-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
ja pytałam u dystrybutora jakiś czas temu, to nie miał wogóle i były problemy z zamówieniem
-
karlie są u nas równie ciężko dostępne jak JW
-
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01981.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01987.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01942.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01933.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01974.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01950.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01942.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01946.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01934.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01954.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01945.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
biedny, zaniedbany, zarośnięty piesek :diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01990.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01948.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01936.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC01987.jpg[/IMG] -
[quote name='Aleks89']A jo chca z rynki do rynki ,bez przesyłek ,kopyrtów i znaczków i kosztów wysyłki. czaisz dziołcha? A jakbyś jechoła na zlot to ja bym wziął ze cztyry takie gejowskie tyncze.[/QUOTE] phi nie to nie :eviltong: a miałyby pieski w końcu jakieś porządne obroże oj bo trzeba było w sierpniu zlot zrobić :P
-
[quote name='Aleks89']Gdyby Aresowa nie była gupia:diabloti: i jechała na zlot to zamówiłbym jakieś obróżki dla mojej trójcy.Ale ,że nie jedzie i mnie tym wk...... to nie zarobi. Koniec ogłoszenia parafialnego[/QUOTE] zawsze możesz pocztą zamówić :diabloti: ewentualnie kurierem :eviltong:
-
[IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01921.jpg[/IMG] duszki [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01907.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01906.jpg[/IMG] łapki na zielonej tasmie [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01880.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01890.jpg[/IMG]
-
[quote name='a_niusia']nie wiem, ale moze sie polacze. oni mi zrobia szybciej, bo jestem narkomanem obrozowym i rece mi sie trzesa, wiec nie moge pracowac na glodzie:smile:)) [/QUOTE] kolejka obowiązuje wszystkich ;) wyjątki robimy dla psów w potrzebie/ schronisk/ fundacji jeśli bardzo zależy na czasie. [quote name='MaDi']Witajcie Potrzebuje omocy:) (Marta właśnie dzwoniłam w sprawie zamówienia do Twojego TZa) Będziemy zamawiać szelki typu guard sztuk 10, obroże i jakieś smyczki jeśli będzie promocja:) Szelki mają być na średnio duże psy od 12 do 30 kg a obroże półzaciski lub inne z których psy nie wyjmą głowy. Potrzebuję pomocy jakie zestawienia wybrać, mają być kolorowe aby dobrze wychodziły na zdjęciach adopcyjnych itd. Mogę liczyć na Waszą pomoc co do kolorów? [/QUOTE] Hej, Marcin mi wszystko przekazał, wysyłam Pw;) :diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02007.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02009.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02021-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02018.jpg[/IMG]
-
[quote name='rose'] Aresy macie jechać, bo potrzebuję jakieś fajne szeleczki dla niego :eviltong:[/QUOTE] ale my dla szczurów nie robimy szeleczek :diabloti:
-
Dzisiaj dostałam tą piłkę w prezencie od Tzta bo wiedział, że bardzo mi na niej zależy :loveu: kupił ostatnią w jakimś zoologu dość duża, myślałam, że będę musiała się z nią rozstać, bo dla moich za duża, ale psy zachwycone :lol: ciekawa jestem jak z jej wytrzymałością na przeciąganie
-
kolory eko skóry w rzeczywistości są jeszcze bardziej soczyste, co do neoprenu to narazie uczymy się go szyć :diabloti: a że czasu na wszystko brakuje to trochę to potrwa, na próbę mamy 3 kolory: czarny, niebieski (chaber) i ostry pomarańcz, ale z czasem na pewno będzie więcej
-
[B]evel[/B] ja bym chłopaka widziała w zieleni, ewentualnie niebieskim;) nowe kolory eko skóry trawiasta zieleń, ciepła zieleń, żółta cytrynka i łososiowy (on na żywo ma fajniejszy żywszy odcień) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fpdWv-KDsSs/UA2Q5OL23JI/AAAAAAAAAxI/p7AnVq9Jt-s/s640/DSC01786.JPG[/IMG] i nowe podszycie z neoprenu, już wkrótce dostępne w sprzedaży ;) [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01840-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01842-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01845.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agnes']a Wy myslicie ze wszyscy sa jak Wy?:diabloti: sorki powstrzymac sie nie moglam ;) otoz sa tacy co i [B]po pracy chetnie pojda z psem na spacer zeby odpoczac [/B]od tego calego codziennego bajzlu, przykladem jestem ja a juz na pewno odczulam to nie posiadajac psa a nadal pracujac, taki troche inne 'bum'[/QUOTE] otóż to, ja również po szkole czy teraz po pracy od razu wolę wyjść z psem na spacer. Chociaż wiem dobrze, że nie muszę, bo np. ktoś już z nimi był, ale dla mnie to świetny odpoczynek, relaks :loveu: ostatnio był czas, że z psem chodziłam po pracy o 3-4, a czasami nawet o 5 na spacer, a dopiero później spać. [B]Gops[/B] piękny jest ten umięśniony rudzielec :loveu: jednak również uważam, że dobrze zrobiłaś wybierając teraz spokojniejszy miot, na mega adhd przyjdzie czas :cool3:
