A mogą być zdjęcia „dorosłych dzieci”?
I tak będą, bo obiecałam Moni :lol: !
Na naszym ślubie oczywiście nikt nie zabrał aparatu :oops: , a gości było bardzo malutko (to były drugie podejścia), więc wspólne zdjęcia mamy tylko na balkonie, u nas w domu, było to przed 11 laty, w listopadzie.
[img]http://upload.miau.pl/1/30557.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/30559.jpg[/img]
Gościem honorowym był Dag, bokser mojej Teściowej ( od tygodnia za TM :( )
[img]http://upload.miau.pl/1/30560.jpg[/img]
Pozdrawiamy,
Ania i Paweł z Bezą, Koksem i kotami