Wiesz, ja podobno do drugiego roku życia byłam łysa jak Cyrankiewicz
( czy ktoś to jeszcze pamięta?), teraz moja czuprynka jest biała, ale zupełnie niezła, więc będę sekundować nowemu, łysemu dogomaniakowi, a poza tym czekam na nowe zdjęcia futrzaków, dużo zdjęć, bo później to już naprawdę możesz nie mieć czasu!
:buzi:
Ania