Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. To niech już przestanie czekać i zabiera Groma do siebie, bo piesek zmęczony tym czekaniem jest!
  2. Jutro będzie lepiej, już przecież zakwitły jabłonie (nawet przekwitły)!
  3. Takie piękne wiewiórki i ciągle cisza ... :placz: !
  4. I jeszcze raz przed snem :multi: !
  5. Wstydzi się ciocia Ania okropnie, że do Rudziaszka nie zaglądała :oops: :oops: :oops: !
  6. Dlaczego nie ma zainteresowanych Wesołkiem, on naprawdę dobrze rokuje?!
  7. Śliczny Zygmuś, a jaki rozrywkowy, aż miło popatrzeć. Nic tylko brać i kochać!
  8. Hopamy Bacuszku, ciotka dziś w lepszym nastroju, to może szczęście przyciągnie za ogon do Ciebie?!
  9. Grom tak długo czeka, czy nigdzie nie znajdzie się miejsce dla Pana w kwiecie wieku?
  10. Wracamy do naszej wędrówki po domek:Dog_run:!
  11. Wiedziałam, wiedziałam, że będzie super :laola:, po pracy :beerchug:,:cunao:uczcimy nowy cudowny domek Buni!
  12. Powtórka z rozrywki, G_O_N_I U, a może?
  13. Niestety nie zabrałam aparatu, ale dzisiaj było drugie spotkanie Dagny z moimi psami, Beza pokazała ząbki, Koksio warczał, Dagna chciała być najważniejsza, obewszło się bez krwi!, ale nie było ławo!
  14. Kto wreszcie zauważy Wesołka, to cudny psiaczek jest!!!
  15. Terro, chętnie bym wpadła do Ciebie, ale.... Nie mam szans zostawić moich paskudek, a jeszcze dla porządku, moja teściowa wybiera się do szpitala i zostawia nam nieuleczalnie złośliwą bokserkę. Pani, która namówiła teściową na to biedactwo, ma u mnie duuuży minus, a podobno jest kimś, w naszym wariatkowie! I dlatego ostrzegam, jak oddajesz psa schroniskowego, to pomyśl chwileczkę, to nie boli, a wiek i uwarunkowania są bardzo ważne. To nie jest złośliwość, tylko bardzo złe doświadczenie, mam nadzieję, że się nie obrazisz, na bardzo zmęczoną Anię :-( !
  16. Nikomu, to może nie mówić, ale cioci Ani niech powie, proszę!
  17. Pieseńku, za ciepło na nie osłonięty domek, Ty musisz sam wybierać miejsce, w którym można się ochłodzić, ludzi, do których można się przytulić ...!
  18. To trzeba naganiać to szczęście, u nas dalej ukrop z nieba się leje :angryy: !
  19. Domek jest potrzebny od zaraz, bo ciotki wenę stracą i co będzie z nową powieścią o Człowieku (prawdziwym)?!
  20. Nie wiem jak u Was, ale sądzę, że nie lepiej niż w Warszawie - upał, duchota, muszki meszki, czyli ciężkie czasy dla tłuściochów i futerkowców!
  21. A jak już go znajdzie, byle szybko, to ciotki zaczną pisać powieść "O prawdziwym człowieku" (jakież to lektury się na starość przypominają)!
  22. Szybciutko, ustawiać się w kolejce po maluszki!
×
×
  • Create New...