-
Posts
10956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bonsai
-
Wygląda trochę jak nasz Chińczyk -> [img]http://images14.fotosik.pl/33/3e99c57d31bd66fa.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/23/2e73584e7111cf29.jpg[/img] Fajnie, że ma zarezerwowany domek! :multi:
-
[quote name='morisowa']oczywiście gada sobie przez komórkę :diabloti: [/QUOTE] I to jedną z dwóch. :eviltong:
-
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
No i mam upragnione zdjęcia mojego ukochanego staruszka, serdecznie dziękuję! :loveu: Należało się Adagirowi Jego Miejsce Na Ziemi. :) -
Sliczna sunia, mix Shih-tzu ma nowy domek w Kaliszu :))
Bonsai replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
I jak tam sunia? Myślałam, żeby przy okazji zabrać z Wrocławia do Kalisza 9-tego listopada Kanapkę przeznaczoną do eutanazji, ja bym ją potem do Warszawy dowiozła, co Ty na to Agnieszka? -
Faktycznie do tymczasów trzeba mieć mocne nerwy... Żal mi było rozstawać sie z Adagirkiem. A gdy widziałam jego smutną mordkę w odjeżdżającym samochodzie i słyszałam pisk tęsknoty... :( Ale psiak już jest w nowym domku i wszystko jest już bardzo dobrze! A Zdjęcia Puni oczywiście super! Bo modelka pierwszorzędna. :cool3: I witamy Pana Mysza, który dawno nie był w tej galerii. :eviltong:
-
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Bonsai replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No, dokopałam się do wątku Dotty sama. :cool3: Przyznam, że gdybyś mi nie powiedziała, że Dotty jest wielkości mojego Pieguska, to bym była pewna, że jest może trochę większa od mojego czarnego potwora, który udaje dzielnego obrońcę. :eviltong: A na serio - piękne masz pannice! -
Ringo - aż 3 lata w schronisku... mix border collie ma WSPANIAŁY DOM!
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Ja też jeszcze nie spotkałam się chyba z psem ze schroniska, który nie chodzi na początku krok w krok za nowym właścicielem. Jest to pewien rodzaj 'zabezpieczenia' przed porzuceniem... Co tam u Ringo? -
Spokojnie, TZ przyjeżdża jutro, tata też, wiec będę miała aż dwa aparaty. :cool3: A spacer z Indis najpóźniej w sobotę. Szkoda jednak, że nowym właścicielom Indis nie udało się wpaść do mnie w niedzielę, zobaczyłabyś wtedy Indis na własne oczy. :eviltong:
-
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Chyba jakieś zawirowania czasowe pojawiły się na wątku: wczoraj pupudraczek odpowiedziałam na Twój post i moja odpowiedź ukazała się... nad Twoją. :lol: -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
I jak tam u naszego staruszka? Z niecierpliwością wypatrujemy zdjęć. :cool3: -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='papudraczek']Mogę wystawić Allegra ale potrzebuję info o Miodziu!! czy mam zgarnąć je z wątku i posklejać na potrzebę allegro??[/QUOTE] Info pozgarniaj z wątku, w razie wątpliwości - pytaj. ;) Dziękuję. :loveu: -
Jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, to pojadę do Warszawy 9.11. Tyle, że pociągiem z Kalisza, więc trzebaby kombinować transport do tego miasta. Ewentualnie mój TZ jedzie do W-wy też z Kalisza 5 listopada, ale to też musiałabym sie zapytać czy mógłby zabrać psinę no i musiałby być zgrany transport do Kalisza z Wrocławia chociaż dzień przed (DT w Kaliszu się załatwi na dzień, dwa w razie pilnej potrzeby).
