Sunia ma się dobrze,ma do towarzystwa malego pieska ciapka,kotka i krolika,
dogadują się i nie wchodzą sobie w drogę, sunia lubi przebywać w ogrodzie i do domku wchodzi kiedy chce, jest ciągle glodna, podaje slicznie łapke i strasznie się przytula i do nowej pani i corki, szybko sie klimatyzuje i razem z ciapkiem biega na dworze :loveu:
Za tydzien wstawie fotki!