-
Posts
1232 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Irviers
-
rzeczywiscie r.cac na nic się nie zamienia. Kilka miesięcy temu pisalam do nich maila wlasnie z takim pytaniem i wychodzi na to ze to taka "nagroda pocieszenia" tylko.
-
Gratulacje dla wszystkich :) Czy ktoś ma fotki z niedzieli z BIS Junior?? :)
-
duzebzium- pytalam sie goldeniarzy na wystawie w krakowie o taki namiot- kupili gdzies taki w Czechach za ok 800 zł- niestety wiecej szczegółów nie znam.
-
Magda gratulacje!! Całkiem liczny miocik (bo to yorki, tak?) :) Sandra a co u Was słychać?
-
Dziwny ten podzial. Bo sznaucerki to krótko czy długowłose??:razz:
-
yuli a skąd wiesz że jesteś sama? Są juz gdzieś stawki?
-
I my ponownie dołączamy do oczekujących- poki co - dopiero na pierwsze usg :) Mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się pomyślnie :) Kiwi pokryta bardzo pozno bo w 15 i 16 dniu cieczki (z powodu naszych wakacji). Było to już 8 i 9 dzień kiedy akceptowała samca :evil_lol::evil_lol: wiec trudno powiedzieć czy w ogole coś z tego wyjdzie ale oczywiście jesteśmy dobrej myśli. Dzisiaj dopiero 14 dzien- Kiwi prawie nic nie je, całymi dniami leży i nie ma ochoty na zabawę. Ale może to z upału?;)
-
Nasza Kiwi 1/4, CWC i r. CACIB :) Graulujemy pozostałym!! czyżby wszyscy na finałach zostali?? :)
-
My też wróciliśmy z sukcesami. Nasza suczka Zontana Kiwi Northumberland, 2 CAC SLO - rozpoczęty Championat Słowenii, CAC HR- rozpoczety Championat Chorwacji i 3 res. CACIB- wszystkie na prawach CACIBA więc rozpoczęty i prawie zakończony Interchampionat :) :multi: Suczka Aisy- która była z nami- Eternal Gambler Flicka Qilin- 2x CAC Junior Slo i 2x BOB Junior- rozpoczety Mlodzieżowy Championat Słowenii, Cruft Nomination a na dokładkę III BIS JUNIOR z bardzo dużej, liczącej ok 50 psów, stawki :multi::multi::multi: Wakacje mieliśmy bardzo udane, pogoda dopisała :) Gratulujemy pozostałym :)
-
Dzieki! W takim razie do zobaczenia na miejscu :)
-
Świetna wiadomość! :) My już jutro wyjeżdżamy- zatrzymujemy się na nocleg nad balatonem :) Nie mogę się doczekać weekendu! Mam pytanie- oprocz paszportu dla psa , zabieracie tez urzedowe swiadectwo weterynaryjne? Czy sam paszport wystarczy?
-
Agata- niestety nie jest uchylony ten zakaz: 2008.06.05 W nawiązaniu do komunikatu MSZ z dnia 28 maja 2008 r. Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że Ambasada Chorwacji w Warszawie przekazała w dniu dzisiejszym notę informującą, że rozporządzenie o warunkach wwozu produktów pochodzenia zwierzęcego w ramach bagażu osobistego podróżnych na teren Chorwacji ([I]Narodne novine[/I] 35/2008) nie będzie dotyczyło obywateli państw Unii Europejskiej (w tym Polski).[B] Nie znana jest jeszcze jednak konkretna data, kiedy ta nowelizacja wejdzie w życie.[/B] Po uzyskaniu przez MSZ oficjalnej informacji w tej sprawie, zostanie ona niezwłocznie umieszczona na stronie internetowej MSZ Niniejszy komunikat ma charakter informacyjny i nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń. [CENTER]Piotr Paszkowski Rzecznik Prasowy MSZ[/CENTER]
-
[quote name='TomekK']Plan sedziowania powinien byc dostepny ok. 10-11.06 ze wzgledu na to, ze termin zgloszen bedzie jeszcze przedluzony o tydzien ale tylko dla zgloszen poprzez formularz zgloszeniowy. Rownoczesnie w okolicach nastepnego weekendu (14-15.06) powinna sie odbyc wysylka potwierdzen do wystawcow. /tomek [/quote] .........................