-
Myślałem że Zostane Na Zawsze ale znalazłem inny DOM!!!!! :)))))
Bonsai replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Podobna bida przybłąkała sie do mojego TZ. Tyle, że sunia już w tym domku najprawdopodoniej zostanie (to co, że 3 pies :eviltong:). Niech i temu maluchowi się poszczęści. -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wieści o Adagirku! Wytarmoście go ode mnie. ;) U mnie też rozgrzebywał swoje posłanko. Podstawiłam jednak matę pod kocyki i już było w porządku. Co do strupów - przez ostatnie kilka miesięcy prawie nie ruszał się z miejsca, był przerzucony do boksu, gdzie nic mu się nie chciało... A podłożem w boksach jest żwir. Teraz Adagir musi się przyzwyczaić do tego, że ma mięciutkie posłanie! :loveu: Jeśli chodzi o to, gdzie się psiak lepiej czuje - w domu czy na ogrodzie - to u mnie zdecydowanie wybierał dom, bo chciał być wciąż głaskany i głaskany... Piszczał za mną, gdy się oddalałam, taka słodka przylepa. I nalezy wspomnieć o tym, jaką metamorfozę przeszedł - jak zobaczyłam go w boksie: kupka zrezygnowanego, starszego nieszczęścia. Poza schroniskiem w pierwszy dzień: zdezorientowanie, onieśmielenie. W niedzielę skakał na mnie, machał ogonkiem i nie opuszczał mnie na krok, a wigorem dorównywał niemal mojemu 2-letniemu Pieguskowi. :cool3: Więc przygotujcie się na nagłe odmłodzenie Adagirka! Gdy tylko poczuje się pewniej i zrozumie, że to JEGO DOM! :loveu: A właśnie - zostawiacie te imię (na które i tak nie reaguje, mimo że nazywam go tak od jakiś 3 lat), czy zmieniacie? I oczywiście z niecierpliwością czekam na zdjęcia mojego ulubieńca! :loveu: Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję! -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Ogłaszałam go, co nic nie dało.. :shake: A pies ładny, mądry. Allegro pewnie by się przydało. -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Miodzio wciąż czeka... -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Na smyczy chodzi pięknie, może dlatego, że większość życia spędził na łacuchu i stwierdził, że ciągnięcie nie ma sił? W każdym razie jest idealny na wskroś! -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Teraz już wiecie dlaczego tak bardzo zależało mi na wyciągnięciu tego psiaka ze schroniska. Bardzo, bardzo zasługuje na miłość. Nie wiem dlaczego całe życie spędził w schronisku... -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
"Już jest zbadany przez lekarza, bo mieliśmy Go na pokładzie :) Ma swoja książeczkę i nazwisko. teraz wracamy do domu" - od rodziców Adagira. Czyli wszystko się udało!!!!! Dziękuję Wam Dogomaniacy bardzo, bardzo mocno! Bez Was nic by się nie udało. :) Jesteście wielcy! :) -
Jaka ona piękna! :loveu: I jak ma dobrze! :)
-
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście udałam się do schroniska... :cool3: Wiedziałam, że pies jest i wiedziałam gdzie, jakby mi nie wydali podniosłabym raban na cały kalisz - chyba byli tego świadomi... :cool3: -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Reno - pięknie to napisałaś, lepiej nie potrafiłabym tego opisać. To wspaniały pies, mimo całego życia spędzonego w schronisku bardzo kocha ludzi i pragnie kontaktu z nimi... Wspaniały, mądry staruszek. Przez dziesięć lat żył nikogo nie mogąc kochać, więc teraz jego serduszko jest przepełnione miłością i jest gotów pokochać każdego, kto poświęci mu choć troszkę uwagi. Już za nim tęsknie...! -
O 21, ale wszystko już jest ustalone. I tak dzięki za pomoc! Może umówisz się z nowym Państwem Adagira na spacerek? :cool3:
-
To czekamy na zdjęcia! :cool3: A mój Adagirek jedzie właśnie do Zamościa! :loveu:
-
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Bonsai replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Psiak jedzie już z quasimodo. :cool3: