Jump to content
Dogomania

PaulinaT

Members
  • Posts

    6046
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PaulinaT

  1. ten zgryz to ona ma niemożliwy... :lol:
  2. dokładnie tak :) Ale z ciocią Pauliną nie jest lekko - rozwydrzonym szczeniakom mówimy stanowcze nie ;)
  3. No niby tak... pod warunkiem że to nie jest nowa wełniana góralska skarpeta mojego TZta :p mała ma spore braki w relacjach z człowiekiem. Właśnie miałyśmy małe spięcie bo obwarczała mnie przy zabawce :o A gdy ją skarciłam próbowała mnie capnąć... cóż, przeliczyła się :roll:
  4. Nooo... mała ma charakterek! Obwarczała mnie przy zabawce, ale że kiepsko trafiła i miała pierwszą chyba taką lekcję, trochę walczyła i próbowała ugryźć... Dobrze, że ją dzisiaj przywiozłam - będę mogła poradzić Domkowi co z tym fantem.
  5. [quote name='Ajula']:roflt:Paulina czemu nie bzykać? bzykanie jest równie przyjemne jak bzyczenie! :roflt:[/QUOTE] wiadomo-że - ale żeby tak latając wokół supergogi... :eviltong:
  6. Przyjechała majka. kurde, zapomniała ile przy szczeniaku zajęcia, ile to sie rusza! :o najgorsze, że Mrok skonfiskował wszystkie zabawki i w związku z powyższym mała konsumuje właśnie skarpetkę :p Muszę cos wymyślić...
  7. nieźle każda z Pań ma chyba inną wersję - albo przynajmniej inną nomenklaturę ;-)
  8. [quote name='supergoga']Pszczóleczki - proszę tylko latac, [B]bzykać[/B], ale nie żądlić!!!:evil_lol:[/QUOTE] no wiesz... ja mogę BZYCZEĆ ale żeby zaraz bzykać... :roll:
  9. Majka już u nas. Powoli się ośmiela i robi przegląd chaty :) Kupala już walnęła. No i zdecydowanie wie co sie robi z kolacją - kurze żołądki pochłonęła i sporo nadgryzła ze skrzydła! (dla niewtajemniczonych - u mnie BARF) oj... zdecydowanie wie po co ma ząbki! :loveu: teraz próbuje zrobić desant na posłanie Abisi w którym śpi Abisia (stawiam, że tam spędzi noc) i próbuje podwędzić Mrokowi jego wybebeszonego kraba z Ikei. Słodka pchła!
  10. [quote name='supergoga']Maja chyba jedzie z wizytą do rewala. Może juz z niej nie wróci.[/QUOTE] jedzie jedzie - już jutro! :) a teraz ja jadę tam gdzie maja jest i już ja zabieram do siebie, żeby jutro już tylko siup! do auta i w drogę, czeka więc nas noc pełna wrażeń.
  11. Serce mi na moment stanęło... Izabelka jesteś wielka!
  12. [quote name='vege*'] ze to ostre, samodzielne, z trudnym charakterem psy, [/QUOTE] ja znam właśnie takie... z naciskiem na "trudny" ;-) i bardzo niezależne
  13. Psów nie widziałam, Pani w sklepie powtórzyła to samo są codziennie często rano odchodzą w boczną uliczkę. najpierw był mały czarny podpalany bardzo chudy (to pewnie ten nasz "chart") i drugi duży beżowy. Początkowo się bały teraz chodzą za klientami i dostają parówki i konserwy - to dobrze, da się je złapać... jak w końcu ktoś je zobaczy.
  14. Nareszcie Mundek widzi niebo nie zza krat i czuje trawę pod nogami...wreszcie coś w jego życiu ruszyło, bardzo się cieszę. Nóżki jeszcze ugięte, nogi tylne zostawione w sąsiedniej wsi (piękne określenie! :lol: ) ale to dopiero pierwsze kroki. kurcze, super po prostu!
  15. A tu zima już sie zaczyna... tak bardzo żal tych psiaków :(
  16. No to witamy :) 4+4... też tak kiedyś miałam - sporo wyzwań i sporo radości :)
  17. Dzięki kochana :) Wczoraj znów spotkała się z czipsami i niestety znów odstawiła panikę. A jutro ją najprawdopodobniej przywiozę do nas, żebynie tracić w sobotę od rana czasu... ciekawe jak to przetrwa. Ale wierzę, że ciocia Abisia się nią zajmie :) fur - zaglądnęłam do Ciebie, ile ty masz teraz zwierzów??? :o I czy dobrze rozumiem, że wróciłaś in da Poland???
  18. Jest przepiękny....!!!! [quote name='furciaczek']Nie chcialo mi sie zmniejszac...:oops:[/QUOTE] leniuch? :cool3:
  19. Z nogą lepiej - myślę, że od przyszłego tygodnia wracamy do pracy z koniem :) Nie mogę się doczekać zwłaszcza, że dochrapałyśmy sie nowego przepięknego czapraka... :) Do spacerów już wróciłam normalnie i psiaki spacerują po lasach jak zawsze. Kochani są strasznie... to naprawdę komfort mieć takie grzeczne czipsy. A w sobotę wieziemy małą Majkę do nowego domku do Rewala nad morzem... bardzo się boję czy dokonałam dobrego wyboru, straszna to odpowiedzialność wydać psa. Ludzie bywają tacy... ech.
  20. Tyle psich nieszczęść - Carbon jak to zrobić by ktoś zauważył właśnie ciebie?
  21. Ojej, czyli druga też odeszła...? :( Maja jedzie w sobotę od rana.
  22. Wczoraj dzwoniła do mnie młoda dziewczyna z zapytaniem o Majkę, po chwili rozmowy poradzuiłam jej chłopaków i wysłałam adres www fundacji. Może się któryś spodoba...?
  23. Czyli to sunia :) Ucho może takie byc w wyniku choroby jakiejś którą przeszła (świeżb, zapalenie) lub urazu ze szczenięctwa. Jak teraz nie przekrzywia głowy lub nie trzepie to raczej stara sprawa. 540pln/m-c za psa. Nic tylko zakładac hotel.
×
×
  • Create New...