Fuksik jest u znajomych Ulki, Ulka ma z nimi kontakt stały,
jak beda zdjęcia to wstawie z nowego domku, Ulka cierpi ale jest szczesliwa
że Fuksik ma jednego pana:loveu:
Pieszczoch z niego niesamowity:lol: jak nastawia sie do miziania to potrafi wykrecać się we wszystkie strony jakby był z gumy:loveu:
To cudowny piesek i kocha ludzi z pieskow to ma wybranych ale przy spotkaniu z nieznajomym pieskiem trzeba go wyciszać i mocno trzymac bo reaguje dość mocno:evil_lol:
Kompas w odwiedzinach u Cezarka:lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/238/214d0fa91c043f36.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/205/44800e22b85c3e72.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/237/ea294db2155c0fce.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/238/9014cfbbdb2d9ca2.jpg[/IMG][/URL]
Zdjęcia Bellivel Bery z pobytu na cempingu w Dębcu Nowym k/Kościna
z dzisiaj , Bera czuje sie super, przybiera na wadze,linieje i się szkoli!
Dla wszystkich cioteczek Bera przesyła buziaczki:loveu: