-
Posts
6046 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PaulinaT
-
Fundacja Boksery w Potrzebie- śliczna, żółta Bryza w super domu!
PaulinaT replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ten zgryz to ona ma niemożliwy... :lol: -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dokładnie tak :) Ale z ciocią Pauliną nie jest lekko - rozwydrzonym szczeniakom mówimy stanowcze nie ;) -
No niby tak... pod warunkiem że to nie jest nowa wełniana góralska skarpeta mojego TZta :p mała ma spore braki w relacjach z człowiekiem. Właśnie miałyśmy małe spięcie bo obwarczała mnie przy zabawce :o A gdy ją skarciłam próbowała mnie capnąć... cóż, przeliczyła się :roll:
-
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nooo... mała ma charakterek! Obwarczała mnie przy zabawce, ale że kiepsko trafiła i miała pierwszą chyba taką lekcję, trochę walczyła i próbowała ugryźć... Dobrze, że ją dzisiaj przywiozłam - będę mogła poradzić Domkowi co z tym fantem. -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']:roflt:Paulina czemu nie bzykać? bzykanie jest równie przyjemne jak bzyczenie! :roflt:[/QUOTE] wiadomo-że - ale żeby tak latając wokół supergogi... :eviltong: -
Przyjechała majka. kurde, zapomniała ile przy szczeniaku zajęcia, ile to sie rusza! :o najgorsze, że Mrok skonfiskował wszystkie zabawki i w związku z powyższym mała konsumuje właśnie skarpetkę :p Muszę cos wymyślić...
-
Stęszew - błąka się chart - kto pomoże i sprawdzi
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nieźle każda z Pań ma chyba inną wersję - albo przynajmniej inną nomenklaturę ;-) -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Pszczóleczki - proszę tylko latac, [B]bzykać[/B], ale nie żądlić!!!:evil_lol:[/QUOTE] no wiesz... ja mogę BZYCZEĆ ale żeby zaraz bzykać... :roll: -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Majka już u nas. Powoli się ośmiela i robi przegląd chaty :) Kupala już walnęła. No i zdecydowanie wie co sie robi z kolacją - kurze żołądki pochłonęła i sporo nadgryzła ze skrzydła! (dla niewtajemniczonych - u mnie BARF) oj... zdecydowanie wie po co ma ząbki! :loveu: teraz próbuje zrobić desant na posłanie Abisi w którym śpi Abisia (stawiam, że tam spędzi noc) i próbuje podwędzić Mrokowi jego wybebeszonego kraba z Ikei. Słodka pchła! -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Maja chyba jedzie z wizytą do rewala. Może juz z niej nie wróci.[/QUOTE] jedzie jedzie - już jutro! :) a teraz ja jadę tam gdzie maja jest i już ja zabieram do siebie, żeby jutro już tylko siup! do auta i w drogę, czeka więc nas noc pełna wrażeń. -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Serce mi na moment stanęło... Izabelka jesteś wielka! -
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ojjjjj zaciskam! -
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sto lat! :) -
[quote name='vege*'] ze to ostre, samodzielne, z trudnym charakterem psy, [/QUOTE] ja znam właśnie takie... z naciskiem na "trudny" ;-) i bardzo niezależne
-
Stęszew - błąka się chart - kto pomoże i sprawdzi
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Psów nie widziałam, Pani w sklepie powtórzyła to samo są codziennie często rano odchodzą w boczną uliczkę. najpierw był mały czarny podpalany bardzo chudy (to pewnie ten nasz "chart") i drugi duży beżowy. Początkowo się bały teraz chodzą za klientami i dostają parówki i konserwy - to dobrze, da się je złapać... jak w końcu ktoś je zobaczy. -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A tu zima już sie zaczyna... tak bardzo żal tych psiaków :( -
No to witamy :) 4+4... też tak kiedyś miałam - sporo wyzwań i sporo radości :)
-
Dzięki kochana :) Wczoraj znów spotkała się z czipsami i niestety znów odstawiła panikę. A jutro ją najprawdopodobniej przywiozę do nas, żebynie tracić w sobotę od rana czasu... ciekawe jak to przetrwa. Ale wierzę, że ciocia Abisia się nią zajmie :) fur - zaglądnęłam do Ciebie, ile ty masz teraz zwierzów??? :o I czy dobrze rozumiem, że wróciłaś in da Poland???
-
Z nogą lepiej - myślę, że od przyszłego tygodnia wracamy do pracy z koniem :) Nie mogę się doczekać zwłaszcza, że dochrapałyśmy sie nowego przepięknego czapraka... :) Do spacerów już wróciłam normalnie i psiaki spacerują po lasach jak zawsze. Kochani są strasznie... to naprawdę komfort mieć takie grzeczne czipsy. A w sobotę wieziemy małą Majkę do nowego domku do Rewala nad morzem... bardzo się boję czy dokonałam dobrego wyboru, straszna to odpowiedzialność wydać psa. Ludzie bywają tacy... ech.
-
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tyle psich nieszczęść - Carbon jak to zrobić by ktoś zauważył właśnie ciebie? -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ojej, czyli druga też odeszła...? :( Maja jedzie w sobotę od rana. -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
PaulinaT replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzwoniła do mnie młoda dziewczyna z zapytaniem o Majkę, po chwili rozmowy poradzuiłam jej chłopaków i wysłałam adres www fundacji. Może się któryś spodoba...?