RAFAL7 jamniczek mojego przyjaciela mial to samo wet stwierdzil,ze slabo oracuja zginacze bodajze w kolanach-kazal malucha klasc na plecach i kilkanascie razy dziennie robic mu taki ,,rowerek,, jak robia ludzie kladac sie na plecach.dodatkowo kleil kolana plastrem laczac je razem w tzw 8 -w petlach 8 byly nozki psa-nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc.Sczeniaczek w niedlugim czasie zacza chodzic