-
Marta już wróciła z zakupów, z nowym podszyciem i nowymi kolorami eko skóry.... :diabloti: ale o tym jutro:cool3:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00848.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00847.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00840.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00838.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00821.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00869.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00864.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00863.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00857.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00854.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleksandra95']Fajna bluzka:loveu:[/QUOTE] dziękuje :loveu: tylko z rozmiarem nie trafiłam i troche za duża :-( [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00916.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00900.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00897.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00874.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00872.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00953.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00951.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00928.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00927.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00922.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00979.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00977.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00970.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00957.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00954.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
uciekam :diabloti: TOZem mnie straszą :shake: :evil_lol: tak na szybko jeszcze zdjęcia z nad morza:lol: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00995.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00992.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00989.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00986.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00981.jpg[/IMG] -
[quote name='AnIeLa']U Nas pianka wygląda tak I nawet nie nie ma jak złapać aby to jakoś wyglądało :shake:. Bardziej sprawdził się tu AD oczka drobniutkie o nic nie haczą. Szkoda, że nie jest gumowy bo dzisiaj miał przyjemność wytarzać się w głowie ryby razem z moim psem. Ale śmierdziiiiiiiii.[/QUOTE] Wszystkie akcesoria objęte są gwarancją, odeślij obroże do nas zobaczymy co się stało.
-
[quote name='gops']skoro uważacie że to normalne nie napisać jakiej firmy są obroże to luz . to jakby DS kupiło furkidzowe obroże i sprzedawało u siebie nie pisząc że to nie ich ani nie pisząc czyje a większość ludzi by myśaała błędnie że to ich produkcja wtedy dopiero byłby cyrk na dogo :) a ja nadal czekam na furkidza bawełnianego :diabloti:[/QUOTE] Co Ty sie tak DogStyle uczepiłaś?? nie ma innych firm? :diabloti:
-
[quote name='Vectra']Mamy na próbę Martowo-TZtową mięte/zieleń na piance/siateczce :diabloti: Bardzo milusi wyrób !!!! Jak zwykle pochwalę Martę , że czyta w moich myślach ... bo rozmiar na Andzie idealny ;-)[/QUOTE] [quote name='evel']A ja przyszłam znowu pisać pieśń pochwalną na temat DS :P Po jakimś czasie użytkowania obroży jestem bardzo zadowolona, porządny materiał, piękny wyrazisty kolor, duża poprawa, jeśli chodzi o jakość i staranność wykonania w stosunku do tego, jak było kiedyś :smile: Obróżka się kąpała, schła bez problemów, mimo podwójnej taśmy. Super :smile: Szelki też DS :evil_lol: A czy ktoś wie, gdzie znajdę kolię łańcuszkową 3-rzędową na małą szyjkę (~30cm)?[/QUOTE] [quote name='LadyS']I my z naszych szelek jesteśmy zadowoleni - tych na "piance", siodełkowych. Pies kąpał się w nich w morzu, w rzece, jedyne co, to się po prostu zabrudziły- będziemy je prać niedługo, jeszcze nie wiem, jak. Bardzo szybko schły, wszystko się ładnie obkruszało. Rzep z przodu ładnie trzyma, choć to on był moją największą "zmorą". Nic nie pordzewiało itd. [/QUOTE] Bardzo dziękuje za opinie :loveu: :loveu: [quote name='Victoria']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95'][URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01607.jpg[/URL] Justyna [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01607.jpg[/URL] powaliłaś :o[/QUOTE] [quote name='monika15'][URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01607.jpg[/URL] genialne połączenie!:loveu:[/QUOTE] oj tak połączenia zarówno z jelonkami jaki i ta mietą z turkusem świetnie wygląda :loveu: [quote name='omry']Muszę mieć tę drugą tasiemkę! Muuuuszę! :-D[/QUOTE] odpisalam na gg [quote name='gato']Wstawiam dla Marty sówkowe trio, najpierw damy w różu: Obroże są bardzo fajne, wzorek jest bardzo, bardzo ładny! Dziękujemy! Mamy tylko jedno zastrzeżenie odnośnie obróżek 2,5cm - dla mnie są trochę za sztywne (co widać na zdjęciu Vegi, bo obroża nie jest odpowiednio wyregulowana i wisi sobie w powietrzu, a nie dopasowuje się do szyi psa ;-) ). Poza tym - super i na pewno kiedyś skusimy się na coś jeszcze :diabloti: . Zdjęcia oczywiście można ukraść do galerii zadowolonych użytkowników.[/QUOTE] Dziękuje bardzo za uwagi;) teraz mamy 2 wersje do wyboru cieńszą i grubszą