratulacjami, ale gratuluję jeszcze raz!! W wolnej chwili zerknij na pocztę i do zobaczenia w piątek ;) Pozdrawiam Iwa
  12. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Wróciłam :) Prawdopodobnie dzisiaj wezmę się za zdjęcia i kilka wstawię, póki jeszcze jestem w domciu :eviltong: (kolejny dłuższy wyjazd w planach). Pozdrawiam Iwa
  13. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Fotki.... będą, ale na razie nie wiem kiedy się za nie wezmę. Dziś wyjeżdżam... przede mną 2000 kilometrów. Może wezmę się za to w niedzielę, ale wieczorkiem. Pozdrawiam Iwa
  14. Dzień dobry :) Fotki fajne, psiaczki urocze... i te pomarańczowe paznokcie :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  15. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    A żeby nie być gołosłownym, dzisiaj największy szef budowy został złapany na gorącym uczynku :evil_lol: Zdjęcia wstawię jak tylko ściągnę odpowiedni program, żeby je trochę pozmniejszać :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  16. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark']Łał, suuuuper, gratuluję zmian :multi::lol: Miłego dnia A.[/quote] [quote name='Asiaczek']O, kurka! Nic więcej nie napiszę...:lol: Pzdr.[/quote] Na razie nie ma czego gratulować, bo zanim wszystko dojdzie do skutku, minie trochę czasu.... Chociaż.... miśki w planach... domek się buduje, nowym już czasem jeżdżę, a wakacje (i nie tylko) zaplanowane :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  17. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Asiaczek']... inne rzeczy...? Ciekawe... Pzdr.[/quote] Oj Asiu... Życie :evil_lol: Nowy misiek/miśki, nowy domek, nowy samochód, wakacje :) Zbliża się czas wielkich zmian :evil_lol: Pozdrawiam Iwa
  18. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark']Świetna wiadomość :multi::multi::multi: A.[/quote] No pewnie, że tak.... tylko jakoś tego czasu mało, żeby tu zaglądać :oops: [quote name='Asiaczek']A ja dalej nie wiem, czy to była reanimacja czy zakup kontrolowany...?:lol: Pzdr.[/quote] Hihihi.... Póki co to tylko reanimacja :) W tej chwili zbieramy kasę na inne rzeczy :cool3: więc komp musi poczekać :eviltong: Pozdrawiam Iwa
  19. [quote name='jenis']Witam W Wilne był dzisiaj dzięń Asiczków.Zachwile wstawie wyniki .Jka coś będzie zle to Asia poprawi. [COLOR=black]DEZIK-[/COLOR][COLOR=darkred]CWC[/COLOR] MASKA-CAJC.[COLOR=darkred]NAJ.JUNIOR[/COLOR] ERKA-[COLOR=darkred]CAC.NDSwR[/COLOR] JUMA-[COLOR=darkred]BOB[/COLOR] PARA HODOWLANA-[COLOR=darkred]I MIEJSCE[/COLOR] GRUPA HODOWLANA-[COLOR=darkred]IMIEJSCE[/COLOR] BIS JUNIORÓW MASKA-[COLOR=darkred]I MIEJSCE[/COLOR] JUMA-[COLOR=darkred]BOG II[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=darkred]GRATULUJE :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/quote] Chciałam napisać rano, ale nie mogłam się jakoś zalogować. Asiu.... GRATULACJE!! Fajnie, że już niedługo znowu się zobaczymy :) Nie wiem czy widziałaś, ale odpisałam Ci na maila dotyczącego wyjazdu :) Pozdrawiam Iwa
  20. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    I w końcu doczekałam się sprawnego komputera..... Po tych dwóch miesiącach bez, aż mi jakoś tak dziwnie :diabloti: Pozdrawiam Iwa
  21. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    Nono, faktycznie widzę, że mamy setną stronkę galerii, ale fajnie :) Dzień dobry :) Pozdrawiam Iwa
  22. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Maks i Spark']Hello, [SIZE=4][COLOR=mediumturquoise][B]STO LAT dla JUBILATKI :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]A.[/COLOR][/quote] [quote name='Izabela124.'][COLOR=purple][B]I ode mnie spóźnione 100 lat :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] Również bardzo bardzo dziękujemy! Pozdrawiam Iwa
  23. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Izabela124.']Na pewno będzie jeszcze niejedna okazja do spotkania;) he he oj mały Bosede, rozrabiaka z niego :evil_lol:[/quote] No ja myślę, że jeszcze gdzieś się spotkamy ;) [quote name='Asiaczek']A ja poznałam w Białym Tajemniczego Pana. Ha!:lol: Duzo zdrowia dla Jubilatki!!! Samych słonecznych dni, pełnych smakołyków! Pzdr.[/quote] I jak wrażenia? :cool3: Bradzo dziękuję! [quote name='bety'] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=magenta]WSZYSTKIEGO[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=lime]NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJLEPSZEGO[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] Pzdr[/quote] Dziękujemy! [quote name='jamnicze']Niech Vegusia zdrowo żyje kolejnych 13 latek :multi::multi::multi:[/quote] Dziękujemy również! [quote name='J.G']Węgry czas zacząć ichniejszy championat i 2xChorwacja.[/quote] Tak, też myślałam o Węgrzech w tym terminie, ale zrezygowałam ze względu na klubówkę. Jeśli Esiowe dzieci dopiszą chciałabym raz jeden jedyny pójść na najlepszego reproduktora. Ciekawe czy się uda. Trzy dzieci się zapowiedziały, liczę, że i czwarte się zgłosiło, i że wszystkie dojadą :) Ale na Węgry jeszcze pojedziemy ;) [quote name='Mania&Dolly&MuSan']:tort::BIG::BIG::BIG: Wszystkich najnajków z okazji tak pięknych urodzinek[/quote] Bardzo dziękuję! Pozdrawiam Iwa
  24. No cóż.... polskie drogi są the best :diabloti: [URL]http://img55.imageshack.us/img55/475/jazdapolska.jpg[/URL] Basiu, gdzie byłaś na wystawce... chwalić się proszę :) My do Czech już nie musimy, ale Węgry jeszcze odwiedzimy :cool3: Pozdrawiam Iwa
  25. Iwa-R

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='J.G']Nie zobaczymy się w ŁODZI na wystawie klubowej bo my w tym terminie jedziemy bardzo daleko powalczyć o kolejny championat.[/quote] Uuuu, gdzieś bardzo daleko? A można wiedzieć jaki kierunek, bo też myślałam nad dłuższym wyjazdem. Pozdrawiam Iwa
×
×
  • Create New...