To bardzo spokojny i łagodny piesek - bardzo lubi pieszczoty i głaski!
nie szczeka i pięknie chodzi przy nodze na spacerki,
dziś na spotkaniu z flatem,posokowcem i akitą zachowywał się super!
jest bez agresji - uwielbia towarzystwo ludzi, to piesek domowy nie do
pilnowania!