Zobaczysz jak weźmiesz małego psa, że wcale nie jest łatwo je rozdeptać. Mój pierwszy pies (dwa lata starszy niż ja Black, to był owczarek niemiecki, długowłosy) później około wilczasty Tramp, doberman Agis (z SKO), mieszanka pudla ze spanielem- Tropek, podhalanka z wilczurem i burkami z okolicy-Beza, terierkowaty Rysiek i Koksownik- miniaturowy rotek pomieszany z krokodylem. Nawet Twój Stasio pokochałby moje psinki, ja też bardzo lubię ONki, ale mam lekko uczuloną teściową, ona uznaje tylko boksery i mam jej to za złe, bo ja lubię wszystkie psy, a szczególnie te, które potrzebują ludzi, nawet zidiociałych, ale swoich!
:buzi:
Ania
Ps. A jak oczko?