Jump to content
Dogomania

gdgt

Members
  • Posts

    2459
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gdgt

  1. Proszę Państwa, oto Kajtek - trochę urósł od kiedy ostatni raz go Wam pokazywałam... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1119.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1120.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1121.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1124.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1122.jpg[/IMG]
  2. Finek podobno zaadoptował szczeniaczka i się nim opiekuje. A innego współlokatora goni i straszy...
  3. Jutro pierwszy spacer - będą i zdjęcia z pleneru, bo w domu jakoś mi nie wychodzą ładne...
  4. [quote name='*Gajowa*']Kinguś ma szansę wystapić w piątek w TV ale trzeba go zawieźć na Woronicza rano o godz. 5.40 .[/quote] ale dlaczego tak rano? :crazyeye:
  5. A z dobrych wiadomości - nowe zdjęcia z domu Salmonka, vel Sajmonka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4561772#post4561772[/URL]
  6. Wczoraj dostałam nowe zdjęcia z domku Sajmonka!!!! [IMG]http://upload.miau.pl/3/1048.jpg[/IMG] Widać, ze urósł, ale tylko troszkę ;) [IMG]http://upload.miau.pl/3/1049.jpg[/IMG] Zadarty nosek pozostał na swoim miejscu :lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1050.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1052.jpg[/IMG]
  7. przyznam wam sie szczerze, że nie tresuję Kajtka. Za to przy wychodzeniu daję mu przysmak: suszony ryjek świni albo kurzą łapkę, i jest spokój. Kajtkowi sie strasznie nudzi, bo do tej pory nie mógł wychodzić na dwór (jutro pierwszy spacer!). Już się nie możemy tego pierwszego spaceru doczekać!
  8. To ja jeszcze dodam, że trzeba kupić karmę dla Fina. Fin przebywa w hoteliku na koszt mój, Ronji i Beam, ale proszę o pomoc w kupieniu karmy. Chodzi o Trovet ASD - opakowanie 10 kg starcza mu na 3 tygodnie [URL]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_201_202_204_262&products_id=2329[/URL]
  9. Proponuję po pierwsze preparaty na kleszcze, po drugie preparaty witaminowe.
  10. Pat.rycja uprawia monolog. Misiek do góry!
  11. [quote name='Abis']Dziewczyny na owczarku jest dziewczyna która zainteresowała się sunią tą ze zdjęcia ale trzeba by było załatwić transport do Krakowa.Można sunię uratować tylko potrzebny transport,proszę pomóżcie[/quote] podnoszę! tak łatwo można pomóc!
  12. no to gratulacje! Liluś nareszcie na swoim, rozumiem, że zostanie Lila?
  13. o rany! zaciskam kciukasy!
  14. Kajtek już został zaszczepiony, więc za tydzień będzie mógł hasać po dworze. Bardzo mu tego brakuje! Poza tym teraz będzie na diecie. Przez 4 tygodnie mam testować, czy nie jest uczulony na nabiał. Jednak uważam, że jest już do wydania. Jeśli znajdzie się ktoś odpowiedzialny, dla którego wizyta u psiego dermatologa oraz podawanie codziennie tabletek nie jest problemem, to chętnie Kajtka wyadoptuję. Wkrótce porobimy mu nowe zdjęcia!
  15. Pytałam już dwóch domków tymczasowych, ale żaden nie chce się zdecydować :-(
  16. Igusia, przestaję czytac twoje posty!
  17. Słuchajcie, czy on moze być sznaucerowatym? Adrian Moczydlowski 3. marca zaginął czarny pies mieszaniec, przypominający sznaucera. Ma ok. 17 lat, prawie nie słyszy, ma problemy ze wzrokiem i z powodu reumatyzmu może lekko utykać. Dzielnica: Stare Włochy [SIZE=1] data publikacji: 05-03-2007 kontakt: 0 693 493 731
  18. teraz zadzwonilam drugi raz już do samego schroniska, i nie za bardzo wiedzą bo nie kojarzą rasy. Jakby ktoś jechał, to plizz niech sprawdzi briarda. Ja tam nie pojadę, bo wyniosę ze sobą wszystkie bidy!
  19. to jak Ci podrzucić?
  20. [quote name='Neris']cytat z wypowiedzi użytkownika Schronisko_Krzyczki: "Chetnych do adopcji dorosłych psów równie serdecznie zapraszam, każde para oczu prosi o nic wiecej jak tylko o serce. podaje nr telefonu do schroniska 0-22-794-42-51 513-023-305 lub prywatny moj czyli Dyrektora 504-49-49-83"[/quote] nie znoszę jak ktoś rzuca sluchawką :angryy:
  21. Finuś do góry! Mam piękne plakaty A4, wydrukowane przez Beam6 na kolorowym papierze fotograficznym. Komu, komu?
  22. A czy grzybek powoduje łysienie? Bo kajtek nie łysieje, tylko się drapie. Mały zaszepiony po raz pierwszy juz dawno, jutro stanę na głowie żeby wpierw go zaszczepić, a potem leczyć skórę. Inaczej utoniemy, zaśmierdniemy, ewentualnie sami dostaniemy jakiejś choroby. A Kajtek już rwie sie do wychodzenia, załatwia się przede wszystkim an balkonie, tam zresztą spędza ostatnio całe dnie wyglądając i obszczekując... A moglibyśmy juz pojechać z nim na działkę i puścic do ogródka...
  23. jezoooo, Igusia, ty chcesz mnie do grobu wpędzić...
  24. jasne że tak. Teraz czekaja nas testy alergiczne. Wyobrażacie sobie, że psy mogą być uczulone na kurz??? W głowach się przewraca!!! W moim domu kurz się bierze głównie z sierści psów.
  25. A czy macie tam telefon, bym mogła się zawczasu dowiedzieć? Nie chcę ciągać chętnego na psa nadaremno.
×
×
  • Create New...