Jump to content
Dogomania

paulina83

Members
  • Posts

    1261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by paulina83

  1. A teraz zaczyna widać, że ludzie raczej nie sprzątają.
  2. Srark, ciekawy nick
  3. dobrze, że już po wyborach, bo temat śliski ha ha ha ha
  4. Chyba netoperek
  5. Idzie zima, śnieg przykryje!
  6. Pewnie tak jest
  7. Niestety, dużo ludzi sprząta, ale chyba jeszcze więcej nie
  8. Chyba będzie duży. Jest uroczy!!!!
  9. Mój jest nieżwykle łagodny, ale koty goni łobuz
  10. spoko, jeszcze się nie zabiłam
  11. superowo, kurna
  12. jakie to psy użytkowe?
  13. No i znowu. wystrzygłam swojego psiaka, a on ma już traumę i w ogóle nie chce wychodzić na spacery. Na razie trwa to tydzień
  14. akołtuny? Nie bolą go?
  15. wspaniałej zabawy wszystkim!
  16. szampańskiej zabawy!
  17. racja, racja, jestem głupiutka
  18. nawet zimą?
  19. to dosyć często
  20. no właśnie, dzięki za radę
  21. coś w tym jest
×
×
  • Create New...