Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i łapki i ogonki też!
  2. Nie dziwię się futrzakowi, że przeniósł się na podłogę, moja Bezula sypia albo na kafelkach, albo w pokoju w którym jest naprawdę chłodno - to futro! :buzi: Ania
  3. :BIG: cieszę się, że to tylko TEPSA (ale nie czepiajmy się PSA), najważniejsze, że wszystko OK! :iloveyou: Ania
  4. Pamiętam o Waszej rodzince!
  5. Koniecznie, a narazie podnoszę!
  6. Elu, myślimy o Tobie i Twojej ludzko - zwierzątkowej rodzince, ale to już trzeci dzień bez porannej "prasówki" :niewiem: , trzymaj się i zdrowiej nam szybcko! :buzi: Ania
  7. Nie spadajcie psiaczki, domek musi się kiedyś znaleźć!
  8. Ja też się zapisuję, jeśli mnie z moim wpisowym przyjmiecie!
  9. Cudne, te Twoje psiska, szkoda, że nie możesz zostawić Beni, ale rozgrzeszam, co za dużo, to... Pozdrawiam razem z moją bandą Ania
  10. Haniu, nie oddawaj za każdym razem całego serca, widziałam jak było Ci trudno, też bym wariowała w takiej sytuacji, ale nie dasz rady wszystkich zostawić u siebie - to mówię ja - " rozsądek?"
  11. No to musisz koniecznie znowu zapełnić te budki- przechowalnie i będziesz czuła się lepiej, a i jakaś następna bida psia, napisze do Sił Wyższych, ta Ciocia jest już :angel: , więc niech zostanie na tym niedoskonałym świecie jak najdłużej - dla nas! Pozdrawiamy Ania z Bezą, Koksem i kotami
  12. Co ja mogę poradzić na to, że Kaktus lubi zmywać naczynia :shock: ? Ale najważniejsze, Koks doszedł do siebie, bez pomocy medycznej :evil_lol: , może faktycznie się trochę przeforsował na działce, albo zjadł za dużo nieświżej trawy :niewiem: . Pozdrawiamy Ania z Bezą, Koksem i kotami
  13. Elu, miałaś szybko wracać do formy, a "dzieciaczki" miały być grzeczne jak :angel: . Czy wszystko idzie według planu? Martwię się o Was, "daj głos" :buzi: Ania
  14. Kropelki, to małe piwko dla kogoś kto naprawdę potrzebuje Przyjaciela, mówię z własnego doświadczenia. Może ktoś ma miejsce w serduszku i w domu, dla tej ślicznej, biednej psinki!
  15. :modla: ,może ktoś przytuli aromatyczną słodycz?!
  16. Podnoszę, wieczorne chłody coraz bardziej przenikliwe!
  17. Tylko ten Świrus Koks ciągle mnie boli!
  18. Elu, nie lenia, tylko Mamunia ma się troszkę oszczędzać!!!! A ta banda, ma to uszanować, bo nigdzie na Świecie nie ma drugiej, takiej kochanej Eluni!!! :buzi: Ania
  19. Elu, jak Twoje futrzaki, czy nie dokazują za dużo, powinny wiedzieć, że Mamusia troszkę bez formy, bo jak przesadzają, to ciocia Ania :agrue: Ściskam Was Kochani Ania
  20. Koksik jest w formie, co prawda nie najgorszej, ale niestety zmiennej :( . Jutro znowu idziemy do nieludzkiego lekarza, bo piesek, coś za spokojny. Na działce szalał :Dog_run: , po powrocie też, dzisiaj rano nie przyszedł do łóżka i zachowuje się prawie jak Beza, co na pewno nie jest normalne. Poszukiwania w jesiennej trawce [img]http://upload.miau.pl/1/35660.jpg[/img] A Bezunia myśli, jak to ona [img]http://upload.miau.pl/1/35655.jpg[/img] Wieczór, tak wcześnie? [img]http://upload.miau.pl/1/35656.jpg[/img] Pan pali ognisko, a ja sobie pośpię [img]http://upload.miau.pl/1/35657.jpg[/img] I nasze kociska Co tam na dole? [img]http://upload.miau.pl/1/35658.jpg[/img] A ja pójdę pozmywać [img]http://upload.miau.pl/1/35659.jpg[/img] Pozdrawiamy, Ania i Paweł z Bezą, Koksem i kotami
  21. Oczywiści, że nie jest łatwo z dwoma psami tylko: Bezunia (40kg) chodzi spokojnie, powoli, a Koksik (10kg) szaleje, a ja sirotka jestem w środku. Idzie wytrzymać, ale czasem jestem wkurzona!
  22. :multi: Jejku, jak się cieszę, że znowu Cię "słyszę" :buzi: Ania
×
×
  • Create New...