Paulo
[*]
[*]
[*]
tak mi przykro ....:-(
wyrazy wspólczucia dla Mamy i calej rodziny .
Jestem z Krakowa , może trzeba w czymś pomóc ?
deklaruję 20 zl , może zamiast wplacać przez pocztę , przekażę komuś bezpośrednio ?
tak bardzo domek dla Fuksika by się przydal , a tu nic ....:-(
ani widu , ani slychu......:-(
szukamy , szukamy , Fuksiu , pamiętamy i myślimy o tobie :lol:
caly czas nie mogę pojąć:shake: , jak taki piękny psiak:loveu: może tak dlugo czekać w schronie ?
tyle innych , mniej pięknych piesów znalazlo domy a cudny Pepe wciąż czeka .....
[quote name='Toska'][FONT=Times New Roman][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7748/10061267yn.jpg[/IMG][/FONT]
[FONT=Times New Roman][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8563/10061279fb.jpg[/IMG][/FONT]
malutki , pocieszny , urokliwy .....
czeka na swoją szansę ....
jest jednym z wielu ....
dla kogo zostanie tym jednym , jedynym ?
no to ladnie się to wszystko poukladalo:lol: , żeby tylko Łapeczkowi lapeczki się goily bez komplikacji !!!!:loveu:
Trzymam kciuki , żeby wszystko poszlo po Waszej myśli !!!
jak to , kto pamięta ? WSZYSCY pamietają Essę !!!!
super wiadomości !!!! aż się serce raduje , że psina taka szczęśliwa !!!
pozdrawiam , wyglaskać Essunie proszę !!!
Toska
no skoro urodziny ....:lol: :lol: :lol: to proszę Rexia wyglaskać:loveu: , podrapać w ulubione miejsca:loveu: , wyściskać:loveu: i szepnąć na uszko , że ciocia Toska często o nim mysli i śledzi jego losy :lol: :lol: :lol:
Rexiu -wszystkiego dobrego w twoim psim życiu i zdrówka :new-bday:
uklony dla Ciebie Elu !