Za "kupno" :crazyeye: a co to, sklep czy bazar? :shake:
Biedaczka - ale ona nie jest stara tak na moje oko, ma biały pyszczek i tyle... trzymam kciuki :thumbs:
[quote name='Imbir1']Bodziulka podpisy w sprawie min. zaostrzenia przepisów dotyczących maltretowania zwierząt, jest to dalszy ciąg sprawy Ozzyego[/quote]
tydzień mnie w cywilizacji nie było, więc nie bardzo jestem na czasie ;)
podajcie mi więcej info, moze być na prv lub a ja spróbuję sobie jakiś dogodny transport zorganizować i zobaczę, czy to w ogóle mi wypali ;)
Podpisy? W jakiej sprawie? :cool3:
Tak się właśnie zastanawiam, bo są roboty na torach wawa-łódź i podróż podobno trwa koło 3h (tak jak do Krakowa ;)) i to mnie przeraża (właśnie wróciłam znad morza, i pkp mocno mnie wpieniło :angryy:) ;)
Lalek, ale masz zaczepista sexi bluzę :cool3: z Tobą to można wszędzie iść i się nie bać :evil_lol: Teki - zazdrośnik - chyba chce Ci pokazać, że też chce mieć bluzę jak Lalek ;)
koffany Imbiruś :loveu:
a możecie mi podesłać więcej info o tej łódzkiej wystawie? w jakich godzinach są boksie itp? bo teraz te pociągi wawa-łódź to jakoś kosmicznie długo jeżdżą :shake:
u mnie w bloku była bokserka, która pasjami wyciągała pralkę z łazienki do pokoju (przez 6-7 metrowy przedpokój :cool3:), kiedyś dobrała sie do kuchenki, ale niedobrzy właściciele przerwali jej zabawę :mad:
[quote name='Imbir1']Bodziulka, Tysio nie ma rodowodu, jest taki piękny sam z siebie:lol:[/quote]
:oops: no popatrz, a cały czas myślałam, że ma :evil_lol: a to mnie Tysiko wykiwało :mad: co nie oznacza, że na wystawę nie mogę pojechać ;)
i obydwaj mają białe skarpetki na wystawionych łapkach :lol: :loveu:
jeśli chodzi o wystawę, to jakieś takie dokładniejsze godziny i adres bym chciała ;)