-
Posts
2459 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gdgt
-
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
gdgt replied to ronja's topic in Już w nowym domu
można jeszcze zaprezentować Miśka w wocie, choć nie wiem, czy to ktoś jeszcze ogląda. Z tego co pamiętam trzeba zjawić się z psem w niedzielę wcześnie rano przed ich budynkiem. Mnie w ten weekend chyba nie będzie w Wawie... -
Kajtek też płacze, ale od razu po podaniu leków na świerzba zarosła mu sierść. Dlatego myślimy, że to nie grzyb, tylko alergia, albo na jedzenie, albo na pchły.
-
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
gdgt replied to ronja's topic in Już w nowym domu
A czy coś wiadomo o Mopci? ile ma lat i jak się zachowuje? CZy Mopcię mozna nazwać briardem? -
Igusia, a grzyb swędzi bardzo?
-
był stwierdzony świerzbowiec, który został wyleczony. Teraz podejrzewamy uczulenie na pchły, ale leki na to średnio działają. Więc pewnie przyjdzei kolej na grzybka, ale ten posiew na grzybka strasznie długo trwa. A moja Zulka w ogóle się nie drapie. Jutro będę rozmawiać z dermatologiem, Kajtka od początku leczy dr Karaś-Tęcza. Ale mały już tak długo cierpi, żal mi go bardzo. Podrapany jest do krwi i wymyślił nową technikę drapania: ciągnie się brzuchem po wykładzinie za pzednie pazury...
-
[quote name='Igusia'] Jakies telefony w sprawie malucha sa?[/quote] absolutne zero :shake: a mały cały czas się drapie :shake:
-
Nareszcie mi sie udało cos napstrykac: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/b33383ea365146fe.jpg[/IMG][/URL] Oddawaj piłkę! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/72de2aaac0ad7bfc.jpg[/IMG][/URL] Pilka jest moja! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/7d28de6bd319bcdc.jpg[/IMG][/URL] A ja jestem niewinnym słodziaczkiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/ad7d3f00f4a8298a.jpg[/IMG][/URL]
-
Jaki normalny pies!
-
ogłoszenie juz poszlo, tylko nie miałam jak ci odpisać...
-
Marta chce sobie zrobić przerwę od psów, ale da znać jak będzie chciała astępną bidę....
-
Marta teraz też coś załatwia, wiec się nie śpiesz...
-
Myslę, że tak i nawet chętnie, zaraz zapytam. Tylko dowiedzcie się, czy na pewno jest do zabrania.
-
Pani już była z tym u weta, wet chce zrobić prześwietlenie, tak dla sprawdenia. Marta wszystko tej pani przekaże. poza tym wszystko w porządku!
-
Zapraszam do licytacji przedmiotów na rzecz Kajtka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4387716#post4387716[/URL]
-
bo resztkę zostawił. A on robie wieeeelkie kooopska, niemożliwe, żeby zrobił tylko taką resztkę. Poza tym on bardzo lubi zjadać własne koopy. Jeśli w porę ich nie sprzątnę, to bawi się nimi i zjada. Od 10 dni dostaje lakcid na poprawę flory bakteryjnej, trochę już mu to przechodzi, ale okazji o zabawy nie przepuści!
-
Z okazji pieknej pogody spędziłam dziś na rowerze 7 godzin, a Kajtek w tym czasie zasikał kanapę, rozszarpał posłanie Zuli (rozdarł materiał i wygrzebał gąbkę), zrobił kupę i ją zjadł. Powiedzcie mi: [B]dlaczego Zula nie zareagowała, kiedy rozwalił jej poslanie?????????????????????? Myślicie, że się dobrze przy tym bawiła? :evil_lol: [/B]
-
Kochane!!!! ale Was potrzymałam w napięciu - internet mi znowu wysiadł... [B]Nataszka w nowym domu:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B]Do Marty odezwała się pani, której odeszła ukochana sunia. Przyjechała w sobotę w odwiedziny ze swoimi (dorosłymi już) dziećmi, poszła z Nataszką na spacer, doświadczyła tego, jak Nataszka ciągnie :painting:, zastanowiła się na spokojnie w domu i następego dnia przyjechała po sunię! Rozmawiałam z nią dosłownie przez moment, była bardzo przejęta i zdecydowana. Koło południa Nataszka była już w nowym domku, trochę zdezorientowana, ale nareszcie na swoim!:multi: Pani serdecznie zaprasza nas w odwiedziny i na podpisanie umowy. Kto chce pojechać? :cool3: Poza tym pyta, co to za narośl na jednej łapie Nataszy, czy wet coś na ten temat mowił? No i Natasza na pewno nie zostanie Nataszą, bo tak się nazywa córka tej pani...
-
Natasza miała dziś bardzo poważną wizytę. Wszyscy trzymamy kciuki za tę jedyną słuszną decyzję!
-
Dalam ogłoszenia o Kajtku i Finku do Oferty i GW i [B]absolutnie żadnego telefonu![/B]