Jump to content
Dogomania

Irviers

Members
  • Posts

    1232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irviers

  1. Gratulacje !! Cos mało dogomaniaków wybrało się do Senec.. wszyscy pewnie do Nitry wybyli. Błyskotko- mogę prosic o stawkę sznaucerów mini pieprz i sól i czarnych? :)
  2. Ja psy prałam w płynach: z AA (Oceanic Intymna Sensitive), Zuccari Intime Care, Lactacyd. Psy kąpie w tym czego sama w danej chwili używam :oops::lol: Mam suczkę, która namiętnie lubi tarzać się w odchodach... zwlaszcza teraz gdy przeprowadzilismy się na wies... 2-3 razy w tyg to standard :mad::mad::mad: Za to nasza najmłodsza suczka zamiast tarzac się, zjada ... dzisiaj najadła się krowich kup a nastepnie wszystko (gdzie jej sie tyle tego zmiescilo?? :crazyeye:) zwymiotowała w domu :eek2::flaming:koszmar:shake: [B][U][URL="http://zakupy.wp.pl/Oceanic-AA-Intymna-Sensitive-Plyn-do-higieny-intymnej-z-dozownikiem-300ml-00732-18620-180842.html"] [/URL][/U][/B]
  3. :loveu::loveu: Weszka, czy Wy przypadkiem nie chodzicie na spacery do parku AWF??? :):crazyeye:
  4. A ja mam radę dla wszystkich włascicieli psów ktore lubią sie tarzać w różnych śmierdzących rzeczach- najlepszym środkiem do pozbycia się smrodu z sierści jest płyn do higieny intymnej :)
  5. U nas się sprawdziła żarówka do terrariów zawieszona nad kojcem. A w kojcu termofor.
  6. No własnie- jak zarezerwować ten parking i jakiej wysokosci to jest oplata? (bo rozumiem że osobowe samochody tez muszą wczesniej wykupic?)
  7. Macia oczywiście czekamy na relację! Powodzenia!
  8. Gayka- mojemu najmlodszemu szkrabowi też juz przeszedł ten pierwszy apetyt na wszystko co jest w misce. Troche sie muszę nagimnastykować przy misce ale juz mam doświadczenie przy moich starszych dwóch niejadkach:lol::evil_lol: U mnie działa domieszywanie różnych "niespodzianek".. ale w minimalnych ilosciach. Najczesciej jest to poprostu puszka, twarożek, czasami polewam zupą (wystarczy 1-2 łyzki), dzisiaj znalazły np w misce uszko z miesem :lol: Wazne jest zeby urozmaicać te dodatki- wtedy (przynajmniej u nas) wszystkie 3 z niecierpliwością czekają na jedzenie.
  9. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f446/magdalena-kozlowska-107751/[/url]
  10. Irviers

