-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
[quote name='Kasi i Lena']Pamiętam te obroże, nie widziałam ich na żywo ale wydaje się że to to samo. Dla nas niestety rozmiar mniejsza prawdopodobnie byłaby za mała w obwodzie. Tak to jest jak ma się niewymiarowego psa:roll:. Nasz leży i się kurzy, sprzedać szkoda a i nie wypada bo dostany za darmo. Może się z kimś wymienię na coś innego ale sama nie wiem co chce. Coś mi przeszedł obrożoholizm:diabloti:[/QUOTE] u mnie 2cm pasował chyba na Mayloka, a na Aresa przed obcięciem był taki na styk, a że Maylok raczej nie korzysta z błotnych kąpieli to sprzedałam [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=dsc2227c.jpg&res=landing[/IMG]
-
ten wodny furkidz to chyba ta sama firma co ktoś tu kiedyś wstawiał taką błękitną(wzory chyba takie same), drugą ja odkupiłam dla Aresa, ale też rozmiarówka nie pasowała nam zbytnio
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Marta_Ares replied to evel's topic in Foto Blogi
Trzymam kciuki za urabianie Tzta :diabloti: gdzie Ty takie cudo znalazłaś?? piękny jest :loveu: :loveu: bardzo fajne fotki z nad morza :loveu: tylko widzę, że pogodę mieliście taką na dwa razy? jak bylismy w czerwcu to chyba tylko jeden dzień słońce było :roll: -
[quote name='Aleksandra95'][URL]http://www.dogs-collar.de/product_info.php/info/p1_Zugstopp-Hundehalsband.html[/URL] uf, mam szukałam 10 minut hahaha :p[/QUOTE] bardzo dziękuje :loveu: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01589.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01595.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01607.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01603.jpg[/IMG] i kilka nowych tasiemek:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01537.jpg[/IMG]
-
zdjęcia za chwile będą ;) pamięta ktoś adres tej niemieckiej strony gdzie połączenia z tasiemkami można było robić??
-
taa na aukcji z której ja kupowałam tez było napisane ze będą... i sprzedający się zarzekał, że na pewno włoży, w dziwny sposób wyparowały w trakcie przesyłki :diabloti:
-
przecież krolik też w kuwecie sie załatwia, łatwo nauczyć ;)
-
[quote name='a_niusia']ja mam taka jedna obroze od marty 3 cm, tasma turkusowa naszyta na tasme czarna i ta obroza jest bardzo miekka.[/QUOTE] tylko że tam jest cieniutka taśma naszyta na grubszą, ale miękką taśmę ;) był pomarańcz, czas na turkus :diabloti: [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01396.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01403.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01402.jpg[/IMG] i paseczki [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01365.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01363.jpg[/IMG]
-
[quote name='gops']taka sama jak 2,5 jest 3cm bo miałam obie i jak dla mnie obie są w sam raz:)[/QUOTE] nie do końca taka sama. Zależy od obroży jedne 3cm robią z taśm podwójnie zszytych o szerokości 3cm, a inne robią z 2taśm naszytych koło siebie o szerokości 1,5cm- i ta wersja raczej na pewno jest sztywna
-
klipsy odblaskowe do obroży na kleszcze :)
-
Mayka w przerobionym rogzie [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00182.jpg[/IMG] Ares w szelkach ferplasta [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00132.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00127.jpg[/IMG]
-
[B]Ania[/B] te szelki na labku są źle wyregulowane, na łapy za bardzo mu wchodzą ;) [B]Paulaa[/B] zatrzask dopiero w tym tygodniu wprowadzamy 3cm :) są średniej wielkości, mam zdjęcie jutro postaram się wstawić,
-
[url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/helios/copy.jpg[/url] bardzo fajnie wygląda :loveu: :loveu: :loveu:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Marta_Ares replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
trzymamy kciuki!!! czekam na relacje, zjdęcia i filmiki :P -
[quote name='Pestka']Skąd ja znam te urocze zabawy dwóch własnych piesiów:diabloti: Straszne fajne uczucie, kiedy sie dogaduja i osobiscie uwielbiam ogladac jak sie bawia w ogrodzie :loveu:[/QUOTE] hehe ja też bardzo lubie oglądać jak szaleją ze sobą, pomyśleć że jeszcze 2 lata temu Ares próbował młodego zjeść :diabloti: Grami posiwiał chyba na pyszczku? ile on ma??
-
aa to Ty piszesz o tych zielonych pyszczkach myslalam ze o ogonkach :D u nas jedne i drugie budzą furorę, wolę ogonki bo dalej można rzucić
-
Ares będzie aportował różne zabawki miękkie, ale Mayka pływa tylko za ogonkami....:roll:
-
jaka fajna zmokła kura :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: ja to chyba muszę napaść na jakąś hurtownie z pyszczakami z ogonkami bo Mayka zjada nagminnie jeśli za późno jej zabiorę:diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']kurczę szkoda że nie miałam kasy na tą smycz już :evil_lol: fajnie wyglądają te obroże ;)[/QUOTE] dzieki :) fajna jest tylko ciekawe jak długo będzie czysta.... :diabloti:
-
[quote name='Ayia']Kupiłaś te większe szelki?[/QUOTE] tak ;) <10 znaków>
-
ostatnie zakupy... jutro na psach postaram się zrobić zdjęcia ;) szelki ferplast ergonomic [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1702/2f2be36f69b011dc.jpg[/IMG][/URL] Kupiłam 2 smycze RD i jedna została przerobiona na 3 obroże z podszyciem :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/326/43cd8748a941da8a.jpg[/IMG][/URL] i obroża dla Mayki, przerobiona z pejcza [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1674/45d953e4d9cfa338.jpg[/IMG][/URL]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
o kurcze... ale sie dzieciakom nudzi :roll: -
aaa, szkoda :(
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Marta_Ares replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
czekamy cierpliwie na Was :loveu: -
oczywiście :loveu: to widzimy się 11.08 ??:diabloti: