Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [quote name='Kasi i Lena']Pamiętam te obroże, nie widziałam ich na żywo ale wydaje się że to to samo. Dla nas niestety rozmiar mniejsza prawdopodobnie byłaby za mała w obwodzie. Tak to jest jak ma się niewymiarowego psa:roll:. Nasz leży i się kurzy, sprzedać szkoda a i nie wypada bo dostany za darmo. Może się z kimś wymienię na coś innego ale sama nie wiem co chce. Coś mi przeszedł obrożoholizm:diabloti:[/QUOTE] u mnie 2cm pasował chyba na Mayloka, a na Aresa przed obcięciem był taki na styk, a że Maylok raczej nie korzysta z błotnych kąpieli to sprzedałam [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg715/scaled.php?server=715&filename=dsc2227c.jpg&res=landing[/IMG]
  2. ten wodny furkidz to chyba ta sama firma co ktoś tu kiedyś wstawiał taką błękitną(wzory chyba takie same), drugą ja odkupiłam dla Aresa, ale też rozmiarówka nie pasowała nam zbytnio
  3. Trzymam kciuki za urabianie Tzta :diabloti: gdzie Ty takie cudo znalazłaś?? piękny jest :loveu: :loveu: bardzo fajne fotki z nad morza :loveu: tylko widzę, że pogodę mieliście taką na dwa razy? jak bylismy w czerwcu to chyba tylko jeden dzień słońce było :roll:
  4. [quote name='Aleksandra95'][URL]http://www.dogs-collar.de/product_info.php/info/p1_Zugstopp-Hundehalsband.html[/URL] uf, mam szukałam 10 minut hahaha :p[/QUOTE] bardzo dziękuje :loveu: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01589.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01595.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01607.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01603.jpg[/IMG] i kilka nowych tasiemek:diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC01537.jpg[/IMG]
  5. zdjęcia za chwile będą ;) pamięta ktoś adres tej niemieckiej strony gdzie połączenia z tasiemkami można było robić??
  6. taa na aukcji z której ja kupowałam tez było napisane ze będą... i sprzedający się zarzekał, że na pewno włoży, w dziwny sposób wyparowały w trakcie przesyłki :diabloti:
  7. przecież krolik też w kuwecie sie załatwia, łatwo nauczyć ;)
  8. [quote name='a_niusia']ja mam taka jedna obroze od marty 3 cm, tasma turkusowa naszyta na tasme czarna i ta obroza jest bardzo miekka.[/QUOTE] tylko że tam jest cieniutka taśma naszyta na grubszą, ale miękką taśmę ;) był pomarańcz, czas na turkus :diabloti: [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01396.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01403.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01402.jpg[/IMG] i paseczki [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01365.jpg[/IMG] [IMG]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/obroze%20materialowe/DSC01363.jpg[/IMG]
  9. [quote name='gops']taka sama jak 2,5 jest 3cm bo miałam obie i jak dla mnie obie są w sam raz:)[/QUOTE] nie do końca taka sama. Zależy od obroży jedne 3cm robią z taśm podwójnie zszytych o szerokości 3cm, a inne robią z 2taśm naszytych koło siebie o szerokości 1,5cm- i ta wersja raczej na pewno jest sztywna
  10. klipsy odblaskowe do obroży na kleszcze :)
  11. Mayka w przerobionym rogzie [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00182.jpg[/IMG] Ares w szelkach ferplasta [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00132.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje%202012/DSC00127.jpg[/IMG]
  12. [B]Ania[/B] te szelki na labku są źle wyregulowane, na łapy za bardzo mu wchodzą ;) [B]Paulaa[/B] zatrzask dopiero w tym tygodniu wprowadzamy 3cm :) są średniej wielkości, mam zdjęcie jutro postaram się wstawić,
  13. [url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/helios/copy.jpg[/url] bardzo fajnie wygląda :loveu: :loveu: :loveu:
  14. trzymamy kciuki!!! czekam na relacje, zjdęcia i filmiki :P
  15. [quote name='Pestka']Skąd ja znam te urocze zabawy dwóch własnych piesiów:diabloti: Straszne fajne uczucie, kiedy sie dogaduja i osobiscie uwielbiam ogladac jak sie bawia w ogrodzie :loveu:[/QUOTE] hehe ja też bardzo lubie oglądać jak szaleją ze sobą, pomyśleć że jeszcze 2 lata temu Ares próbował młodego zjeść :diabloti: Grami posiwiał chyba na pyszczku? ile on ma??
  16. aa to Ty piszesz o tych zielonych pyszczkach myslalam ze o ogonkach :D u nas jedne i drugie budzą furorę, wolę ogonki bo dalej można rzucić
  17. Ares będzie aportował różne zabawki miękkie, ale Mayka pływa tylko za ogonkami....:roll:
  18. jaka fajna zmokła kura :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: ja to chyba muszę napaść na jakąś hurtownie z pyszczakami z ogonkami bo Mayka zjada nagminnie jeśli za późno jej zabiorę:diabloti:
  19. [quote name='Unbelievable']kurczę szkoda że nie miałam kasy na tą smycz już :evil_lol: fajnie wyglądają te obroże ;)[/QUOTE] dzieki :) fajna jest tylko ciekawe jak długo będzie czysta.... :diabloti:
  20. [quote name='Ayia']Kupiłaś te większe szelki?[/QUOTE] tak ;) <10 znaków>
  21. ostatnie zakupy... jutro na psach postaram się zrobić zdjęcia ;) szelki ferplast ergonomic [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1702/2f2be36f69b011dc.jpg[/IMG][/URL] Kupiłam 2 smycze RD i jedna została przerobiona na 3 obroże z podszyciem :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/326/43cd8748a941da8a.jpg[/IMG][/URL] i obroża dla Mayki, przerobiona z pejcza [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1674/45d953e4d9cfa338.jpg[/IMG][/URL]
  22. o kurcze... ale sie dzieciakom nudzi :roll:
  23. oczywiście :loveu: to widzimy się 11.08 ??:diabloti:
×
×
  • Create New...