-
chore te przepisy... ja swoje psy mam na barfie ale na wyjazd myslalam zeby je przestawic na karmę- w tej sytuacji nie wiem co mam robic. Dobrze ze chociaz jest ta wystawa to będzie mozna kupić tam karmę. Ja poprostu zrobię tak, że wiekszosc karmy wloze do walizki z naszymi rzeczami, a taki mały prowizoryczny mały woreczek dam na widok :evil_lol::evil_lol: skonfiskują i wszyscy będą zadowoleni :evil_lol: BO chyba rzeczy przeszukiwac nam nie będą!! :-o
-
Nie, to chodzi nawet o takie niewielkie ilośći- wlaściwie to chyba głównie o to. W zasadzie nie można wwieźć do Chorwacji niczego co zawiera mieso lub mleko. Trudno powiedziec czy na granicy rzeczywiscie sprawdzają wszystko dokladnie bo przepis wszedl w zycie 4 dni temu. Czytałam jednak że juz niektorzy "przemycali" zywnosc bez wiekszych problemów. Ja się jedynie martwie o karmę- bo jedziemy z 3 psami na 10 dni wiec sporo tego trzeba wziac wiec są duze szanse że nie uda nam sie ukryc wiekszej ilosci karmy.. hmm jakies chore przepisy.
-
ja nie mam pojecia o co chodzi... Juz widze jak będe po chorwacji jezdzila w poszukiwaniu odpowiedniego jedzenia dla naszych psow :roll:
-
Ktos byl oceniany przez tego sędziego? co lubi? Jak sędziuje? Bede wdzieczna za wszystkie opinie :smile:
-
a sedziuje bardzo dokladnie? czy "na odległość"? ;)
-
Ktos byl oceniany przez tego sędziego? co lubi? Jak sędziuje? Bede wdzieczna za wszystkie opinie :)
-
2008.05.28 Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że 1 czerwca 2008 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministerstwa Rolnictwa, Rybołówstwa i Rozwoju Wiejskiego Republiki Chorwacji o warunkach wwozu produktów pochodzenia zwierzęcego w ramach bagażu osobistego podróżnych (Narodne novine 35/2008). Rozporządzenie realizuje zalecenia Komisji Europejskiej Nr 745/2004 z 16 kwietnia 2004 r., w których określone zostały warunki wwozu produktów pochodzenia zwierzęcego przeznaczonych do osobistej konsumpcji. Celem nowej regulacji jest zapobieganie szerzeniu się chorób zakaźnych u zwierząt w Chorwacji. Towary pochodzenia zwierzęcego podane w załączniku Nr V do rozporządzenia podlegają kontroli weterynaryjnej (fitosanitarnej) w miejscu ich wwozu do Chorwacji. W celu legalnego wwozu do Chorwacji w/w produktów wwożący winien posiadać przewidziane prawem dokumenty weterynaryjne (fitosanitarne). Rozporządzenie ma zastosowanie także do przesyłek w/w produktów dla osób fizycznych. Do towarów podlegających kontroli granicznej zaliczone są m.in.: * produkty mięsne, praktycznie w każdej postaci i podroby * wszystkie produkty mleczne * tłuszcz wieprzowy (smalec) i tłuszcz drobiowy * oleje pochodzenia zwierzęcego * wędliny * makarony w każdej postaci * warzywa przetworzone lub zakonserwowane inaczej niż za pomocą octu lub kwasu octowego * sosy, przyprawy, mąka i grysik * zupy i buliony zawierające mięso lub mleko * [B]produkty używane do karmienia zwierząt[/B] * lody i inne wyroby mrożone, zawierające mleko i kakao Jedynymi produktami zwolnionymi z kontroli są mleko w proszku i pokarm dla niemowląt - pod warunkiem, że wymienione produkty nie wymagają przechowywania w lodówce przed spożyciem, a opakowania są nieuszkodzone i posiadają znak zastrzeżony producenta. Osobom, które nie dopełnią podanych warunków, wyżej wymienione produkty zostaną odebrane i zutylizowane na ich koszt, a dane osobowe podróżnych naruszających wspomniane przepisy będą przekazane do odpowiednich urzędów Unii Europejskiej. Niniejszy komunikat ma charakter informacyjny i nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń. Piotr Paszkowski Rzecznik Prasowy MSZ
-
Dzięki za odpowiedź! Nawet nie wiem czy suka za ktorą bylismy ma juz ch czy nie. A gdy np ona na tej wystawie wlasnie zdobyla tytul Championa to res. cac zmienia sie na cac?
-
jest na stronie plan sedziowania i stawki ilosciowe z podzialem na płeć :)
-
ja tez dostałam nareszcie z Umagu :) Martwi mnie tylko to ze pani ze Słowenii nie moze sie doszukac pieniedzy na koncie za 2 psy/2x cacib- mimo tego ze wyslalam jej potwierdzenia- a same pieniadze juz ponad miesiac temu. hmm Umag na szczescie przyszedl z adnotacją ze zaplacone :)
-
a co z res. cac z wegier? cos to daje? mozna zamienic res cace na caca?
-
Dostaliscie juz wszystkie potwierdzenia? do nas jakies 2 tygodnie temu przyszlo ze Słowenii ale z Chorwacji nie mamy nadal.