Rybon- toż to syzyfowa praca, przecież ogólnie wiadomo że wszędzie, gdzie się nie obejrzysz pełno świń :evil_lol: Takie czasy :evil_lol: ;)
Trzymam kciuki za Spota ;)
Ale słodka kruszynka :loveu: Z allegro znalazłaby dom w 5 minut. Tylko trzeba dobrze sprawdzić chętnych no i najlepiej nie odddawać jej na jakis przysłowiowy drugi koniec Polski- żeby w razie czego móc skontrolowac w jakich warunkach jest itp ;)
[quote name='DIF']
Cudne zdjęcie tańczącego Kajtuli! Trochę marnej jakości, ale chwyta za serce!!! :loveu: Może dodać do allegro?[/quote]
Się robi ;) A fota rzeczywiście boska :loveu:
Super wieści :multi:
[quote name='SZPiLKA23']Folen mozesz mi podac nr konta? Wpłaciłabym dzisiaj za te moje cegiełki[/quote]
Dołączam się do pytania ;)
[quote name='Folen']
O, teraz właśnie śpią zetknięci głowami z moją Indią (ta czarna, ONkowata na zdjęciach).[/quote]
Chyba Brookiś najbardziej się z nią "koleguje". Czy mi się tylko tak wydaje ? ;)
Sorry, że się wtrącam- ale może znalazłby się ktoś z dogo- z okolicy, kto mógłby chociaz zerknać na ten nowy domek, żeby nie było tak całkiem w ciemno ? ;)
[quote name='Belula']
Jaki uroczy, na razie nieśmiały uśmiech :loveu: Pewnie za kilka dni Łatuś będzie się już uśmiechał całym pyszczkiem- od ucha do ucha :lol:
[quote name='tomcug']Byłoby świetnie, gdyby rodzice okazali się poważnymi ludźmi, bo jednak podstawa to dorosły.;)[/quote]
No właśnie. Czekamy zatem na odzew dorosłych ;) i zaciskamy kciuki :thumbs: