Nie daję sobie uciąć ręki, że 2 zł, bo ja za darmo wchodzę... :eviltong: Ale myślę, że grosze kosztuje wstęp na to. 20 zł to za udział w Młodym Prezenterze. Ale wkrótce i tak będę musiała odwiedzić ZK, więc zapytam. :)
Program... niewiele, ale może trochę tu: [url]http://www.zk-kalisz.tonet.pl/[/url]