Jestes niesamowita! zapraszam na spacerek rano 8 Malta w soboty i w niedzielę Malta strona lasu - jeziorko!
znak rozpoznawczy czarny flat ze starszą panią:loveu::loveu:
Agat się przypomina !!!
jak on teraz się czuje - jak taki człowiek teraz śpi spokojnie po takim potraktowaniu pieska ktory myslał że człowiek go kocha???:shake::shake:
Biedny piesek! brak mi slow:shake:
Agat to chyba mix flata - moze na allegro dodac wzmianke o jego podobieństwie a i jego charakter świadczy o tym, jest przytulaśny kocha dzieci i napewno ciagle macha ogonkiem i napewno nie szczekliwy???
jezeli jest wiecej zdjęć proszę o przysłanie na [email][email protected][/email]
porobie tez ogloszenia i rozeslę wici - bardzo mi zależey by Agat sie nie tułał
i by nie był w kojcu!