:multi::multi::multi::multi: mamy kasę na paliwo dzięki ofiarności dziewczyn o wielkim
serduszku :loveu:
Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji przewożenia pieska w poniedziałek
Mielce - W-wa a we wtorek W-wa - Poznań - tu czeka na niego wspaniały
DT, Oby zniosł nasz piesek te wszystkie zmiany :roll:
Myślę że będzie dobrze!
Relacje będą na bierząco - obiecuję :lol: