Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Radku dla Ciebie i Twoich bliskich
  2. Myślę , że będzie dobrze ale kciuki zaciskane non stop
  3. Wesołych świąt Radku dla ciebie I twoich bliskich
  4. Zdrowych i wesołych Świąt dla wszystkich odwiedzjących ten wątek
  5. Na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci
  6. Komunikatywność i Zuzka To jest chodzące ADHD. Aczkolwiek my zawsze mówiliśmy, że ta psina to chodzącą kupka szczęścia. Ją wszystko cieszy- za wyjątkiem wetów, kąpania, czesania i strzyżenia. Nawet teraz pomimo skończonych 16 lat potrafi z radości skakać jak koza.
  7. To masz zapewnione na bank nieustannie i bardzo mocno. Mogę się mylić, ale myślę, że ta infekcja to nie infekcja. Kiedyś mieliśmy podobnie. We krwi nie było podniesionych żadnych parametrów świadczących o stanie zapalnym, ale w moczu owszem, cos tam wyszło. Tyle, że nasza lekarka kazała powtórzyć badanie moczu i miała rację. Podczas pobierania pewnie coś się zabrudziło. Pies nie człek. Dokładnie nie podmyjesz, dupskiem siada wszędzie i co chwilę , a żeby złapać mocz tez trzeba się ze Zuzką nagimnastykować. Z resztą... z Balbinką było podobnie. Tyle, że Balbinka nie była histeryczką. Po kilku próbach się poddawała. Podczas pobierania krwi była spokojna. Pewnie wychodziła z założenia, że i tak przed tym nie ucieknie, a im szybciej się pobierze tym lepiej i będzie to miała za sobą. Drugie badanie u Zuzi wyszło książkowo. Może się na mnie zezłościsz, ale sadze, że pani doktor z tą częstotliwością badań ciut przesadza. Moim zdaniem zanim nastraszy właściciela i zasieje w nim ziarnko niepewności powinna powtórzyć w pierwszym rzędzie badanie moczu. Przecież w badaniu krwi jak jest zapalenie dróg moczowych wychodzi stan zapalny.
  8. Ja właśnie dlatego uwielbiam sunie. Są większymi pieszczochami niż psy. Z drugiej strony jak na baby przystało częściej się obrażają i częściej strzelają focha.
×
×
  • Create New...