-
Posts
2459 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gdgt
-
Proszę Państwa, oto Kajtek - trochę urósł od kiedy ostatni raz go Wam pokazywałam... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1119.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1120.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1121.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1124.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1122.jpg[/IMG]
-
Finek podobno zaadoptował szczeniaczka i się nim opiekuje. A innego współlokatora goni i straszy...
-
Jutro pierwszy spacer - będą i zdjęcia z pleneru, bo w domu jakoś mi nie wychodzą ładne...
-
King (Hals), po amputacji łapki - ma domek i kochającą Rodzinkę!!!
gdgt replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Kinguś ma szansę wystapić w piątek w TV ale trzeba go zawieźć na Woronicza rano o godz. 5.40 .[/quote] ale dlaczego tak rano? :crazyeye: -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
gdgt replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dostałam nowe zdjęcia z domku Sajmonka!!!! [IMG]http://upload.miau.pl/3/1048.jpg[/IMG] Widać, ze urósł, ale tylko troszkę ;) [IMG]http://upload.miau.pl/3/1049.jpg[/IMG] Zadarty nosek pozostał na swoim miejscu :lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1050.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1052.jpg[/IMG] -
przyznam wam sie szczerze, że nie tresuję Kajtka. Za to przy wychodzeniu daję mu przysmak: suszony ryjek świni albo kurzą łapkę, i jest spokój. Kajtkowi sie strasznie nudzi, bo do tej pory nie mógł wychodzić na dwór (jutro pierwszy spacer!). Już się nie możemy tego pierwszego spaceru doczekać!
-
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
gdgt replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Pat.rycja uprawia monolog. Misiek do góry! -
no to gratulacje! Liluś nareszcie na swoim, rozumiem, że zostanie Lila?
-
o rany! zaciskam kciukasy!
-
Kajtek już został zaszczepiony, więc za tydzień będzie mógł hasać po dworze. Bardzo mu tego brakuje! Poza tym teraz będzie na diecie. Przez 4 tygodnie mam testować, czy nie jest uczulony na nabiał. Jednak uważam, że jest już do wydania. Jeśli znajdzie się ktoś odpowiedzialny, dla którego wizyta u psiego dermatologa oraz podawanie codziennie tabletek nie jest problemem, to chętnie Kajtka wyadoptuję. Wkrótce porobimy mu nowe zdjęcia!
-
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
gdgt replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Pytałam już dwóch domków tymczasowych, ale żaden nie chce się zdecydować :-( -
Igusia, przestaję czytac twoje posty!
-
Słuchajcie, czy on moze być sznaucerowatym? Adrian Moczydlowski 3. marca zaginął czarny pies mieszaniec, przypominający sznaucera. Ma ok. 17 lat, prawie nie słyszy, ma problemy ze wzrokiem i z powodu reumatyzmu może lekko utykać. Dzielnica: Stare Włochy [SIZE=1] data publikacji: 05-03-2007 kontakt: 0 693 493 731
-
to jak Ci podrzucić?
-
[quote name='Neris']cytat z wypowiedzi użytkownika Schronisko_Krzyczki: "Chetnych do adopcji dorosłych psów równie serdecznie zapraszam, każde para oczu prosi o nic wiecej jak tylko o serce. podaje nr telefonu do schroniska 0-22-794-42-51 513-023-305 lub prywatny moj czyli Dyrektora 504-49-49-83"[/quote] nie znoszę jak ktoś rzuca sluchawką :angryy:
-
Finuś do góry! Mam piękne plakaty A4, wydrukowane przez Beam6 na kolorowym papierze fotograficznym. Komu, komu?
-
A czy grzybek powoduje łysienie? Bo kajtek nie łysieje, tylko się drapie. Mały zaszepiony po raz pierwszy juz dawno, jutro stanę na głowie żeby wpierw go zaszczepić, a potem leczyć skórę. Inaczej utoniemy, zaśmierdniemy, ewentualnie sami dostaniemy jakiejś choroby. A Kajtek już rwie sie do wychodzenia, załatwia się przede wszystkim an balkonie, tam zresztą spędza ostatnio całe dnie wyglądając i obszczekując... A moglibyśmy juz pojechać z nim na działkę i puścic do ogródka...
-
jezoooo, Igusia, ty chcesz mnie do grobu wpędzić...
-
jasne że tak. Teraz czekaja nas testy alergiczne. Wyobrażacie sobie, że psy mogą być uczulone na kurz??? W głowach się przewraca!!! W moim domu kurz się bierze głównie z sierści psów.