Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Już ponad miesiąc nic nie piszesz i zapomniałaś o obiecanych zdjęciach, co się dzieje!?
  2. I co tam u naszego Terrorysty, czyżbyś Elu zaspała, że porannej prasówki nie było?
  3. Łoj, Aga otruć mnie chcesz, jak już musi być herbatka to z prądem i malinkami :lol: , a Koksownik, to nie lubi pod kołderką, tylko na i przez to mam sny o spętanych nogach :-? ! :buzi: Ania
  4. Ńo już myślałam,że nie znajdę Złomka, ale jest i przypomina o sobie!
  5. Kremówki się nieco zaniedbały, a tu chłody już nadeszły, więc przypomnijcie o sobie!
  6. Hopla, Tygrysy, nie spadać na piątą stronę!
  7. Co najmniej 10 kiligramów, chyba że znowu coś załapał na domowym jedzonku :lol: !
  8. Ale oczywiście bez tej siatki!
  9. Właśnie, buda to przecież tylko dom tymczasowy, a Wam chodzi o DOM!
  10. No i co, może przynajmniej wirtualnie?
  11. Też tak myślę, ale ja po moich złamaniach już nie czuję w zasadzie nic, no ale na rękach się nie chodzi :lol: . Pozdrowienia, Ania
  12. Jeśli bym miała córeczkę (niestety dzieci nie mam i nie specjalnie lubię), to wydałabym ją za Ciebie, bo tacy chłopcy to marzenie jest, Ty naprawdę lubisz te potworki - i tak trzymać!
  13. No to nie będę ukrywać, ta paskudna pogoda, albo nie wiem co, źle robi na nóżkę Koksownikowatą. Małolat od czterech dni kuleje i jak rano wstajemy, to ja zgjęta Koksik kulawy , okropność i wstyd!
  14. Zobaczysz jak weźmiesz małego psa, że wcale nie jest łatwo je rozdeptać. Mój pierwszy pies (dwa lata starszy niż ja Black, to był owczarek niemiecki, długowłosy) później około wilczasty Tramp, doberman Agis (z SKO), mieszanka pudla ze spanielem- Tropek, podhalanka z wilczurem i burkami z okolicy-Beza, terierkowaty Rysiek i Koksownik- miniaturowy rotek pomieszany z krokodylem. Nawet Twój Stasio pokochałby moje psinki, ja też bardzo lubię ONki, ale mam lekko uczuloną teściową, ona uznaje tylko boksery i mam jej to za złe, bo ja lubię wszystkie psy, a szczególnie te, które potrzebują ludzi, nawet zidiociałych, ale swoich! :buzi: Ania Ps. A jak oczko?
  15. Bo trzeba mieć jedno duże, a drugie małe i jeszcze kilka kotów, to wtedy się już wszystko rozumie! A wogóle, co Cię obchodzą sąsiedzi?
  16. Elu, jak to paskudne oczko Twojego Królewicza?
  17. Elu, zanim pobiegniesz do weta, to może daj mu kropelki ze świetlika, ja tak Koksikowi robię, tak zresztą radził mi doktor Garncarz.
  18. Czarciku, wracaj na początek!
  19. No i kiedy wreszcie znajdą się Wasze domki?
  20. Do góry psinki, w końcu to serducho się liczy, czyż nie?
  21. Hopla, nikt nie zapomina!
  22. Tygrysy, Gromiki, może tym razem się powiedzie?!
  23. Asiu, może nie w tym tygodniu, ale może za tydzień
×
×
  • Create New...