Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Coś ostatnio Aksamitki zaniedbane, trzeba je podrzucić!
  2. Grom już swoje wyczekał, teraz to już naprawdę pora do domu!
  3. Jejku, ludzie, ludziska, to takie cudo kochane, przytulcie go!
  4. Córeczka Dzielnej, Radosna bardzo potrzebuje domu!
  5. Ja to tylko komu mogę, pokazuję zdjęcia moich faworytów, ale te ludzie to ciągle jakieś dziwne są!
  6. Jak wreszcie ktoś zrozumie, że dojrzały energiczny pies może być jego partnerem na wspaniałe, pełne wrażeń i radości życie!
  7. Psie dzieci muszą być w swoich domach, bo inaczej dostaną choroby sierocej, a to nie jest fajna choroba!
  8. A może Aldunia tęskni za Rudziaszkiem? Zapytaj ją!
  9. Śliczne są te Amory, a jakie mądre - jak Salomon, to widać na pierwszy rzut oka!
  10. Kasik uważaj, bo jak będzie w tym tempie przybierać na wadze, to dopiero zacznie chrapać :evil_lol: ! A psy od Iv są okropnie "żerne" i mimo ćwiczeń gimnastycznych lubią dźwigać nadwagę - tak jak i mój diabeł tasmański, tylko on samochodów się nie boi, on jest najdzielniejszym rotwailerem miniaturowym jakiego znam :angryy: !
  11. To są cudowne Czarnuszki, koksownikowate :evil_lol: , wyrosną z nich diabełki tasmańskie, sam "mniód"!
  12. Niewielki Bacuś zajmie się jakąś niewielką owieczką, dobre propozycje mile widziane, ale szybko!
  13. Ewka, to je bierz i zabieramy się za inne wątki, w końcu Twój pies wszystko zniesie, bo taka jego natura :evil_lol: !
  14. Kamciu, po cichutku Ci powiem, że wszystko dobre, co teraz Cię spotyka, to prezent od Ani-Soni, to ona Cię odkryła, pokochała, wypromowała i pomogła trafić do dobrego domu! Nadaję Ci imię: Kama Anna Brygida Sonia i jeszcze kilka imion od kochających Cię ciotek!
  15. Też sądziłam, że Amory są większe, ale dla mnie wiewórka to wiewiórka, niezależnie od wzrostu!
  16. Sunieczka wybaczy, byle domek się znalazł - najlepszy z najlepszych!
  17. Zabierajcie maluszki, za wcześnie dla nich za TM!
  18. Piękny, mądry i do wzięcia od zaraz, albo jeszcze prędzej!
  19. A bez Ciebie Iv, to my byśmy sobie mogły....!!!
  20. Mysiu-Pysiu, skaczemy do własnego domku!
  21. Może nie przeżyje Was wszystkich, ale napewno Was zaskoczy, znałam takiego staruszka, co już "schodził" i dożył 23 lat, zdrówka, Maluszku i Wam Kochani też!
  22. Widać ostatnio nikt nie kocha czarnych wiewiórek, dlaczego?
  23. Wieści brak, ale nasz Koksownik, z sypialni, marudzi, że kolega powinien, tak jak on wylegiwać się w łóżeczku!
×
×
  • Create New...