Jutro bedą ogłoszenia na 4 łapach i w gratce,/poprosiłam koleżankę
może jeszcze sie uda w kynologii
Oby sie małej poszcześciło! wysłałam też zdjęcia do jednych panstwa!
musimy czekać:shake::shake::shake:
Amonn - wiem że Ci cieżko :shake:
ale widocznie to nie był ten domek i ci ludzie - tyle wkładasz wysiłku więc
byle komu jej nie oddasz byle sie pozbyć - prawda???
Obserwator ciagle jest na allegro a i oglądalność wzrasta!
może ten właściwy domek się odezwie:crazyeye:
trzymam kciuki za powodzenie dla kuleczki - oby ktos sensowny sie odezwał!
malutka ma jednego oberwatora - oby to ten kochajacy i odpowiedni domek sie odezwał:loveu: