Nam ToSka skradła serca:loveu:
kocha ludzi całym serduszkiem i potrafi to bardzo okazać:multi:
Cezar po wyjezdzie Tośki był smutny i bardzo długo leżał na balkonie wypatrujac ślicznej Toski - chyba to milosć:loveu:
Będziemy czekać z niecierpliwością na nastepne odwiedziny ślicznotki:lol:
Tośka kocha Gosie najbardziej na świecie i zawsze chodzi w krok w krok za nią.Dobrze że trafiła do ciebie i ma tak cudowny domek pełen miłosci :loveu: