Jump to content
Dogomania

Agama

Members
  • Posts

    3029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agama

  1. mamy tylko takie jak spia na sofie -na szarpko zawsze lezy grzywaczka:lol: wieczorem wstawie
  2. NESJANKA widzimy sie w LUBLINIE:lol: :lol: :lol: :lol:
  3. AUSSI-bedziemy jechac tym samym pociagiem:lol:
  4. moje spia w lozeczkach z nami ale potem wchodza nam na glowe i wymuszaja wszystko:evil_lol: :lol: KOCIE DIABELKI:lol:
  5. Agama

    Gorzów 2006

    jeszcze raz dziekuje za taka uczte-:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :Dog_run:
  6. oj nie masz serca do grzywek MARTA:evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BOB i grupe wygral SAMCZYK GREMLIN GUCIO:lol: sadzac po fotach z GORZOWA to zakochalas sie w CHARTACH:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  7. pyszczki u pp sa wygolone-ale odwazni tego nie robia u pp wskazane sa uszy stojace ale dopuszczone sa ,,klapciate,,:lol:
  8. Agama

    Gorzów 2006

    MARTUS jestes WIELKA-dzieki :olympic: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :laola: foty cudowne
  9. bardzo dziekuje za foty:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  10. OKTAWIA ciedze sie ze tu jestes:lol: KOLTUN PYTAJ O WSZYSTKO-mam szarpki od 1997 roku
  11. ONKA popros dziewczyny z JASTRZEBIA ZDROJU to CI uszuja na miare za 30 zl-w razie czego mam namiary:lol:
  12. WASZKO ODPOWIADAM NA TWOJE PYTANIE VASCO ROSA THEA -CWC-z HODOWLI DUDKA:multi: :multi: :multi: :multi:
  13. Agama

    Gorzów 2006

    bardzo dziekuje:lol: :lol: :lol:
  14. tak jeszcze wiecej-PENNY MARTY CHMIELEWSKIEJ ZWYCIESTWO RASY W GORZOWIE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  15. Agama

    Gorzów 2006

    MARTA BARDZO SIE CIESZE GRATULACJE DLA TWOICH GRZYWEK -prosze wymiziac PENULKE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  16. Agama

    Gorzów 2006

    KAROLKA GRATULUJE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: czy KTOS moze mi podac stawke chinskich grzywaczy
  17. ksiazka jest tylko JEDNA na polskim rynku dawno napisana-wiele informacji nieaktualnych kaseta z polskim filmam tez ...wiele lat temu nakrecona POSLUCHAJ i zaloguj sie na szarpejowym forum
  18. GRATULACJE dla ONKI DUDKA i MARTY CHMIELAWSKIEJ za zwyciestwa pieskow z ICH hodowli:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. dla MAGI:klacz: :klacz: :klacz: :olympic: :Dog_run: :laola:
  20. GRATULACJE dla WSZYSTKICH :laola: czy MAGA zostala na grupie
  21. FAUKA TWOJ post mnie powalil :shake: :crazyeye: nie wiem czy sie smiac czy plakac ZAWOJA bardzo mi sie podoba:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  22. ale ze mnie glupol :mad: VOLCANO bedzie w posredniej:lol:
  23. dziekuje bardzo:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  24. to pewnikiem moja konkurencja w LUBLINIE chyba ze bedzie w posredniej-PIESKA P MARKA WIDZIALAM:lol:
×
×
  • Create New...