Jump to content
Dogomania

supergoga

Members
  • Posts

    26019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by supergoga

  1. Hubuś w drodze do SPA I na fryzjerskim stole. Widać wyraźnie w jakim kiepskim stanie były oczka, zarośnięte i trudne do kroplenia A to już po powrocie – zbiegło się całe towarzystwo obejrzeć nowa fryzurę. Komentarzy było mnóstwo. Jak to w życiu, jednym się podobało, innym mniej, to odeszli. Cześć. Ale super fryzjer – daj namiary!
  2. Ciocia Iza wróciła niedawno z pracy.Właśnie była u Hubcia, maluch spi smacznie. Fotki niebawem mi wysle i wstawię. Może jeszcze zdąrzę zanim pójde spać - bo jutro wczesnie do pracy jadę. Ale na bank są. Teraz byle do piątku.
  3. Jaguska - wielkie dzieki, Hubus otrzymał 50 zł - :calus:
  4. A jaki był tytuł przelewu. Dzisiaj wieczorem sprawdzę. W piątek nie było. Bardzo bardzo dziekujemy. Iza ma zdjęcia sprzed fryzjera i po - krótko przycięty psiulek. Ma do tego jakiś guzek na karku - sprawiał wrażenie czipa, ale nie reagował na aparaturę do odczytania. Nie wiemy co to jest. Nie pozwala także za bardzo wyczyścić uszu, chyba bolą i konieczne jest porządkowanie zębów, czyszczenie kamienia. Może uda się za jedną narkoza przy kastracji to zrobić, o ile serduszko w porządku. Całą droge w aucie podśpiewywał sobie i gaworzył jak dziecko - Iza zadzwoniła i słyszałam jego zaśpiew. Jak wróci z pracy to pewnie fotki wstawi.
  5. Poznaje całkiem dzielnie. Dzisiaj był u niego z wizyta wet, przemył porządnie oczka. Jutro czeka malucha SPA - cioteczka Iza obiecała fotki po przeobrażeniu Hubusia.
  6. Bardzo Ci współczuję bo wiem co znaczy strata. I gdyby nie moja stara i bardzo cięzko chora sunia - wziełabym na tymczas Hubcia od reki. A może by został???
  7. Nie wiem jak dziękować w imieniu psiula. Zaczynam wierzyć, że mu sie uda...i dom znajdzie... taki maluszek/
  8. Bardzo dziekujemy. Każdy grosz się przyda bo będzie troche potrzeb. Konto dla Hubusia wstawiam w pierwszym poście. To konto Fundacji Animalia, z dopiskiem - Dla Huby. Mam nadzieje, że juz niebawem wstawimy nowe fotki czystego psiaka.
  9. Głodować - raczej nie głodował. W naszym przytulisku Paweł o psy dba. Tyle że przy stale napływających nowych - musoałby notorycznie odrobaczać. Poza tym mieszkał w kojcu z drugim psem i fakt - nie wiemy jak żarłoczny był kolega i ile zjadał Huba - wazne że najgorsze za nim.
  10. Maluszek wcinał. Jest tak uczulony na dźwięk pukania w miseczkę (chyba trochę słyszy) że na pukanie ciotki Izy w miseczke dziarsko do miseczki ruszył machając ogonkiem. Także bardzo fajnie raguje na innych rezydentów psich - chyba jest ich ciekawy ale na razie dajemy spokój. Fryzjer chyba w poniedziałek, bo jutro nie ma jak go zabrać - Iza w pracy i nikogo do wydania psiula. W poniedziałek rano jest umówuiony na kąpiele i podstrzyżenie - głównie w okolicy oczu, będzie łatwiej o nie zadbać. A w piątek za tydzień juz konkretne badanie. Dzisiaj został profilaktycznie odrobaczony - bo chudzinka i nie wiadomo czy nie ma towarzyszy.
