-
Posts
3029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agama
-
MINIAGA GDZIE TY BYLAS:crazyeye: ja gro wystawy przemila przegadalam z DUDKIEM:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: poznalam tez NESJANKE:lol: :multi: zabralam ze soba KIKI-pocwiczylysmy na ringu-szkoda,ze jej nie zglosilam:placz: ogolnie bardzo udana sobota:loveu:
-
TO BABCIE ZA MLODE CZY :crazyeye: nasze dzidzie jeszcze chca troche poszalec:crazyeye:
-
MISIO CALY CZAS CUDOWNY :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: IWONA czy TY O WNUKACH NIE MARZYSZ:lol: :loveu: :loveu:
-
MAGA TOFFIK MUSI WYGRAC:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
mi dzisiaj przywiezli worki z BRITEM kurczakowym zarowno grzywacze jak i szarpeje wcinaly jak nakrecone:lol: proszac o jeszcze:crazyeye: w 15 kg workach 2kg gratis:lol:
-
na 4 fotce EMKI PO PRAWEJ STRONIE JEST flaszi z SEBDA A PO LEWEJ CO TO ZA SUNIA UMASZCZENIE JAK MOJ MADRYT lub jak jego siostra MAKATA:lol: bardzo prosze o odpowiedz:lol:
-
MAGUNIA WYLUZUJ :lol: masz super pieska z innej hodowli-czy chcesz udowodnic cosik o wyzszosci swiat wielkanocnych nad swietami bozenarodzeniowymi:shake: KTO NIE MOZE PRZEZYC TWOJEJ WYGRANEJ miziawki dla TOFFISIA
-
ress dzialaj dalej:multi: ale dyskutowac trzeba-szarpejowcy probowali ostatnia mnie zdolowac delikatnie mowiac kiedy sie dowiedzieli ,ze moj KING kryl sunie z najlepszej rosyjskiej hodowli -BELLSHOU
-
RESS widze .za probujesz jak zwykle dzialac jak balsam:multi:
-
bombowy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: :crazyeye: POST:multi: pozdrawiam
-
SENGA moze jestes samozwanczym rzecznikiem -ale za kim sie wstawiasz- nie pierwszy raz - to sama wiesz:oops:
-
SENGA jestes tak stronnicza ze SZOK:diabloti: ja bym sie wstydzila majac takiego rzecznika prasowego mojej hodowli:shake:
-
Moze naraze sie teraz wielu OSOBOM :eviltong: :diabloti: :angryy: czy zawsze musza wygrywac pieski SEDZIOW :crazyeye: -kiedy ONE wygrywaja -nie ma takiej dyskusji -dlaczego nie moze wygrac pies poczatkujacego wystawcy :crazyeye: dla kogo sa wystawy i za czyje pieniadze:crazyeye: coraz czesciej roszada nastepuje kiedy przyjezdza sedzia z obcych stron nieukladowy:lol: pozdrawiam
-
WERONISIU KROTKOWLOSE psy uczulaja-ja mam tez szarpeje i nie polecam ich alergikom:placz:
-
RESS moze wiesz kto to jest ten morelowy nagus na twojej fotcewyslanej o 15,19
-
RESS masz tyle powodow do radosci -ze dobry humor powinien dopisywac CI przynajmnieej do konca roku:multi: :multi: :multi: :multi:
-
BASIA najwiecej informacji o grzywaczach jest na stronie Magi 18:loveu:
-
znam alergikow ktorzy nigdy nie mogli przebywac z psem a teraz maja owlosionego grzywacza spia z nim i wszystko jest dobrze:multi: trzeba tylko wiedziec czy ma sie uczulenie na siersc czy na naskorki psie:crazyeye:
-
OGROMNIE SIE CIESZE Z WASZYCH ZWYCIESTW MIZIAWKI DLA BULECZKI I TOFFIKA ORAZ NABABA I WIRAZA:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :laola: :laola: czekam na reszte wynikow:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
MIMO KOSMICZNEJ STAWKI na jutrzejszej WYSTAWIE-zycze WSZYSTKIM ...pokonania konkurencji:lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -przyjezdzajcie z medalami i pucharami iTYTULAMI:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :laola: :laola: CALUJE WSZYSTKICH
-
wiem wiem ale moze minimolos mi chodzilo zeby dziewczyna trafila do ,,kopalni wiedzy,,:lol: shar peje ktore mam od 9 lat tez na poczatku byly w ozdobnych:crazyeye: pozdrawiam
-
zapomnialam dodac ze MISIA czyli ANASTAZJA obecnie mieszka w POLSCE:multi: i juz na pewno tu zostanie:lol:
-
:crazyeye: kiedy zamienisz bukwy czyli cyrlice na polskie litery to nazwa brzmi bellshou :lol: a druga nazwa to wersja angielskojezyczna.juz niedlugo GERARD otrzyma rodowod eksportowy z ROSJI :lol: tam bedzie wszystko pobane-wlasciciel zapewne sie nim pochwali:lol: POZDRAWIAM
-
to chyba oczywiste -skoro maluchy maja w papierach przydomek BELLSHOU to ANASTAZJA w domu MISIA jest z tej hodowli :crazyeye: wlascicielem tej suni nie jest pani BELLA :lol: jesli bardzo zalezy CI na fotce to w ciagu kilku dni ja wstawie oczywiscie po skontaktowaniu sie z wlascicielem MISI skad nagle takie zainteresowanie .-zapewniam jesli macie jakies podejrzenia to jestescie na zlym tropie:eviltong: :diabloti: :angryy: POZDRAWIAM
-
moj KORN czyli KING kryl sunie niezwyklej urody /ciemna czekolada/:lol: :loveu: misia przyjechala z MOSKWY -miot ma rosyjskie papiery.PAN majacy hodowle Z GORY SLEZY kupil pieska .PRZED zakupem dzwonil do mnie z szeregiem pytan .dodam tylko ,ze urodzily sie jasne i ciemne czekoladki :multi: :multi: :multi: dwie sunie zostaly w hodowli.JESLI sa do mnie jeszcze jakies pytania to bardzo prosze :lol: pozdrawiam