Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
  • Posts

    28422
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szajbus

  1. Kocham, tęsknię i pamiętam
  2. Wszystkim odwiedzającym watek moich psinek życzę zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia
  3. U Zuzki ok. Aczkolwiek jak zobaczyła, że są mrozy to odmówiła wychodzenia na wieczorne spacery. Wyszła w cieplutkiej kurtce i jak zobaczyła, że temperatura nie ta to w mgnieniu oka zrobiła siku i zasuwała do domu z prędkością światła. Woli łóżeczko i domowe pielesze, a siusiu zawsze można zrobić na podkład. Mrozy minęły, ale nie ma jej jak tego wytłumaczyć. Ostatni spacer został skreślony z listy spacerów. Cierpliwie czekamy kiedy jej minie foch.
×
×
  • Create New...