  11. Pierwsze wieści mam. Hubuś na razie zdezorientowany, uczy się powoli nowości. Jeszcze jest nieśmiały i widać że zagubiony. Dla niego by się taki domek tymczasowy z dużą ilością czasu przydał. Ale da radę bo to dzielny maluch. Teraz próbuję ogarnąć fryzjera.
  12. Czekamy na wieści od Izy, jak maleńki po nocy. I myślimy teraz nad kąpielą i fryzjerem.
  13. HYba juz w Poznaniu - nie wiem jak dziękować. Własnie parkuje w hpteliku. Ada-Vebby jak wróci to nam pewnie zda relację o psiaku. Kochana - DZIEKUJEMY :calus:
  14. Huba juz zabrany. Dzięki Ada-Vebby - jesteś Nieoceniona i Kochana. Hubuś nawet 10 kg nie waży, jest chudziutki i zdezorientowany. Nie widzi i nie słyszy. Własnie jedzie do hotelu - od jutra zaczniemy go podtuczać, postaramy sie tez jakoś może ostrzyc i rozczesać kołtunki. W piątek za tydzień, jak trochę dojdzie do siebie - o 15.00 konsultacja wet. kastracja, jesli zdrówko pozwoli i badania. Trzymajcie kciuki.
  15. A ja super slepa jestem - troche wyżej jest opis. Ech, starość sie nie udała.
  16. To super wieści. Oby więcej naszych ciciasów zachwycało ludzi. Chociaż, na Wystawie Kotów - w kategorii kot dachowy podopieczny nasz czapur zajął I miejsce, był bezkonkurencyjny (w rywalizacji z kotami które nigdy bezdomne nie były), a mnie szczególnie cieszy że mój Torsten, znaleziony pod moim blokiem, gdzie mi chyba specjalnie łaził i mnie zaczepiał - oraz moja sąsiadkę - aby go zabrać - był III. No i oba mają już domy. Do tego Czapur zajął I miejsce w konkursie kociego agility - nie dał nikomu szansy, tor pokonał po mistrzowsku. Trzymam kciuki za Eneasza. Ale i tak mi potrzebne pare słów o nim.
  17. W Buku, pod Poznaniem. W przytulisku dla psiaków, którym opiekuje sie nasza Fundacja.
  18. Niestety dobrych wieści nieurodzaj. Hubcio nie przyjedzie jutro. Nasza Iza poważnie chora i nie może jechać po psiaka. Mojego TZ-a nie ma w Poznaniu. A nikogo innego nie mamy z transportem. Musi czekać - może do przyszłego tygodnia coś sie rozwiąże. Szkoda, bo wet go juz zapisał na badanie. Nie ma Huba szczęścia.
  19. Daj spokój z tym długiem. Ważne że wszystko spłacone a Paris bezpieczna. Teraz sa kolejne biedy na tapecie. To jak możesz - bazarek na kolejne Kasiowe sierściuchy zt=rób. Bo ja bazarków juz powoli nie ogarniam. I jak z Eneaszem?
  20. Huba już umówiony, doktor będzie na niego czekał. Trzymajcie kciuki aby nie wyskoczyło nic nieprzewidzianego i aby wyniki nie wykazały niczego o czym nie wiemy.
  21. Huba przyjedzie do nas prawdopodobnie w czwartek - nasza niezastąpiona izabelka go przytarga. Ja umawiam wizytę.
  22. Jak tylko uda sie zorganizować przejazd Hubusia do Poznania. Czekam kiedy Paweł da sygnał że jedzie.
  23. Trzymajcie kciuki za jego badania. Aby poza ślepota okazał się zdrowy. Będzie jeszcze śliczny, zrobimy go na cudo.
  24. A jednak - zero zainteresowania na razie.
  25. To dobrze, że ona taki przylepa. Mam nadzieje, że sie nie zasiedzi. Jak tylko będa fotki, wstawimy w ogłoszenia.
×
×
  • Create New...