Jump to content
Dogomania

evita.

Members
  • Posts

    4250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by evita.

  1. Spróbuję cosik pomóc z fotami ;) [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4166/jamniczka1fx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5075/jamniczka2wn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6131/jamniczka9td1.jpg[/IMG] I druga jamnisia: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7100/jamniczkamix3yg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9369/jamniczkamix1uf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4804/jamniczkamix2yv6.jpg[/IMG] Boziu- to w ogóle cud, że one przeżyły te mrozy :shake: [URL="http://img174.imageshack.us/img174/4166/jamniczka1fx8.jpg"][/URL]
  2. [quote name='Ziutka']Jest śliczna :loveu: a w tych czerwonych szeleczkach wygląda bosko :loveu:[/quote] No ładnemu ponoć we wszystkim ładnie :p Kilka dzisiejszych fotek : ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7379/55969108qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7678/24625679lh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/623/76571600du5.jpg[/IMG][/URL] Ledzik znalazł sobie nową "melinę" :evil_lol:. I wydaje się w ogóle nie przejmować faktem, że fotel jest troszku dla niej za mały- nic dziwnego, bo poprzednią jego lokatorką, w lato, była buldożka Doda :evil_lol: [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2805/90746548zq2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8022/48262917zr1.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] A taki mam dłuuuugaśny słodki ryjeczek :loveu::loveu::loveu: [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6637/52723724bf9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] Pozdrowionka dla wszystkich ciotek, które ostatnio nas chyba cosik zaniedbują :eviltong: ;)
  3. Yupiiiiii !!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  4. [quote name='paros']Niestety :shake: Dom w trakcie generalnego remontu, ogrodzenie prowizoryczne. Obok ruchliwa szosa. Po terenie kręcą się robotnicy ...... :shake: Remont potrwa jeszcze około 3 miesiące :cool3: Nie ma tu jeszcze warunków dla psiaka, za wcześnie na adopcję :cool3:[/quote] Czyli to jeszcze nie było to ;). Wczoraj skończyło się Daszce allegro, więc wznowiłam ;)
  5. A tak swoją drogą to fajnie, ze są na świecie jeszcze tacy "dziadkowie", którzy nie przejdą obojętnie obok psa potrzebującego pomocy. P.S. A ja widziałam dziś naprawdopodobniej wyrzuconego starszego ONka. Miał jakąś starą obrożę, czy pasek :shake: Biegał zdezorientowany po Mińsku. A przed chwilą widziałam go przy trasie za Stojadłami :shake:
  6. Fotka z dzisiejszego spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5065/52958279pi3.jpg[/IMG][/URL] P.S. Niestety tylko jedna, bo padły nam baterie ;)
  7. O boziu, ale cudeńko :loveu::loveu::loveu:. Rzeczywiście malutka jest chyba sznauciowata i to bardzo :lol:
  8. [quote name='teapot']Dziewczynka jest pełna uroku, uwielbia być głaskana i zasługuje na NAJWSPANIALSZY dom na świecie![/quote] A ja popieram przedmówcę ;)
  9. [quote name='Alex78']już jednego takiego spławiłam, bo szukał reproduktora :mad:[/quote] Może trzeba w ogłoszenaich od razu pisać, że Kryszynek bezjajeczny ;), żeby "odsiewać" od razu pseudo i inne mendy ;) P.S. Wandziu- tak jak napisała Alex- Kruszyn przebywa teraz w Mińsku- dlatego miałam możliwość poznania go :lol:
  10. [quote name='wanda szostek']Evita a skąd Ty go znałaś? [/quote] Poznałam go przy okazji sterylki mojej Ledzi ;)
  11. O rety, ale fantastycznie :multi::multi::multi:
  12. [quote name='wanda szostek']Evita one są chyba rozpuszczalne? Moje wszystkie sterylki są bez zdejmowania szwów.[/quote] Ledusia wewnętrzne szwy ma rozpuszczalne, a zewnętrzne nie- dlatego trzeba je zdejmować 12 dni po sterylce ;)
  13. Na pewno znajdzie się domek dla Kruszyna, który nie będzie widział w nim tylko potencjalnego tatusia ślicznych puchatych kuleczek ;)
  14. Szwy są w jako takim stanie. Jeden wygląda podejrzanie- Ledusia się musiała do niego dobrać, ale nic złego się nie dzieje. Mam nadzieję, że wytrwamy jeszcze te 5 dni do zdjęcia ;) Dziś ponownie byłyśmy na spacerze. Cóż mogę powiedzieć- najprzyjemniejsza jego część wg Ledzi to powrót i to jak poznaje, że jesteśmy już przy naszej furtce. Śledzik nie przepada na spacerami i niestety wciąż ucieka gdy widzi szelki, ale pracujemy nad tym ;). Ledzia nie czuje sie dobrze wśród tłumu, świateł samochodów itp. Idzie bardzo niepewnie z podkulonym ogonkiem. Ma jeszce ten odruch że chce podążać za każdym przechodniem. Tak właśnie robiła gdy się błąkała. Troszkę się ożywia gdy idzimy jakąś boczna uliczką, gdzie nie ma ludzi i jest spokój. Wtedy zaczyna wsio obwąchiwac i nawet siknie sobie tu i tam ;). Nie wiem czy wpominałam, że Ledek się już porządnie rozszczekał. Niezły stróż się z niej szykuje :p Dobrej nocy wszystkim :loveu:
  15. Gałka może nie ma oka, ale ma na pewno wieeeelkie serducho :loveu::loveu::loveu: ([SIZE=1]i nie chodzi mi tu o przerost mięśnia sercowego :evil_lol:)[/SIZE]
  16. Fajnie, że Daszka tak się już "otworzyła" :loveu:
  17. [quote name='wanda szostek'] Swoja drogą to mogłabyś znaleźć trochę czasu i przez Skype nauczyć "nieco" starszą koleżankę z Dogomani jak zrobić takie cudeńko.[/quote] Ta fota to nie moja zasługa tylko programu, który dostałam przy zakupie apratu ;) A o skypie pamiętam ;)
  18. Raila- wędruj na pierwszą stronę.
  19. No Daszeńko, oby 15 stycznia 2009 okazał się Twoim WIELKIM DNIEM :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: [SIZE=1]P.S. Jolu- daj znać jak tylko będzie już coś wiadomo. Plisss ;)[/SIZE]
  20. Kruszynek w górę !!! ;)
  21. [quote name='wanda szostek']A gdyby na tym zdjęciu dać jakiś napis np Pokochaj mnie. Coś takiego nie mam teraz pomysłu i jeszcze ramkę. Takie portretowe jako pierwsze do ogłoszeń Sama nie wiem co wymyślić. Podpowiedzcie co jeszcze można zrobić.[/quote] To tak na szybko dla Agusi ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9809/agusiaaff3.jpg[/IMG][/URL]
  22. Oki, oki ciotki obiecujemy, że się ogarniemy z tymi przekąskami :evil_lol:, a o nowe szeleczki nie ma się co martwić, bo są regulowane i nawet Max się w nie mieści :p Dzisiaj wybieramy się na kolejny spacer ;)
×
×
  • Create New...