Dzis Bera pojechała do swojego domku, bardzo sie cieszyla na widok swojej pańci, ale myslę,że te wakacje z Cezarkiem byly udane;
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/2f8a76d2bb67a1ce.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/15e4353d78f8a8df.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/242/b1b2d21f454398a3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/311/cc8cd7a9ea67e6c1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/242/a9b62d0621361923.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/e667087cd20824bd.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/242/765fe181467c9116.jpg[/IMG][/URL]