Koksik jest w formie, co prawda nie najgorszej, ale niestety zmiennej :( . Jutro znowu idziemy do nieludzkiego lekarza, bo piesek, coś za spokojny. Na działce szalał :Dog_run: , po powrocie też, dzisiaj rano nie przyszedł do łóżka i zachowuje się prawie jak Beza, co na pewno nie jest normalne.
Poszukiwania w jesiennej trawce
[img]http://upload.miau.pl/1/35660.jpg[/img]
A Bezunia myśli, jak to ona
[img]http://upload.miau.pl/1/35655.jpg[/img]
Wieczór, tak wcześnie?
[img]http://upload.miau.pl/1/35656.jpg[/img]
Pan pali ognisko, a ja sobie pośpię
[img]http://upload.miau.pl/1/35657.jpg[/img]
I nasze kociska
Co tam na dole?
[img]http://upload.miau.pl/1/35658.jpg[/img]
A ja pójdę pozmywać
[img]http://upload.miau.pl/1/35659.jpg[/img]
Pozdrawiamy,
Ania i Paweł z Bezą, Koksem i kotami