GRALLINKO dopiero teraz odkrylam TWOJA galerie:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: GRALL cudo szczegolnie swietnie wyglada na tych fotach w wodzie-moje grzywki tez ,,zaliczaja,, kazdy zbiornik wodny-najfajniej bylo w SOPOCIE po wystawce-musze dodac ,ze zimno bylo niemilosiernie ludziska w cieplych kurtkach a moje nagusy wskoczyly do morza i wcale wychodzic nie chcialy ku zdumieniu gapiow