    chorwacja

    Zeby wjechac na Chorwację potrzebny jest paszport + świadectwo od powiatowego weta. Natomiast żeby wyjechac z Chorwacji teoretycznie potrzebne są przeciwciała (zeby mozna bylo z powrotem do UE wrócic)... ale w praktyce nam nie sprawdzali w żadną stronę żadnych dokumentów- nawet ludzkich paszportów :lol:
  11. Podglądam Was od jakiegoś czasu ale siedzę cicho :evil_lol: Weszka - GRATULACJE!! :) Mała jest przerozkoszna :loveu::loveu::loveu::loveu: Moja najmlodsza Figa tez strzela takie spojrzenia [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7414.jpg[/URL] niby mądre, ale nie daj się zwieść pozorom haha :lol::lol:
  12. Jestem fanką Baublisa :loveu::loveu: Jest rozkoszny!!! :loveu:
  13. Gia: [B][U]RUMUNIA[/U][/B] [B]Młodzieżowy:[/B] 3x CACJ (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 2 sędziów; organizowana jest raz w roku wystawa Romanian Open, gdzie uzyskanie CACJ jest równoznaczne z uzyskaniem tytułu Młodzieżowego Championa. [B]Champion:[/B] 3x CAC w tym: - 2x CAC na wystawie międzynarodowej lub klubowej - 1 CAC na wystawie międzynarodowej, krajowej lub klubowej �od 3 różnych sędziów, odstęp pomiędzy pierwszym, a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 7 miesięcy; jeśli pies ma jakikolwiek championat wystarczy uzyskanie CACIB-a. Organizowana jest raz w roku wystawa Romanian Open, gdzie uzyskanie CACIB-a jest równoznaczne z uzyskaniem tytułu championa. [B]CAMPION ROMÂNIA CUM LAUDAE:[/B] 3 zwycięstwa w klasie championów. [URL="http://www.e-sznaucery.pl/a/championaty.php"]E-sznaucery.pl - Zasady przyznawania championatów[/URL] tutaj są zasady championatów wiekszosci krajów.
  14. [B]Frytela[/B] ja mam złotą klatkę z kankana rozmiar pluto ([B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#000099] 92 x 58 x 66cm [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]). Jestem z niej bardzo zadowolona :) Chociaz jest za ciężka na wystawy to w domu sprawdza się świetnie. Odchowywałam w niej miot :evil_lol: złożony z jednego szczeniaczka, nie znać śladu użytkowania, złoty kolor nie ściera się. Polecam! [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2113/klatka.jpg[/IMG]
  15. [quote name='kaska']a czy mozna wykonac usg w 7 tygodniu ciazy?[/quote] Jak najbardziej można!
  16. Ja dzisiaj rano dostałam potwierdzenie :)
  17. Tak, tak o Fidze już zdecydowanie nie można powiedzieć że jest kluchą ;) Obecnie przechodzi okropny czas szczypiora... a za tydzien wystawa :lol: pojedziemy w ramach treningu bo o wygranej mozemy zapomniec:evil_lol::evil_lol: Asiaczku nigdzie nie wyjeżdzamy tylko narazie nie będziemy się rozmnażac :lol::evil_lol: Nastepna w kolejce do rodzenia jest Figa- wiec siłą rzeczy muszę się z porodówką pożegnac :)
  18. Dawno nas to nie było a tu tyle nowych (i PIĘKNYCH!!! :loveu: ) klusek! Wszystkim bardzo gratulujemy!!! Oczekującym życzę szybkich i bezproblemowych porodów i oczywiscie samych championów w miotach :) My się żegnamy z tym wątkiem na jakies 3 lata :lol: Na pożegnanie kilka fotek naszej juz 3miesiecznej Figi!! [IMG]http://www.irviers.yoyo.pl/nowosci/figa12weeks.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9012/dsc2505.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7007/dsc2507.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1271/dsc2548.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5820/dsc2531.jpg[/IMG]
  19. maga18 ten przepis już nie obowiązuje :) Teraz caciby mogą być z dowolnych krajów :)
  20. Jagoodka GRATULACJE!!!! :multi::multi: A czy nikomu nie wpadly w obiektyw sznaucery??
  21. Mysle że wysyłają zgodnie z planem pierwszy numer psa. Teraz to kwartalnik wiec pewnie bedzie wychodzil marzec-czerwiec-wrzesien-grudzien. Stron ma 74.
  22. Ja dzisiaj znalazłam w skrzynce 1 nr PSA :) Nie ma w nim nic o Kielcach.
  23. Efra z dnia na dzien coraz piekniejsze te Twoje szkraby!!! Tez mysle ze 5 minut to bardzo długo :) Moja w tym wieku nawet 5 sekund nie mogla spokojnie usiedziec w miseczce podczas ważenia :evil_lol: A jeszcze mam pytanie- moja suczka bardzo szybko przestała brudzić po porodzie (juz kilkanascie dni pozniej w kojcu bylo czyściutko). Ale do te pory (a minęło już 8 tygodni) po sikaniu zwisają jej nitki śluzu (wygląda to jak czop śluzowy). Czy to jest normalne?
  24. Kasia a z Wami to mam nadzieję, ze trochę wcześniej się spotkamy :) Efrowe mają dopiero 2 tygodnie więc jeszcze dluuuugo nie będą wychodzic :) No to Gabi daj tylko znać kiedy już będziecie gotowi :multi:
  25. Gabi :loveu::loveu::loveu: Jak tylko ARCTIC SUN będzie już po wszystkich szczepieniach to koniecznie musimy zorganizować wspólny integracyjny spacerek :loveu:
×
×
  • Create New...