-
Posts
4250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by evita.
-
Spróbuję cosik pomóc z fotami ;) [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4166/jamniczka1fx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5075/jamniczka2wn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6131/jamniczka9td1.jpg[/IMG] I druga jamnisia: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7100/jamniczkamix3yg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9369/jamniczkamix1uf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4804/jamniczkamix2yv6.jpg[/IMG] Boziu- to w ogóle cud, że one przeżyły te mrozy :shake: [URL="http://img174.imageshack.us/img174/4166/jamniczka1fx8.jpg"][/URL]
-
[quote name='Ziutka']Jest śliczna :loveu: a w tych czerwonych szeleczkach wygląda bosko :loveu:[/quote] No ładnemu ponoć we wszystkim ładnie :p Kilka dzisiejszych fotek : ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7379/55969108qu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7678/24625679lh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/623/76571600du5.jpg[/IMG][/URL] Ledzik znalazł sobie nową "melinę" :evil_lol:. I wydaje się w ogóle nie przejmować faktem, że fotel jest troszku dla niej za mały- nic dziwnego, bo poprzednią jego lokatorką, w lato, była buldożka Doda :evil_lol: [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2805/90746548zq2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8022/48262917zr1.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] A taki mam dłuuuugaśny słodki ryjeczek :loveu::loveu::loveu: [U][COLOR=#800080][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6637/52723724bf9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] Pozdrowionka dla wszystkich ciotek, które ostatnio nas chyba cosik zaniedbują :eviltong: ;)
-
Yupiiiiii !!! :multi::multi::multi::multi::multi:
-
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
evita. replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Niestety :shake: Dom w trakcie generalnego remontu, ogrodzenie prowizoryczne. Obok ruchliwa szosa. Po terenie kręcą się robotnicy ...... :shake: Remont potrwa jeszcze około 3 miesiące :cool3: Nie ma tu jeszcze warunków dla psiaka, za wcześnie na adopcję :cool3:[/quote] Czyli to jeszcze nie było to ;). Wczoraj skończyło się Daszce allegro, więc wznowiłam ;) -
Malutka sunia znaleziona w lesie - ZNALAZŁA DOM !
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
A tak swoją drogą to fajnie, ze są na świecie jeszcze tacy "dziadkowie", którzy nie przejdą obojętnie obok psa potrzebującego pomocy. P.S. A ja widziałam dziś naprawdopodobniej wyrzuconego starszego ONka. Miał jakąś starą obrożę, czy pasek :shake: Biegał zdezorientowany po Mińsku. A przed chwilą widziałam go przy trasie za Stojadłami :shake: -
Malutka sunia znaleziona w lesie - ZNALAZŁA DOM !
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
O boziu, ale cudeńko :loveu::loveu::loveu:. Rzeczywiście malutka jest chyba sznauciowata i to bardzo :lol: -
Gałka - człowiek myślał, ze udało mu się ją zastrzelić - Już ma DOM !!!
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
[quote name='teapot']Dziewczynka jest pełna uroku, uwielbia być głaskana i zasługuje na NAJWSPANIALSZY dom na świecie![/quote] A ja popieram przedmówcę ;) -
Siedlce - znaleziono ON długowłosego JUŻ MA DOM :)
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alex78']już jednego takiego spławiłam, bo szukał reproduktora :mad:[/quote] Może trzeba w ogłoszenaich od razu pisać, że Kryszynek bezjajeczny ;), żeby "odsiewać" od razu pseudo i inne mendy ;) P.S. Wandziu- tak jak napisała Alex- Kruszyn przebywa teraz w Mińsku- dlatego miałam możliwość poznania go :lol: -
Siedlce - znaleziono ON długowłosego JUŻ MA DOM :)
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Evita a skąd Ty go znałaś? [/quote] Poznałam go przy okazji sterylki mojej Ledzi ;) -
O rety, ale fantastycznie :multi::multi::multi:
-
Siedlce - znaleziono ON długowłosego JUŻ MA DOM :)
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Na pewno znajdzie się domek dla Kruszyna, który nie będzie widział w nim tylko potencjalnego tatusia ślicznych puchatych kuleczek ;) -
Szwy są w jako takim stanie. Jeden wygląda podejrzanie- Ledusia się musiała do niego dobrać, ale nic złego się nie dzieje. Mam nadzieję, że wytrwamy jeszcze te 5 dni do zdjęcia ;) Dziś ponownie byłyśmy na spacerze. Cóż mogę powiedzieć- najprzyjemniejsza jego część wg Ledzi to powrót i to jak poznaje, że jesteśmy już przy naszej furtce. Śledzik nie przepada na spacerami i niestety wciąż ucieka gdy widzi szelki, ale pracujemy nad tym ;). Ledzia nie czuje sie dobrze wśród tłumu, świateł samochodów itp. Idzie bardzo niepewnie z podkulonym ogonkiem. Ma jeszce ten odruch że chce podążać za każdym przechodniem. Tak właśnie robiła gdy się błąkała. Troszkę się ożywia gdy idzimy jakąś boczna uliczką, gdzie nie ma ludzi i jest spokój. Wtedy zaczyna wsio obwąchiwac i nawet siknie sobie tu i tam ;). Nie wiem czy wpominałam, że Ledek się już porządnie rozszczekał. Niezły stróż się z niej szykuje :p Dobrej nocy wszystkim :loveu:
-
Gałka - człowiek myślał, ze udało mu się ją zastrzelić - Już ma DOM !!!
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Gałka może nie ma oka, ale ma na pewno wieeeelkie serducho :loveu::loveu::loveu: ([SIZE=1]i nie chodzi mi tu o przerost mięśnia sercowego :evil_lol:)[/SIZE] -
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
evita. replied to paros's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Daszka tak się już "otworzyła" :loveu: -
Raila- wędruj na pierwszą stronę.
-
Dasza, miodowo-brązowe cudo mix leonbergera JUŻ W SWOIM DOMKU
evita. replied to paros's topic in Już w nowym domu
No Daszeńko, oby 15 stycznia 2009 okazał się Twoim WIELKIM DNIEM :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: [SIZE=1]P.S. Jolu- daj znać jak tylko będzie już coś wiadomo. Plisss ;)[/SIZE] -
Gałka - człowiek myślał, ze udało mu się ją zastrzelić - Już ma DOM !!!
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Gałka przypomina o sobie ;) -
Siedlce - znaleziono ON długowłosego JUŻ MA DOM :)
evita. replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Kruszynek w górę !!! ;) -
[quote name='wanda szostek']A gdyby na tym zdjęciu dać jakiś napis np Pokochaj mnie. Coś takiego nie mam teraz pomysłu i jeszcze ramkę. Takie portretowe jako pierwsze do ogłoszeń Sama nie wiem co wymyślić. Podpowiedzcie co jeszcze można zrobić.[/quote] To tak na szybko dla Agusi ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9809/agusiaaff3.jpg[/IMG][/URL]