Ona nie jest stara - boksery w schroniskach bardzo marnieją, siwieją, choć są młode (a ona ma biały pysio, ja tam siwizny nie widzę ;)). Jest potrzebna jest opieka i miłość i odrazu będzie miała więcej energii ;)
Buniu, ode mnie też już poszedł przelew, zdrowiej nam :thumbs: